Všimli jsme si, že některé e-shopy co podporují web hooligans.cz zařadily nové značky do svého sortimentu stylového oblečení. Rozhodli jsme se je oslovit. Přinášíme tedy informace o první z nich, o značce STORMBRINGER. Takto ji představuje její distributor: Chtěli bychom Vám představit značku oblečení pro volný čas a sport a současně nejnovější věc na českém trhu  - STORMBRINGER.
První věci spatřily světlo světa na počátku letošního srpna. Cílem tohoto projektu není bezduše parazitovat na úšpěšných námětech severské mytologie známých od Thor Steinar, ale vytvořit si vlastní linii a styl, který přinese vkusnost spojenou s vysokou úrovní kvality a to za příznivou cenu.
Jak je vidět z prvních výrobků, jde STORMBRINGER dobrou cestou: užitou technologií je spojení výšivek na úrovni věcí Thor Steinar, metoda vtisku barvy přímo do vláken podkladu a aplikace z měkké gumy.
Poslední dvě jmenované technologie jsou v České republice již dobře známé z oblečení Pit Bull West Coast.
Použití kvalitních základů (triček, mikin atd.) je samozřejmostí. Potěšující je také fakt, že se jedná o českou značku, jejíž produkty jsou vyráběny na území Evropské unie. V současnosti jsou věci STORMBRINGER prodávány ve dvou obchodech, a to v plzeňském Original Store a v libereckém Casualu. Rozšíření obchodní sítě je v podstatě za dveřmi, o dalších prodejních místech v současnosti probíhají jednání. Tolik o momentálním stavu.
Co nás čeká od STORMBRINGER v blízké budoucnosti?
Během podzimu na trh přijdou pánské zapínací mikiny, trika s novými motivy a kalhoty. Tyto věci jsou již ve výrobě. Stejně tak bude spuštěna již registrovaná doména www.stormbringer.cz, kde by měl být celý sortiment prezentován spolu s odkazem na veškeré aktuální prodejce.
Doufejme tedy, že si tento domácí počin najde své pevné místo v našich šatnících.

Země původu: Česká republika
Rok založení: 2007

Additional information