FCB: Na boj s rud'ochama se domlouváme již den dopředu, jelikož v den zápasu už je prakticky nemožné se jebnout. Rok od roku je to horší a navíc policie používá helikoptéru s termovizí! Po menších komplikacích vyrážíme po poledni do Prahy vlakem v počtu 112 osob. Výrazně nás podpořili přátele z GKS s nimiž přicestoval i jejich chuligánský uklad KSG. Díky!!! V Praze se chvíli projíždíme metrem, aby nás zástupci Sparty vyzvedli a přes kobyliské sídliště dovedli na místo střetu na okraji Prahy. Plácek byl opravdu stylový, a po sešikování si jdeme vstříc, my oděni v černém a GKS ve žlutém, naproti nám stojí 110-120 osob Sparty v červeném, posílených o nějaké Žižkováky a Košičany. Jakmile obě bandy stojí naproti sobě na 30 metrů, vybíhá z lesa ještě další dvacítka ACS (na nás mladého skladu) a rozpoutává se opravdu tvrdý boj. Po zhruba dvou minutách začínáme mít navrch a víc jak půlka ACS to otáčí a prchá do lesa a zbytek je bit na poli, ne však dlouho, neboť z obou stran nabíhají těžkooděnci a všecky rozhání. Prcháme do lesa a mezi sídliště, kde už každý jede na vlastní triko. Koho policie chytla na místě dostal podezření z výtržnictví, zbytek dostal blokové pokuty. 4 Poláky, co neměli doklady, držela policie 3 dny na CPZ, aby jim poté sdělila tresty zákazu do Česka na 3 roky. Hezký den a zasloužené vítězství! GIEKSA + BANÍK!

ČLÁNEK: BAZAL ČÍSLO 2/09

Informace od RedneckFight:

Zdravíme všechny fanoušky a příznivce bojových sportů. Hodně lidí nám píše a hlásí se, že by chtěli bojovat na našem dalším turnaji Redneck Fight. Proto jsme se rozhodli napsat podmínky, aby jsme nemuseli psát každému zvlášť.

Turnaj Redneck Fight je určen pro všechny co mají chuť si zabojovat. Je pro hobíky, amatéry, začátečníky, pokročilé i pro profesionály.

Kdo chce zápasit, tak nám musí napsat do zprávy zde nebo na instagramu tyhle údaje: fotku, jméno a příjmení, věk, váhu, počet zápasů a v jakých sportech (pokuď nějaké má) a sport ve kterém by chtěl zápasit. Podle zkušeností pak vylosujeme adekvátního soupeře. Zápasit se může v boxu, muay thai, K1, MMA, box v mma rukavicích nebo i bez rukavic. Záleží jen na tom kolik lidí bude přihlášených v těchto disciplínách a jestli k sobě budou zkušenostma a váhově pasovat. Postojové sporty budou 3x2 min a MMA 3x3 min. Co se týká oblečení na zápas, tak je nám jedno v čem kdo nastoupí, klidně kalhoty a triko, nebo klasicky jak to v těchto sportech je.

Každý zápas se bude natáčet a bude vložen na youtube na kanál Redneck Fight. Termín turnaje i místo dáme vědět všem zápasníkům s předstihem, ale plánujeme že zhruba do dvou měsíců turnaj proběhne.

Děkujeme.

RedneckFight facebook

RedneckFight instagram

Hooligans.cz instagram

POHLED ACS:

Utkání samotné měla v hledišti v režii především nabuzená ochranka, která se na příkaz Košťála a za tichého souhlasu policie vybíjela na fans obou táborů. Pojďme však ke třetímu poločasu.

V týdnu před utkáním kontaktujeme sešívané s nabídkou boje po zápase. Po mnoha telefonech náš návrh definitivně odmítají. Dávají přednost náhodnému střetu, který je ovšem v policejním revíru Letná a jeho okolí pouhou utopií. Navíc nechceme zbytečně riskovat. Po utkání se sparťané rozcházejí, pohromadě zůstává jen malá skupina. No, samozřejmě, že se slávisté ozvali, čímž nás pěkně nachytali. Naše skupinka byla kupříkladu 30 km za Prahou a další dokonce doma v pyžamu! Neváháme, auto obracíme a řítíme se zpět. Po půl deváté můžeme začít. Slávistů 18 (v tom 6 KSG), ovšem v elitní sestavě. Nás snad 25, několik mladých, kteří se už poněkolikáté řádně nezapojili! Bitka na zbytečně temném místě končí po chvíli bez jasného vítěze, takže je možné jí označit za remízovou. Adrenalin byl doplněn, takže spokojenost.

P.S.: Více jak měsíc poté přiznal jeden náš trotl, že opravdu řekl slávistům (nám však ne) počet 18 na 18.

Dnes je to 17 let! Slavia Praha - Viktoria Plzeň (28.2.2004):

Převzato z FF:

Z POHLEDU SLÁVISTY:

Hostů dorazilo 23 bez vlajek a jejich hlavní prezentace je klasicky složena z odpálení čtyř ohňů. Po zápase tuto partičku doprovází kosmonauti na Hlavní nádraží, ale my se scházíme o zastávku dále v počtu 33 hools v domnění, že tudy budou projíždět a hlavně bez policie. Naše přání je splněno a od první chvíle našeho zpozorování drží Plzeňáci dveře od vagónu co se dá. Nemůžeme se přes ně dostat, bereme kameny a flašky a vybíjíme jimi skleněné výplně dveří, aby ustoupili. Účel to splnilo, většina od nás se dostává do vlaku a pro Plzeňáky začínají velmi nepěkné chvíle. Krom toho ještě přichází o pět šál a dvě kukly. Někteří lidé ještě jako zpestření zvenčí demolují vagón, takže o nechtěnou klimatizaci nebyla nouze. Poté se ještě dostáváme do malého konfliktu s tamní ochrankou, která po nás několikrát vystřelí z plynové pistole a raději kvůli policii nenápadně opouštíme místo akce.

Z POHLEDU PLZEŇÁKA:

Již dopředu sešívaní avizují, že se nehodlají domlouvat po telefonu a najdou si hosty sami. Těch dorazilo 24, hodně mladé a nevýrazné sestavy. Na Strahově domácí natahují za vlajkou "Zhuligans" červené a bílé pásy a k tomu odpalují ohně a jiné pyro. Plzeňští, kteří dorazili bez vlajek (proč asi?) používají pouze ohně a snaží se slušně fandit. Celý zápas se nic neděje, až při zpáteční cestě zaútočí na Smíchově 33 slávistů. Západočeši se snaží bránit dveře, komu se to nepovede je většinou dobit. Výsledkem je zničený vagón, šest plzeňských v nemocnici, ztracené šály a kukly.

Tipovačka - 25.kolo (vyhodnoceno) + přidané 26.kolo

Nejlepší tipér 26.kola: mili72 s 26 body!

Více v sekci - Fortuna liga -> Tabulka -> na stránce www.tipovacka-hooligans.cz

- 26.kolo jíž vypsané! 

O co se hraje?

Pro tento ročník věnoval ceny do soutěže eshop www.octagonshop.cz a www.streetwear.sk, tímto jim děkujeme!

Přehled cen do této tipovací soutěže:

1. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 100€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

2.Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 50€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

3. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 33€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

Těsně před zápasem se u vstupu do sektoru domácích popere přibližně 40 chuligánů Sigmy a 40 chuligánů Slavie. Střet ukončuje zásah policie, která se následně dostává do bitky se slávisty. Dva policisté končí v nemocnici a dva slávisté později u soudu. Během zápasu se jednomu z domácích podaří ze hřiště získat zpět dvě ze čtyř ukořistěných šál Sigmy, které visely na plotě v sektoru hostů. Nedlouho na to několik slávistů přeleze plot oddělující sektor hostů a na vedlejší tribuně se přímo v ochozech poperou s několika chuligány Sigmy. Nakonec i zde musí zasahovat policie.

Před zápasem nachází 60 slávistů 30 hools Anderlechtu, které zahání do hospody. O úpravu hospody není nouze a napadení se též dočkají první zasahující jedinci z řad policie. Další velmi zajímavý moment se také odehraje během zápasu a to když ze sektoru domácích jsou vyhnáni těžkooděnci. Na tento incident tenkrát zareagoval i český tisk.

Slávisté doráží autobusem převážně chuligánského složení. Během zápasu se k nim snaží dostat zhruba stovka domácích, kteří se přes první plot dostávají lehce, ale u druhého už asistuje policie. Po zápase je nedaleko od Ostravy domluven boj na bandy. Na straně Baníku stojí 29 chuligánů špičkové sestavy, na straně Slavie 25 též kvalitního složení. Ačkoliv dva baníkovci po boji končí v nemocnici, přesto si připisují vítězství na svojí stranu.

Střet se odehrál v době, kdy se rozjížděl trend domlouvání střetů na bandy. Především pro Baník to byl první domluvený střet na bandy na domácím území a dodnes se v tomto formátu na domácím území v den vzájemného zápasu opakovaně střetli jen s chuligány Slavie Praha.

Sigma se nám v týdnu ozývá, že mají mít setkání s SKS, ale že po zkušenostech z minulosti by chtěli, abychom jim pomohli najít nějaké místo. Slávistům nevěří za dříve poupravené autobusy. Pokud by to ale s SKS nevyšlo, budeme alternativa číslo 2. S touto alternativou však moc lidí nepočítá. To se odráží na počtu osob na srazu. Telefonická výměna informací Sigmy a Slavie dopadla tak jak dopadla a my nebudeme soudit, komu dát za pravdu či za vinu.
Jediné, co je pro nás na nedělním odpoledni jisté, je to, že dorážíme na místo, kde již čeká olomoucká parta svlečená do půl těla. Místem se stává posekané pole s obilím na okraji Prahy.
Obě bandy se postavily po 30 osobách. Pozdravíme se a vše začíná tak, jak to na takovém setkání má být. První se do sebe zaklesnou, další se snaží obíhat a po chvíli se to rozděluje na plno osobních i neosobních soubojů. Ze začátku nejde hledat na kterou stranu se misky vah přikloní. Až přibližně po minutě a půl se začíná ukazovat větší touha po vítězství, které jde na naší stranu. Celou dobu máme diváky z nedalekého občerstvení pro cyklisty a tak přání několika sigmáků na druhé kole nevyslyšíme a snažíme se z místa co nejrychleji zmizet. Díky olomouckým za účast a policii za neúčast.

Klub přátel 3.poločasu

Dnes proběhl střet mladých band U25 mezi Zubr Gang Přerov proti Fanatici z Walašska, 11x11 po minutě a 15 sekundách si připisuje výhru Zubr Gang Přerov

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Šťastný a úspěšný Nový Rok 2020! A co nejméně problémů se stále jebnutějšími represivními složkami!

Správcové hooligans.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Tento rok byl pro nás úspěšný, jak na sociálních sítí, tak na webu hooligans.cz (sociální sítě, facebook: Celkový počet To se mi líbí stránky k dnešnímu dni: 53.770, kdy početný nárůst přišel po mediální masáži ze Slovenska, kam dorazila bojůvka Levski Sofia x Ajaxu s Cracovií:-). Instagram založen roku 2015, aktivně na něm pracujeme poslední 4 roky - tento rok již máme 58.000 sledujících!) Aktivně na profil týdně chodí podle oficiálních statistik 60.000 uživatelů, fotky, či videa dosahují zhlédnutí 1.600.000 týdně. V novém roce chceme také více aktivně mířit na web hooligans.cz, mapovat zápasy, více reportů a všeho, zvednout znovu sledovanost webu, ne jen na sociálních sítích, ale také zde. Tímto vám chceme poděkovat, že nás jíž několik dlouhých let, co se snažíme pro vás tvořit přehled chuligánských aktivit podporujete, a oceňujete naší práci, která není rozhodně pouze jen o klikání a přidávání příspěvků.

Dále bych chtěl poděkovat za výbornou spolupráci kamarádům z Ostravy, která bude v dalším roce ještě silnější! - Octagonshop.cz / FFzin

Dále je to Slovenský obchod, který sponzoruje náš druhý projekt tipovacka.hooligans.cz (Stejně tak Octagonshop.cz)

streetwear.sk/, dále děkujeme partnerům na stránce hooligans.cz  fanaticshop.cz salvatore.cz, skleptmk.pl, stadionowioprawcy.net, football-factory.cz

Přejeme všem táborům z Česka, Slovenska mnoho úspěchů v roce 2020, více aktivit, a hlavně málo/žádné §.

Tímto bych ukončil souhrn, který byl sepsán na vánoční svátky 24.12.2019

Additional information