close(x)

Slovácko - Sparta Praha (fotoreport) (24.02.2018)

FK Teplice - Baník Ostrava (fotoreport) (24.02.2018), celkově v Teplicích podporovalo 343 Chacharů. Fotoreport v článku.

Fotoreport ze včerejšího derby Vršovic mezi Slavií Praha a Bohemians 1905. Tribuna Sever se v zápase prezentuje v začátku choreografií na severu doplněno pyrotechnikou. Více v článku.

Fotoreport ze včerejšího zápasu odvety EL mezi Plzní a Partizánem, sektor hostů jak je pár zápasu u Grobarů zvykem rozdělen na dvě části, Grobari a hlavní tribuna patřila Zabranjeni Grobari. 

Přímo v kladenském kotli došlo ke krvavé potyčce mezi domácími a havířovskými příznivci.

Mladá Zvěř na Kladně. Po druhé třetině se několik z nás vydává do sektoru Kladna, kdy se jdeme zeptat, zda by nechtěli poměřit síly mimo stadion. Po krátké diskuzi nám domácí sdělují, že nemají zájem, že tyto domluvené aktivity neprovozují, o malou chvíli se situace zásadně mění a jsme napadeni několika dobře vypadajícími, vesměs staršími, Kladeňáky, kteří samozřejmě, i díky místu, které jsme zvolili, mají početní převahu. Po pár vteřinách už je situace vážná, domácí díky početní výhodě mají jasně navrch, což špatně končí pro dva z naší strany, ti dostávají totální šach mat, jiného Havířováka odvádí ochranka, zbytek Slezanů se k jádru problému ani nedostane a zůstávají tak nad domácí tribunou. I díky "domácímu prostředí" si Kladeňáci připisují vítězství, však nás těší to, že jsme se přímo v srdci jejich kotle, mezi stovkami jejich fanoušků, pokusili o nějakou aktivitu... Třeba přijde den, kdy se zase potkáme.

Mladá Zvěř

Dnes je to přesně 105 let od založení Zbrojovky Brno (14.01.2018), video z dnešních oslav

Sektor1905: Abychom dali rychleji zapomenout na včerejší pohárovou blamáž s Vlašimí, přinášíme fotoreport z příjemného nedělního dne na Štvanici, kam zavítalo okolo stovky klokanů z fotbalu, aby podpořili FBŠ Bohemians v boji proti favoritovi z Chodova. Nechyběly konfety, choreo, pyro – zkrátka vše, co patří k pravému supportu. Zápas, který sledovalo 1424 diváků, zelenobílí sice nakonec prohráli 2:4, náladu nám to však nezkazilo, což jsme dali klukům najevo po závěrečném hvizdu i následné děkovačce. FANATICKEJ ŽIVOT JE NÁDHERNEJ ŽIVOT!

Zde vám přinášíme reporty z naších stránek hooligans.cz z roku 2003, kdy se dá se říci dělo každý kolo něco.

 

:: 2. LIGA (22/03/03) MOST - SFC OPAVA

 

-- v neděli ráno vyjíždí z opavy 27 chuligánů (2 wks) na předem domluvený souboj do mostu. kousek před mostem voláme mosteckým, ale slíbená odpověď nepřichází. tušíme tedy, že domácí nechtějí střet banda na bandu a budou nás chtít vyzbrojeni atakovat, proto očešáváme parčík a jdeme na obchůzku kolem stadionu. po chvilce hledání narážíme na cca stejně početnou hodně vyzbrojenou (mimo jiné několik klempířských kladívek) skupinu domácích, na kterou ihned útočíme. dochází k tvrdému a dost ostrému střetu. naš útok je však razantnější a domácí se dávají po pár minutách na první útěk. při jejich nahánění narážíme na dalších 15 domácích a dochází k dalšímu střetu, tentokrát už proti většímu počtu domácích (přidali se i utíkající). opět však máme navrch a domácí se dávají na druhý útěk. v každém případě šlo o skvělou akci, o kterou se postaraly obě strany. domácí nevypadali vůbec zle a jen potvrdili, že se s nimi musí počítat. na obou stranách byla nějaká ta rozbitá hlava. sympatické od domácích bylo gesto s vyvěšením vlajky Brux vandals vzhůru nohama na uznání porážky. nás nakonec v sektoru něco přes 30, dobrý dopink, 3 dýmy, 3 vlajky. super výjezd.

 

Fotky z bitky (rok 2015) mladých sestav Slavie Praha a Slovanu Bratislava po 10 kusech na každé straně, po tvrdé bitce a minuty a pul jde výhra na stranu Slovanu. Tímto také zdravíme na nucenou dovolenou.

Video z bitky Sparta Praha (PBh) vs. Sigma Oloumouc, v počtech 15x15, kdy po dvou minutách tvrdého boje si výhru připisují Prague Boys (Sparta)

Ze strany Sigmy se jednalo o poslední fight před rozdělením tábora z důvodu drog. 

Výběr bitek z Českých a Slovenských lesů, od starších střetů až po střety rok 2014, omluvte kvalitu některých videí. Ve videu najdete střety chuligánů Sparty, Trnavy, Baníku, Slavie, Brna atd.,

Do Prostějova vyrážíme ve 12ti lidech absolutně mladé sestavy. V Prostějově jsme 2h před zápasem, procházíme město a z haly stadionu uklízíme dvě chorea domácích. Nikde není ani noha, tak na náměstí usedáme do normální hospody. V průběhu první třetiny přicházíme ke stadionu. Při kupování lístků se vynořuje asi stejně početná skupinka domácích. Připravujeme se na střet. Ale domácí zpomalují a stále se ohlíží. Během chvíle je z druhé strany doplňují asi dvě automobilové posádky, čímž misky vah střetu jdou jasně k domácím, po pár vteřinách končíme všichni na zemi. Za pokřiku ,,Prossnitz Olmütz Hooligans,, soupeř mizí. Domácích podle jejich slov na sraze 27

Additional information