Tipovačka - 25.kolo (vyhodnoceno) + přidané 26.kolo

Nejlepší tipér 26.kola: mili72 s 26 body!

Více v sekci - Fortuna liga -> Tabulka -> na stránce www.tipovacka-hooligans.cz

- 26.kolo jíž vypsané! 

O co se hraje?

Pro tento ročník věnoval ceny do soutěže eshop www.octagonshop.cz a www.streetwear.sk, tímto jim děkujeme!

Přehled cen do této tipovací soutěže:

1. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 100€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

2.Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 50€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

3. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 33€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

Těsně před zápasem se u vstupu do sektoru domácích popere přibližně 40 chuligánů Sigmy a 40 chuligánů Slavie. Střet ukončuje zásah policie, která se následně dostává do bitky se slávisty. Dva policisté končí v nemocnici a dva slávisté později u soudu. Během zápasu se jednomu z domácích podaří ze hřiště získat zpět dvě ze čtyř ukořistěných šál Sigmy, které visely na plotě v sektoru hostů. Nedlouho na to několik slávistů přeleze plot oddělující sektor hostů a na vedlejší tribuně se přímo v ochozech poperou s několika chuligány Sigmy. Nakonec i zde musí zasahovat policie.

Před zápasem nachází 60 slávistů 30 hools Anderlechtu, které zahání do hospody. O úpravu hospody není nouze a napadení se též dočkají první zasahující jedinci z řad policie. Další velmi zajímavý moment se také odehraje během zápasu a to když ze sektoru domácích jsou vyhnáni těžkooděnci. Na tento incident tenkrát zareagoval i český tisk.

Slávisté doráží autobusem převážně chuligánského složení. Během zápasu se k nim snaží dostat zhruba stovka domácích, kteří se přes první plot dostávají lehce, ale u druhého už asistuje policie. Po zápase je nedaleko od Ostravy domluven boj na bandy. Na straně Baníku stojí 29 chuligánů špičkové sestavy, na straně Slavie 25 též kvalitního složení. Ačkoliv dva baníkovci po boji končí v nemocnici, přesto si připisují vítězství na svojí stranu.

Střet se odehrál v době, kdy se rozjížděl trend domlouvání střetů na bandy. Především pro Baník to byl první domluvený střet na bandy na domácím území a dodnes se v tomto formátu na domácím území v den vzájemného zápasu opakovaně střetli jen s chuligány Slavie Praha.

Sigma se nám v týdnu ozývá, že mají mít setkání s SKS, ale že po zkušenostech z minulosti by chtěli, abychom jim pomohli najít nějaké místo. Slávistům nevěří za dříve poupravené autobusy. Pokud by to ale s SKS nevyšlo, budeme alternativa číslo 2. S touto alternativou však moc lidí nepočítá. To se odráží na počtu osob na srazu. Telefonická výměna informací Sigmy a Slavie dopadla tak jak dopadla a my nebudeme soudit, komu dát za pravdu či za vinu.
Jediné, co je pro nás na nedělním odpoledni jisté, je to, že dorážíme na místo, kde již čeká olomoucká parta svlečená do půl těla. Místem se stává posekané pole s obilím na okraji Prahy.
Obě bandy se postavily po 30 osobách. Pozdravíme se a vše začíná tak, jak to na takovém setkání má být. První se do sebe zaklesnou, další se snaží obíhat a po chvíli se to rozděluje na plno osobních i neosobních soubojů. Ze začátku nejde hledat na kterou stranu se misky vah přikloní. Až přibližně po minutě a půl se začíná ukazovat větší touha po vítězství, které jde na naší stranu. Celou dobu máme diváky z nedalekého občerstvení pro cyklisty a tak přání několika sigmáků na druhé kole nevyslyšíme a snažíme se z místa co nejrychleji zmizet. Díky olomouckým za účast a policii za neúčast.

Klub přátel 3.poločasu

Dnes proběhl střet mladých band U25 mezi Zubr Gang Přerov proti Fanatici z Walašska, 11x11 po minutě a 15 sekundách si připisuje výhru Zubr Gang Přerov

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Šťastný a úspěšný Nový Rok 2020! A co nejméně problémů se stále jebnutějšími represivními složkami!

Správcové hooligans.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Tento rok byl pro nás úspěšný, jak na sociálních sítí, tak na webu hooligans.cz (sociální sítě, facebook: Celkový počet To se mi líbí stránky k dnešnímu dni: 53.770, kdy početný nárůst přišel po mediální masáži ze Slovenska, kam dorazila bojůvka Levski Sofia x Ajaxu s Cracovií:-). Instagram založen roku 2015, aktivně na něm pracujeme poslední 4 roky - tento rok již máme 58.000 sledujících!) Aktivně na profil týdně chodí podle oficiálních statistik 60.000 uživatelů, fotky, či videa dosahují zhlédnutí 1.600.000 týdně. V novém roce chceme také více aktivně mířit na web hooligans.cz, mapovat zápasy, více reportů a všeho, zvednout znovu sledovanost webu, ne jen na sociálních sítích, ale také zde. Tímto vám chceme poděkovat, že nás jíž několik dlouhých let, co se snažíme pro vás tvořit přehled chuligánských aktivit podporujete, a oceňujete naší práci, která není rozhodně pouze jen o klikání a přidávání příspěvků.

Dále bych chtěl poděkovat za výbornou spolupráci kamarádům z Ostravy, která bude v dalším roce ještě silnější! - Octagonshop.cz / FFzin

Dále je to Slovenský obchod, který sponzoruje náš druhý projekt tipovacka.hooligans.cz (Stejně tak Octagonshop.cz)

streetwear.sk/, dále děkujeme partnerům na stránce hooligans.cz  fanaticshop.cz salvatore.cz, skleptmk.pl, stadionowioprawcy.net, football-factory.cz

Přejeme všem táborům z Česka, Slovenska mnoho úspěchů v roce 2020, více aktivit, a hlavně málo/žádné §.

Tímto bych ukončil souhrn, který byl sepsán na vánoční svátky 24.12.2019

V roce 1999 vznikl tento web, čímž se zařadil mezi jeden z nejstarších trvale působících webů o radikálních fanoušcích na světě. Všem našim čtenářům díky za přízeň a večer nezapomňte zapít naše dvacáté narozeniny.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Nově zveřejněné video (z 14.09.2006) z potyček z ulic Prahy, kdy se potkává ekipa Tottenhamu (Tottenham hrál se Slavií Praha) a Delije (Zvezda hrála s Libercem), Tottenham po chvilce boje utíká, zbytek inkasuje.

První online fotoreport po zimní přestávce a to ze zápasu Dukly Praha a Baníku Ostrava, který cestoval přes celou republiku!

Sigma Hooligans, Slovácko a Puchov v Trencině

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Additional information