Z pohledu Mostečáka:
Na tento zápas se scházíme v nedaleké hospůdce v počtu 20 hools, 3 hools Teplic a 20 fans již dvě hodiny před utkáním. Patnáct minut před začátkem nám jeden čtmáctiletý kluk oznámil, že byl napaden asi dvaceti Pardubáky! Hned se vydáváme před stadion, kde jsme je zastihli v plné síle. Okamžitě se na ně vrháme, což přerušuje až PČR. Výsledkem je jedna ukořistěná pardubická šála a pár rozdaných ran! Chceme jít na stadion, což je nám znemožněno ochrankou, ale asi jen na pět minut (ochranka asi nepočítala s tím, že jeden neudrží 40). Na stadionu fandíme co se dá, naproti tomu naši soupeři jen posedávají a občas něco křiknou. Mají i vlajky „Berserk“ a „Tornado boys“ (Toluen boys), takže nám je jasné, že mezi nimi bude pár těch zfetovaných levičáckých prasat z Bohemky. V druhé půli vhazujeme dvě červené dýmovnice a opět fandíme pouze my.

Asi deset minut před koncem pardubičtí balí a chtějí odejít na nádraží. Okamžitě balíme taky a vydáváme se za nimi. Je domluven boj sedm na sedm, protože více se jich prát nechce! Vše se má uskutečnit na nádru. Souhlasíme, a jsme na místě o pět minut dříve. Po příchodu se začali pardubičtí schovávat za PČR a začaly výmluvy, že to nemá cenu. To i přesto, že jsme je zvali ven do nedalekého parku, kde by nás čerti nechali na pokoji. Zachovali se prostě jako ženy, co umí napadnout jedno čtrnáctileté dítě ve dvaceti lidech, ale postavit se na férovku nedokážou! Zápas bych z naší strany hodnotil za velmi dobrý, ze strany hostů škoda mluvit...

Autor: Horda - Brüx Vandals (Most)

převzato z Football Factory č.11

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information