1.) Prakticky vyprodaný stadion, na kterém liberečtí obsazují celou stranu na stání - cca 3500 osob! Celkem se jich na stadionu sešlo zhruba 4000! Zajímavá je však pouze asi čtyřiceti členná skupina, stojící hned u sektoru domácích za silným policejním kordonem. Tato skupina celý zápas vyzývá domácí k boji na hrací ploše.

2.) Po skončení zápasu však liberečtí peláší k hráčům a o vačnatce deroucí se na hrací plochu nejeví zájem. Dojde tak jen k boji s několika jednotlivci. Poté již policie odděluje obě skupiny a vytlačuje bohemáky zpět do hlediště.

3.) Domácí pak útočí na policii množstvím dýmů (16ks), lahvemi a dalšími předměty.

4.) V ulicích u stadionu je zbito velké množství libereckých. Zde je nutno upozornit, že v 95% se jedná o úplné blby. K újmě však přijde i parta údajně jabloneckých hools (asi 6). Bohemáci získávají více než 15 šál a několik menších vlajek.

5.) Na zápase byla i delegace fanatiků KS Gómik Walbrzych v počtu 8 osob, kteří se zvlášť činí při získávání trofejí Slovanu.
 

autor: Tajemný EM (Bohemians Praha)


převzato z Football Factory č.16


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information