Z POHLEDU BRŇÁKA:
Do Olomouce vyrážíme pouze v mladé sestavě a volíme cestu linkovým autobusem, abychom se vyhnuli fízlům. Hodinu před zápasem dorážíme do Olomouce a kontaktujeme Hanáky na férovku dvacet na dvacet do osmnácti let. Domácí souhlasí, a tak si dáváme sraz v parku kousek od stadionu. Na místo se scházíme po třech lidech, aby si nás nevšimli benga, když jsme již v piné sestavě, dávají olomoučtí dohromady sestavu dvaceti mladých. Na místě je i deset našich starších hoors, kteří nás přijeli povzbudit a bitku zdokumentovat. Pro vzájemné rozlišení si sundáváme trika a již přichází první náběh. Boj je zpočátku vyrovnaný, oba tábory se opět rozdělují a přichází náběh druhý.

To již domácí couvají a bitka končí výhrou Brna. Po boji se oba tábory rozdělí a my jdeme na stadion.

V hostujícím sektoru se schází asi sto lidí a docela dobře se fandí. Po zápase ještě jdeme do hospody, kde sedí olomoučtí, rozloučit se s nimi a mizíme do Brna.
P.S.: Děkujeme domácím za férový boj.

autor: Paťa (Cheeky Boys/ FC Brno 1913)

 

Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
Na fotbal nejdeme a v hospodě převládají mladší hool's, kteří si to rozdávají s mladými Brňáky na plácku, poblíž stadionu. Hosté vypadají opticky lépe, naši mladí (pár čtrnáctiletých) jsou dopiněni o pár lepších sedmnáctiletých typů z NSC a HHZ a boj začíná. Brněnská výhra je jasná. V dosti případech inkasovali i oni, ale výhra se jim nedá upřít. Střet to byl solidní, obě strany ukázaly, že mají slušný potenciál. Poté jdeme do hospody a brněnští na fotbal.

autor: Tom / NSC (Sigma Olomouc)
 

 


převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Additional information