Již dlouho dopředu nám bosenští fanoušci přes Internet vyhrožovali, jak nás rozbijí! Naše odhodlání zviditelnit české chuligány bylo proto velké. Z tohoto důvodu jsme se v hospodě sešlí v super sestavě asi padesáti starších hooligans. Po Bosňanech však po městě ani stopy.
Na stadionu se po dlouhé době tvoří kotel s balónky v modrých a bílých barvách. Máme nachystané i ohně a menší choreo, na plotě před sektorem visí všechny naše nejlepší vlajky. V hostujícím sektoru se nachází pouze kolem deseti bosenských příznivců, v patnácté minutě přichází dalších pět týpků, kteří rozvěšují vlajku „VVWW.HORDEZLA.ORG". Hned je jasné o koho jde. Ve stejnou dobu do našeho sektoru přicházejí tři blbi v policejních uniformách a vybírají jednoho od nás a to, dost nešetrně.

Rozpoutává to boj s uniformami, ve kterém policajti solidně inkasují. My však máme čtyři zadržené a tři z nich jsou později propuštěni s paragrafem. Do té doby jsme solidně fandili, ale to končí. Balíme vlajky a odcházíme. Vyhlašujeme válku vedení a bojkot domácích zápasům.
Chceme ještě potrápit již zmiňovanou pětici Bosňanů, ale je již pozdě. Vše dopadlo jinak, než jsme si tento den představovali. A.C.A.B.


P.S.: Nečekejte, že v Olomouci na stadionu uvidíte místní chuligány, či dokonce nějaké choreo. Až do odvolání pro nás tento stadion neexistuje!!!


autor: Tom / NSC (Sigma Olomouc)


Perlička k zápasu: Při zmiňovaném konfliktu v domácím sektoru vyzýval místní hlasatel domácí vlajkonoše, aby zápasy své Sigmy raději nenavštěvovali. Hovořil o tom, že na předchozím zápase nebyli a na stadionu byla daleko lepší atmosféra, než v případě jejich přítomnosti...
autor: (Redakce)


převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information