Do Prahy se nás sjíždí asi 45 + 5 mladých Plzeňáků. Kontaktujeme domácí s přáním „banda na bandu", ale ti zatím chtějí jeden na jednoho(?). Srdečně se zasmějeme a čas do zápasu trávíme v nálevně. Cestou na stadion na Hradčanské solidně inkasuje pět, asi sparťanů. Vystupujeme pod Strahovem a opět kontaktujeme domácí. Ti nás však nesmyslně zvou zpět do centra, a tak na ně serem a míříme na stadion. Po chvíli však přece jen konečně přistupují na střet banda na bandu, a tak na ně jdeme čekat do parku.

Po chvíli čekání přijíždějí benga a je po všem. Pod jejich dohledem se cvičně projdeme kolem celého stadionu a jdeme do sektoru.
Na stadionu je to docela o ničem, zima jak prase, a tak se docela dobrovolně necháváme v 55. minutě odvést na nádraží a odjíždíme do Brna. Abych nezapomněl, o přestávce přece jen došlo k férovce jednoho z našich se slávistou. Rozdali si to na dvě kola, to první náš zástupce jasné vyhrál, druhé skončilo remízou. To je z tohoto výjezdu opravdu vše. Zdravím do Plzně.

autor: AG (FC Brno 1913)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information