Všichni mají opět hodně práce a zase musí někam jezdit. A tak se nás schází opravdu netradičně 11. Po pár kouscích vyrážíme ke stadionu. Když vystupujeme, tak se nám naproti vydá asi dvacítka brněnských. Dlouhé váhání a neschopnost obou skupin však nahraje do karet černým mužům, kteří nás rozdělí. Na stadionu vytahujeme nějaké žlutomodré balónky a občas se snažíme i fandit, ale výsledek za moc nestojí. Brněnských je v kleci kolem 150. Také moc nefandí, ale když ano, tak to stojí za to. My ještě pálíme brněnskou šálu (normální). Brňané ke konci zápasu neustále zasypávají hrací plochu nějakým bordelem.

Po zápase nás čerti nechtějí pustit k zastávce, a tak zdržujeme dopravu. Po chvíli nás benga vytlačují z mostu, protože za nimi jdou brněnští. Celkem neuvěřitelně je pouští k nám. Jde až na pár výjimek o normální fans, a tak se věnujeme sběru šál. Celkem jsme jich získali 5. Kromě „Fanatic fans" a jednoho Manchesteru šlo o normální šály brněnského klubu. Pak někdo vidí nějaké hools, a tak se tím směrem rozbíháme. Padla tam snad i nějaká rána, ale neviděl jsem to, protože už nás zatýkali policajti. Celkem bylo sebráno šest lidí. Jeden za napadení a zbytek za neuposlechnutí výzvy či výtržnost. Někdo jde domů, jiní zase lít. Mezitím, co jsme na stanici, tak brněnští hools zaútočili na hospodu, ve které sedělo asi patnáct lidí. Takže jen z doslechu. Prát se chtělo asi tak pět zlínských. Hostů údajně 25-30. Dovnitř se však nedostali, protože hospodská zamkla hospodu. Rozbili alespoň jedno sklo a odjeli auty. Takže z naší strany další propadák. Ale my už jsme zvyklí.


autor: Sad / The Treatment (Zlín)


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information