Scházíme se v počtu asi 35 lidí (11 Jablonec). Hned na začátku zápasu se přesouváme na západní tribunu, vedle sektoru hostí. Pokoušíme se odpálit modrou protitankovku, ale ta jen bouchne a konec. Kolem desáté minuty nabíháme na sparťanský sektor, ale zastavuje nás policie s ochrankou. Fízli nás uzavírají a začíná výměna různých předmětů s letenskými, poté odpalujeme další dýmovnici. Celá první půle se nese ve znamení bitek s fízly a ochrankou. V druhém dějství se přemisťujeme na východní tribunu, kde zapalujeme sparťanskou vlajku, hned na to na nás nabíhá ochranka a vlajku hasí. Do konce zápasu se už nic neděje.

Po zápase se vydáváme ve dvaceti pěti lidech na autobusák (během zápasu jsme byli ze strany hostů informováni o tom, že většina ACS přijela autobusem a po utkání půjdou na autobusák), ale zde nikdo není, tak jdeme na vlakové nádraží, kde je přefízlováno. Někteří se dostávají na perón a v pěti se jdeme podívat zpět na autobusák. Z dálky vidíme u autobusu dva sparťany, kterým nabízíme férovku, ale odmítají, oba dostávají propagační ránu a mizí v autobusu. Poté je již klid a vše zapíjíme.

 

autor: U.F. (Slovan Liberec)
 


převzato z Football Factory č.18


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information