Pohled Trnavy:
Na vlak 8:25 nás vyrazilo něco přes třicet, z toho převážná část R.B.W. (Red Black Warriors - pozn. redakce). Tento výjezd byl zajímavý tím, že Slovan hrál v tu samou dobu v Žilině, a tak jsme očekávali společnou cestu s "belasými".
Po prohlídce vlaku jsme objevili čtyři, kteří nebyli ve světle modrém, ale z očí jim koukalo, co jsou zač. Prohlídka batohů potvrdila naše podezření a získali jsme "belasý" dres a šálu. Slovanisti ještě dostali, co si zasloužili, za což na nás později podali trestní oznámení. Jelikož jsme byli moc hluční a bez jízdenek, průvodčí nechtěla vypravit vlak, tak jsme museli vystoupit v Leopoldově. Další vlak jel až za hodinu, tak jsme chlastali a čekali na nádraží. Bavili jsme se o tom, jestli v následujícím vlaku budou slovanisti nebo ne, když v tom nám policajti oznámili (blbci), že ve vlaku je asi 70 slovanistů a že je dají do jedné části vlaku, nás do druhé a mezi námi budou oni zajišťovat pořádek. To nám stačilo. Zhodnotili jsme situaci a rozhodli jsme se zaútočit hned na nádraží.

Před příjezdem vlaku jsme tři naše poslali na nástupiště s tím, že nám dají vědět, ve kterých vozech jsou slovanisti. My jsme se zatím schovali za budovu, nasadili kukly a čekali. Po příjezdu vlaku jsme na výkřik "tam jsou" vyrazili a přes několik dveří jsme naběhli dovnitř. Policajti byli značně překvapení a nestačili reagovat. Během toho, co se věnovali jedné skupině, druhá část R. B. W. rozháněla po vlaku slovanisty, kteří byli překvapení ještě víc a ani se nestačili bránit. Někteří utekli a ti, co to nestihli, dostali co jim patří, přišli o šály a dresy. Do vlaku létaly kameny, flašky, tyčky a jiné předměty, v důsledku čehož bylo několik oken rozbito. Když na nás naběhli policajti, slovanisti hromadně spustili: "Bijte je, bijte jel". Policajti nás vytlačili a výsledek byl po jednom zraněném na každé straně. Velkou část nás sebrali, sepsali protokoly a vyfotili. Dál už nás nepustili do žádného vlaku na Ružomberok, tak jsme jeli domů.
Tento výjezd, i když skončil dřív než začal, patřil mezi nejvydařenější v sezóně.

Autor: FzT (Spartak Trnava)

převzato z Football Factory č.5

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information