Pohled Baníku:
Po třech měsících nás ligový los opět poslal do nedaleké Opavy. Místní chytří funkcionáři pro nás postavili klec. Nás přijela asi polovina jarního počtu (500) beze zbraní a neočekávaly se vážnější konflikty. Klid před zápasem narušila jen část Bulldog Corps, kteří ve městě vypráskali pár chacharů mimo hlavní skupinu a dobití tří fans WKS Slask před stadionem.

Samotné utkání by proběhlo možná v klidu, nebýt zde však Seys Security. Po pár minutách začali nejprve s provokacemi obušky a poté přidali i jejich tradiční slzáky. Baníkovci reagovali ničením klece, což se brzy povedlo a v rukou fans se objevilo několik železných tyčí. Ochranka však kontrovala vodním dělem, ze kterého nestříkala voda, ale nějaká močůvka. Tlakem těchto sraček vystříkali většinu lidí ze sektoru. Do konce proběhlo ještě mnoho ataků Seys Security.

Všechny tyto sviňárny probíhaly za dohledu moře policajtů, kteří byli z chování ochranky dosti mimo. Na dotaz, zda jim nevadí toto porušování zákonů, odpovídali, že zde nevelí ... Výsledkem tedy jako vždy bylo jen několik obviněných chacharů.

Autor: Č.N.L. from U.R.N. (Baník)

převzato z Football Factory č.6

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information