Fotoreport z street fightu KOTS, který se aktuálně řadí mezi jedny z nejlepších v Evropě. Tento street fight už pokořilo i několik Čechů (Baník Ostrava - neuskutečněný fight) a Slovák (Slovan Bratislava) neuskutečněný fight díky covid-19 testu) a aktuálně na posledním KOTS se podařilo domluvit Slávistu s přezdívkou Roney, který bojoval ve velice vyrovnaném fightu, někteří říkají i že nejlepším boji večera s chuligánem z Essenu "Joelem". V průběhu KOTS 68, došlo k takové zvláštní události, kdy proti sobě bojovali zápasníci rozdílných politických názorů (Pravice, levice), kdy v jednom rohu klece za bojovníkami byla i skupina fanoušků právě levicové značky Randa a ve chvíli, kdy bojovník pravicového názoru byl na kleci v rohu, kde byla tato skupinka, jeden z těchto fanoušků ho držel za triko, čehož si všiml Adreas z HP, který byl i rozhodčí a přeskočil oplocení a začala bitka za plotem (viz. video níže) tato osoba se už na KOTS nikdy neukáže. Níže jsou fotky a výsledky ze všech fightů, příjemnou zábavu!

"SUAREZ" VS "GUDA" Ať se stalo cokoli mimo klec, tito dva bojovníci do toho dali všechno. Velký respekt k oběma. Lidé dostali to, co si chtěli, ale lidé by se při kritice měli zaměřit na bojovníky v kleci. A kromě toho lidé viděli to, co vždy chtěli vidět. Levice VS Pravice.Tento boj byl jedním z nejlepších bojů večera.

"HOOIBOOI" 01 ROTTERDAM STREETFIGHTER VS "TREVIS" RESOVIA 𝕳 HOOLIGAN

Tom VS THE PITBULL 17minut dlouhý fight, který skončil prohrou chuligána BVB (Tom)

HUGIN 𝕳 VS French Viking Silný výkon „francouzského Vikinga“ nyní 2:0 v #KingsOfTheStreets Srazila se dvě zvířata, tvrdé střely z obou stran, ale díky klidu a zaměření French Viking zvítězil. S kým ho chceme vidět na příští show? Nutno dodat, že chuligán Brondby příjmul fight za minutu dvanáct, za zraněného soupeře.

'Joel' Vandalz Essen Hooligan 𝕳 VS 'Roney' Slavia 𝕳 CZ Hooligan Čistá bojová válka s tempem, které zřídka uvidíte dokonce i na svém oblíbeném galavečeru K1. Výhru si po vyrovnané a tvrdé bitce připisuje chuligán z Essenu.

Další silný bojovník z Polska 'UFoL' Resovia Hooligan 𝕳 vyhrál proti 'Calavera' (Ajax) GnP

'Bergsgjerdet' [W] streetfighter VS'Alberto' streetfighter

Feyenoord Streetfighter „Aliboom“ zvítězil nad „Oliverem“New Gen Hooligan (Brondby)

BONUS:

Sleduj:

https://www.instagram.com/hooligans_cz/

https://www.instagram.com/kots_fightclub_swe/

https://www.instagram.com/skurkstudio/

https://instagram.com/donatello.petrini.photography/

Additional information