Blíží se poslední h🕘diny roku 2020 a nastává čas na nějaké menší poděkování a shrnutí. Pro naši skupinu je to teprve druhý celý rok, co jsme aktivní součástí brněnské scény a snažíme se být co nejaktivnější ať už na fotbalových stadionech tak i na poli. Tento rok se naše skupina účastnila 3 fightu, v lednu jsme přijali výzvu Pardubické omladiny, na konci srpna jsme poměřili síly v malých počtech s BB a o týden později i se Zlínem. Všechny souboje jsme zvládli vítězně a děkujeme soupeřům za fair play a aktivitu. V průběhu roku také získáváme několik suvenýrů včele s vlajkou nějakého fanklubu slavie. Bohužel během roku padlo několik více či méně nadějných šancí na střet a bohužel i v posledním měsíci odpadlo kvůli všudypřítomnému čínskému svinstvu jedno nadějné měření. A tím se dostáváme k fotbalu, který byl tento rok kompletně jiný. Bohužel kvůli koronaviru a nařízení vlády byl start soutěže na jaře o několik týdnů posunut a po obnovení ligy už se hrálo bez diváků. To nás ale nezastavilo a i v menších počtech byl vždy alespoň někdo přítomný na všech zápasech ligy. Domácí zápasy jsme pravidelně sledovali z tribuny veget a ke konci sezóny jsme mohli i na pár zápasů na stadion. V podobném duchu byl i začátek sezóny, kdy jsme vyprodali maximální možnou kapacitu sektoru ve Zlíně, bohužel to bylo na dlouhou dobu také naposledy co jsme se podívali na stadion. Poté jsme ještě společně s kamarády z Plzně vyjádřili nesouhlas s vládou. Zbytek nemá cenu zmiňovat, každý ví, jak na to teď jsme... Za zmínku stojí také několik výjezdů s našimi kamarády z Austrie Wien které vyvrcholily cca 25ks v Grazu. Na oplátku byli Austriaci také několikrát hosty v Brně a proti Spartě jich bylo 20+. V létě se také kousek za hranicemi konala Brno&Austria party, kde byla představena nová vlajka a oficiální začátek našeho přátelství. Na závěr bychom tak chtěli poděkovat našim Kamarádům Viola Fanatics z Austrie, Slovanu a Plzně a dalším lidem i skupinám z Brna, kteří jsou také aktivní. Všem přejeme šťastný Nový rok, který snad bude lepší než ten předešlý a budeme moct konečně zpátky na fotbalové tribuny. - ZBROJOVKA JUGEND -

Šťastný a úspěšný Nový Rok 2021! A co nejméně problémů se stále jebnutějšími represivními složkami!

Správcové hooligans.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

VESELÉ VÁNOCE • Za celé BHS přejeme všem klidné svátky a vše nejlepší do nového roku. Naše pozdravy taky míří našim kamarádům na nucenou dovolenou ! Zde je menší souhrn za dva roky co BHS funguje a poslední rok společně s klukama z PO.

Všem fotbalovým fanatikům přejeme spokojené prožití Vánoc!

Přejeme všem táborům z Česka, Slovenska mnoho úspěchů v roce 2021, více aktivit, a hlavně málo/žádné §.

 

Dále děkujeme partnerům na stránce hooligans.cz  octagonshop.cz wlepki.com fanaticshop.cz salvatore.cz, skleptmk.pl, stadionowioprawcy.net, football-factory.cz

~50 kusů Baníku Ostrava dnes v Brně (video po zápase s hráči)

V tomto nelehkém, ale zároveň slavnostním předvánočním čase, jsme se rozhodli uspořádat sbírku a udělat radost dětem, které budou bohužel Vánoce trávit v nemocnici. Dnes, 22.12.2020, jsme navštívili pediatrii v jablonecké nemocnici a předali jsme sladkosti, ovoce, jogurty, pití, plyšáky, knížky, kalendáře, šály, trička atd a sestřičky od nás obdržely pozornost v podobě růží. Veliký dík patří Vám všem, kteří jste se na sbírce podíleli.💪 

Ve skupině na Telegramu budeme od dnes postovat obrázky, video bez jakékoliv cenzury (tím je myšleno tvrdé střety atd. různé tematické fotky), jelikož nám to platforma FB a IG + youtube banuje nebo zakazuje, zde je taková možnost publikování, kdo má zájem, může sledovat přes odkaz: t.me/hooliganscz1999 (aplikace v mobilu: Telegram)

Ve středu 15.12.2010 proběhla bitka mezi chuligány Slavie Praha (do 20ti let) a chuligány CSKA Moskva (Gallant Steeds + Zarya) ve formátu 20 na 20. Po 30 sekundách (v rusku hovoří o 25 sekundách - poznámka Správce3) vítězí CSKA Moskva.

SESTAVA SKS

Na jedno krásné datum, které přímo vybízí k zábavě (13.12.) se domluvily ekipy Slavie a Opavy na společném měření sil a to ve formátu 20 na 20. Střet proběhl na půl cesty a za zhruba 40 vteřin je hotovo. Výhra pro SKS.

Dnes kousek za Brnem domluvený střet 20 na 20 se Slavii v jejichž řadách nechyběli ani zápasnici a trenéři prestižní MMA organizace, takže opravdu hodně dobrá sestava. Po necelé jedné minutě jsou všichni opavští na zemi a mnozí z nich, přesto, že už je konec ve třech i čtyřech dojebávání. Domluva bez problémů.

Včera se k nám dostává informace o kempu Sparty v Peci pod Sněžkou. Namísto tradičního výšlapu na Lysou horu se tedy vydáváme v brzkých hodinách (někteří nedočkavci už po osmé večerní) poznávat Krkonoše a už od sedmé hodiny ranní se snažíme dosáhnout střetu. Bohužel, ani nacestování více než 700 kilometrů, ani osmikilometrová tůra v kopcích pod hotel, ani nabídka fightu na počty, ani více než dvě hodiny čekání se nesetkaly s úspěchem, ACS z hotelu nevylezla. Tohle není hodno české dvojky....CHzB 27 ks + 4 GKS

Dnes je to přesně 18 let (12.12.2002), co se odehrálo velmi zajímavé utkání mezi Slavií Praha a PAOKem Soluň. Už před zápasem bojůvka slávistů napadá v centru několik hostujících fanoušků. Těch odhadem dorazilo 2500 a tvořili značnou část návštěvy. Prezentují se výborným fanděním a několika ohni. Kousek od hrací plochy je pořadateli zpacifikován jak fanoušek PAOKu, tak i fanoušek Slavie. Na straně domácích jsou též k vidění ohně a dýmovnice, ale také ohně v hledišti ze zapálených papírů a několik střetů s policií, při kterých bylo k vidění několik letících sedaček. Dle informací od vedení klubu jich bylo celkově zničeno 150.

Additional information