Všem fotbalovým fanatikům přejeme spokojené prožití Vánoc!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Přejeme všem táborům z Česka, Slovenska mnoho úspěchů v roce 2022, více aktivit, a hlavně málo/žádné §.

 

Dále děkujeme partnerům na stránce hooligans.cz  octagonshop.cz wlepki.com fanaticshop.cz salvatore.cz, skleptmk.pl, stadionowioprawcy.net, football-factory.cz

shishabaron.cz

Rok uběhl jako voda a stejně tak i čas od vydání posledního čísla fanatické literatury Football Factory. Nemůžeme říct, že by nebylo o čem psát, právě že naopak - rekordní počet stran mluví za vše. Nechtěli jsme ale tlačit na pilu a čtenářům dodat co nejkvalitnější obsah, což se nám doufám povedlo.

Výsledkem je 124 stran fanatické literatury, na kterých najdete mimo tradiční rubriky, jako jsou články z právního prostředí (tentokrát o výtržnictví) či ztrát a nálezů (ztráty vlajek Hradce na úkor Slavie), i rozhovor s bývalým spíkrem Zbrojovky Brno Parukou či představení fanouškovské scény v Havířově, městě, které bylo odjakživa pojeno nejen s ostravským Baníkem, ale také četnými chuligánskými akcemi. Kromě toho nás v novém čísle čeká osm obsáhlých souhrnů, z toho dva čistě chuligánské. Své aktivity blíže přiblížili chuligáni Slavie Praha a Fraternity Group z Nitry. Dále je v obsahu téměř čtyřicet reportů ze stadionových i mimo-stadionových akcí, od reprezentace, přes chození po hřišti v nižších soutěžích, až po evropské poháry či derby zápasy v české i slovenské nejvyšší lize. 71. číslo Football Factory vychází už tento týden!

Fotoreport ze zápasu FK Viktoria Žižkov vs FK Varnsdorf

Jíž od včera se v centru Prahy baví několik stovek fanoušků Feyenoordu Rotterdam. Fotky ze včerejšího a dnešního dne (pochod do Edenu). Policie během pochodu zasahuje proti používaní pyrotechniky a zadržuje několik fanoušků.

O víkendu dostáváme pozvání na moravskou zabijačku. Chceme ukázat jak je na Moravě dobře i našim přátelům, proto s námi vyráží pár lidí z Katowic a Trnavy. Bohužel přijíždíme pozdě, když je vše snězeno, ale stíháme se zúčastnit alespoň tomboly, ve které máme štěstí na čísla a vyhraváme tolik cen, že máme problém to odnést. Díky za pozvání, tak zase za rok!
CHzB & PNG & RBA

Fotoreport ze zápasu Sparta Praha - FK Teplice

Fotoreport ze zápasu Slavia Praha vs Viktoria Plzeň

Online ze zápasu FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha. Článek bude aktualizován.

Choreografie Baníku Ostrava k 25 letům družby s GKS Katowice, pyrotechniky, konfety. Na zápase nechybí vlajka Spartaku Trnava. Sparta Praha se na zápas (vlaková skupina cca 200 lidí) až v 75-80 minutě zápasu.

Fotoreport z dohrávky 3. kola zápasu mezi Slavia Praha - Sigma Olomouc.

Fotoreport ze čtvrtfinále Mol Cupu mezi FK Teplice - Sparta Praha.

Hradec Králové přichází o jednu ze svých hlavních vlajek. Novým majitelem se stávají chuligáni Bohemians.

Fotoreport ze zápasu Sparta Praha - Lyon, článek bude aktualizován.

Additional information