Fotoreport z finále poháru MOL Cupu mezi 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha:

Nebyla to jen nejúspěšnější hradecká sezóna na hřišti, ale taky nejúspěšnější sezóna votroků v počtu tracených hlavních vlajek. Gratulace a pozdravy posílají chuligáni z Pardubic a Prahy!

PO (Pardubice) & BHS (Bohemians)

Fotoreport ze zápasu Bohemians 1905 - Karviná:

Na sobotní duel posledního kola druhé ligy mezi Žižkovem a Líšňí dorazilo 653 diváků. V hostujícím sektoru bylo zhruba 30 fans, na straně domácích celý zápas předvádí přes 50 aktivních fans chvílemi až fanatický support který žene domácí tým za výhrou.

Po závěrečném hvizdu domácí vytahují ručně malovanou plachtu s nápisem "PYROFANS ŽIŽKOV", následně postupně odpalují velké množství pyrotechniky a loučí se tak stylově s druhou ligou.

Report Chachaři.cz:

Téměř po třech letech přesně (19. 05. 2019) přijel do Ostravy tým Slavie. Jasně, těch zápasů se sešívanými jsme od té doby v hornickém městě sehráli poměrně dost, ale poprvé od této doby se mohly v naší moravskoslezské metropoli střetnout oba týmy za podpory svých fanoušků na tribunách. Když společně zapátráme v hlavách, zmíněný tehdejší zápas jsme podvědomě všichni odsunuli až na druhou kolej, protože za pár dní se hrálo finále poháru se stejným soupeřem, navíc sešívaní, které přijela podpořit početná delegace fans, si do Ostravy přijeli pojistit první ze svých tří mistrovských titulů v řadě. Tento zápas byl však o něčem jiném, nebylo se nač šetřit, ač nám v tomto ligovém ročníku už o nic moc nešlo, zdálo by se... Všichni však víme, že to tak úplně není pravda. Šlo o dost. Šlo o to, aby při nejmenším hráči na hřišti ukázali, jestli už opravdu mají vajca nebo jsou už duchem na dovolené a hlavně kráčelo o to, jak se my předvedeme proti letitému rivalovi na tribunách.

Možná ještě více než samotné kluby a fanoušci žili zápasem všemožné bezpečností složky, které se předháněly v šílených teoriích, co všechno se může během středečního odpoledne a večera udát. I proto byla na jejich popud před sektorem hostí spuštěna mnohokrát propíraná a kritizovaná "neprůhledná" síť. Navíc jako třešinka na dortu byly ploty v sektoru pro přijezdivší fans obaleny žiletkovým drátem. Prostě prasárna vůči fandům, nehodna 21. století. Celý den se po Ostravě pak pohyboval zvýšený počet tajných i uniformovaných policistů, jejichž epicentrum bylo kolem městského stadionu. Takový počet příslušníků jsme snad na zápase hraném ve Vítkovicích ještě neviděli. Policejní "pohostinnosti" si užili i fandové GieKSy, kteří byli odstavení a lustrovaní hned na hranici při příjezdu do Česka.

Vzpomínkové video na člena Johny Kentus Gangu - Petra "Sumce" Chytila. Dnes je to šestnáct let od tragické události, kdy jej zastřelil opilý městský strážník. Ten byl pak odsouzen ke směšnému trestu jednoho roku odnětí svobody.

Tragická a děsivá smrt vůdce brněnských fotbalových ultras fanoušků Petra Chytila (26) alias "Sumce" sjednotila nenáviděné strany.

Nevídané! Chuligáni Brna, Ostravy i Sparty, kteří se jindy rvou takřka na život a na smrt, si vyjadřovali podporu a společně truchlili.

Fotoreport ze zápasu finále poháru mezi Slovácko - Sparta Praha (Finále MOL Cupu bylo kvůli dešti odloženo):

cracovia wisla 1

Fotoreport z derby Krakowa. Cracovia Krakow za podpory početné skupiny z Ajaxu Amsterdam, hosté WRWE - Ruch, Elana, Widzew Łódź. Fotoreport v článku:

Fotoreport ze zápasu Slavia Praha vs Viktoria Plzeň:

Fotoreport ze zápasu 1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava:

Fotoreport ze zápasu Sparta Praha - Hradec Králové:

Zbrojovka Brno - Třinec, Brno se po roce vracejí do nejvyšší soutěže! :

Additional information