V roce 1999 vznikl tento web, čímž se zařadil mezi jeden z nejstarších trvale působících webů o radikálních fanoušcích na světě. Všem našim čtenářům díky za přízeň a večer nezapomeňte zapít naše dvacáté-třetí výročí.

Ve sváteční středu přišlo na řadu odložené třetí kolo ČFL mezi předposledním Benešovem a první Viktorkou Žižkov.

Zápas začal už v 10:15 a počasí opět moc nepřálo, celková návštěva tedy byla 242 diváků.

V hostujícím sektoru se objevuje zhruba 30 fans, další fanoušci Žižkova jsou na hlavní tribuně.

Úroveň supportu se celý zápas drží na slušné úrovni, fans nerozhodí ani překvapení na hrací ploše. Viktorka totiž prohrává 2:1,hosté přes silný déšť na konci zápasu odpalují slušné množství pyra jako jsou světlice, dýmovnice i stroboskopy.

Fotoreport ze zápasu FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha:

Plzeň: Rozlučka s Hubem, oslava 10 let YSH

V neděli v podvečer se Viktorka Žižkov představuje na hřišti nedalekých Brozan, místní Camp Nou se nachází v klidné části u lesa.

Na "protilehlé tribuně" se umisťuje zhruba 30 fans z Žižkova, další fans jsou podél hřiště. Počasí opět moc nepřeje, přesto hostující fans vytvářejí pěknou fotbalovou kulisu.

Ve druhé půli přichází pořádná průtrž mračen,trávník vypadá skoro stejně jako vedlejší pole a všichni se schovávají na "hlavní tribuně", až na fans Žižkova. Těm déšť opravdu nevadí, naopak se hecují a rozjíždí velmi dobrý support.

Žižkovský expres vítězí na hřišti i v hledišti, hosté ještě neztratili ani bod a míří za vytouženým postupem.

Fotoreport ze zápasu Sparta Praha vs Baník Ostrava:

Ve středu na Viktorku přijíždí v rámci domácího poháru prvoligové Teplice. Utkání začíná už od 16 hodin a počasí není také moc příznivé, přesto na utkání dorazí několik stovek fanoušků.

Domácí sektor nepolevuje v tempu a během první půle se prezentuje povedenou choreografií. Ve druhém poločase se domácím daří vyrovnat proti favoritovi z Teplic a rozjíždí se pořádný fanatismus. V prodloužení si Teplice berou vedení zpět a nakonec postupují, domácí borce ze hřiště vyprovází zasloužený potlesk celé tribuny.

Z Teplic dorazí zhruba 20 fanoušků, usazují se na hlavní tribuně a v průběhu zápasu občas fandí. V porovnání s B týmem Teplic, které podporuje jiná skupina, je dnešek trochu zklamáním.

Brno:

Další výjezd, další 3 body!

Jezdit na Zbrojovku se prostě vyplácí!

Dneska se o tom přesvědčilo téměř 200 fanoušků v sektoru!

Hoši děkujem!

Ačkoliv měl nedělní zápas mezi Viktorkou Žižkov a Baníkem Most-Souš na hřišti jasného favorita, na tribunách byl k vidění zajímavý fanouškovský souboj.

Na zápas prvního s posledním přišlo 1327 diváků, což je na třetí ligu skvělé číslo. Domácí sektor, stále ještě provizorně na hlavní tribuně, slušně zaplněn a jak už je zvykem, předvádí kvalitní support.

V hostujícím sektoru se objevuje zhruba 30 fans, bez ohledu na výsledek předvádí celý zápas také velmi dobrý support, na plotu je k vidění celý zápas vlajka FK Jablonec.

Baník Ostrava:

Všechno začalo v pátek 8. září 1922 v hostinci U dubu, kde se dvě desítky nadšenců, z čehož bylo hned 16 horníků, rozhodlo založit fotbalový klub. Jak už samotné datum napovídá, tak dnes je to přesně sto let, kdy na pravém břehu Ostravice dala vzniknout tato dvacítka nadšenců klubu, který všichni známe pod jiným názvem než je SK Slezská Ostrava. V průmyslovém srdci mladého Československa se zrodil klub, který později učaroval celým generacím fanoušků. Naši pradědové, dědové, otcové a teď my chodili fandit klubu ze Slezské části Ostravy.

Za těch sto let se změnilo skoro všechno. Jediné, co zůstalo, je zápal fanoušků, který je nebo v to alespoň věříme, podobný, jako u zakladatelů a prvních činovníků Baníku. Dnes, v tomto pro nás významném dni, alespoň těmito transparenty a dalšími aktivitami chceme dát najevo, že Baník není jen o výsledcích a úspěších. Je to fenomén, který je tu s námi už sto let!!

Fotoreport ze zápasu Zbrojovka Brno - Bohemians 1905:

Na nedělní zápas Chlumce proti Viktorii Žižkov dorazilo několik stovek fanoušků a místní stadion byl téměř plný.

Atmosféra v průběhu celého zápasu byla ovšem v režii hostujících fans ze Žižkova. Zhruba 30 fanatiků si užívá výjezd od první minuty a předvádí kvalitní support, který graduje ve druhé půli.

Ještě o poločase se snad na desátý pokus podařilo vylosovat výherce místní tomboly, štěstí se obrátilo na jednoho z hostujících fanatiků. Ten byl z vyhrané knížky opravdu nadšený a rozhodl se to oslavit "rybičkou/lachtanem" přímo na hrací ploše. Velká gratulace a přejeme příjemnou četbu na cestě do Prahy.

To ovšem nebylo vše, na konci zápasu si hráč utkání, Václav Kadlec odnesl nádhernou cenu přímo z rukou fanoušků, naprosto famózní dýni! Tímto patří velké díky místním farmářům za skvělou práci.

Online fotoreport ze zápasu Sparta Praha vs FC Fastav Zlín

Additional information