Jelikož někteří návštěvníci stránek neví, proč se zveřejnil stav sbírky pro Jirku z BGB, tedy jednoho z naší subkultury, požádali jsme jeho kamarády (jmenovitě TOMO), aby napsali co se se Jirkovi přesně stalo. A tak aby ti, kteří chtějí přispět na dobrou věc, mohli finančně pomoci. Dále již článek od redaktora TOMO: Dne 7.10. 2007 jel 17tiletý Jirka Němec z Českých Budějovic do Prahy na zápas Bohemians-Dynamo ČB. V Praze na nádraží se zdravil s lidmi, kteří pokračovali vlakem dál. Jirka uklouzl a spadl pod poslední vagon rozjíždějícího se vlaku. Při tomto neštěstí přišel o levou nohu nad kolenem, pravou nohu pod kotníkem a levou ruku nad loktem. Prodělal několik operací, při kerých mu museli zkrátit levou nohu o 6cm, vzali mu kus kůže ze stehna a pod levou rukou. Kůži mu přišili na konec nohy.
Jsou chvíle, kdy na tom není zrovna nejlépe, ale snaží se všechno zvládat. Do konce roku by měl mít protézy na obě nohy, které bude hradit pojišťovna a v lednu by měl odjet do Kladrub, kde by se měl učit chodit. Další příspěvek pojišťovny by měl být na vozík v častce 20 000kč a zbytek si bude muset uhradit sám. Protézu ruky si bude muset hradit sám, ta se pohybuje kolem 600 000 kč. pokud budete chtít Jirkovi finančně pomoci, můžete peníze poslat na účet č. 185 072 835/0600.
K dni 30.10.2007 je na účtu 21 885 kč. Další výpisy budou zveřejňovány každý měsíc. (budeme další výpisy dávat k tomuto článku, který vždy přehodíme na nahoru hlavní stránky - pozn.správce).
PS: Jirka Vám všem děkuje za podporu a za peníze, které jste poslali na jeho účet, který je veden na jeho matku.

Výpis z účtu ze 2.11.2007:

Výpis z účtu ze 4.12.2007:

Additional information