Nový web je spuštěn. Je ve zkušebním režimu, dolaďují se některé nedostatky, probíhají úpravy. Zatím ne všechny avizované aplikace jsou v provozu. Do pár dní by však do provozu měly přijít.
Pokud má někdo vážné komplikace, jako třeba že se staří členové fóra nemohou přihlásit, dejte prosím vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. (Nejlépe napište, jaký jste nick na foru, jaký internetový prohlížeč používáte včetně jeho verze, a popsat co se přesně děje, co přesně nefunguje).
Web se spustil, aby mohla být zahájena tipovačka a mohlo se tipovat od prvního kola.
A tak pokud jste už tak neučinili, můžete si v tipovačce natipovat. Tímto zahajujeme tipovačku pro podzim ročníku 2012/2013 naší 1.ligy.

Pravidla jsou stejná, jako v předchozích letech. Jen bylo vše vynulováno. Vyhodnocení tipovačky bude po konci podzimní části (po 16.kole).
Staré nicky už neplatí, byly zrušeny. Kdo byl v minulosti členem fóra (tedy má dnes status VIP), přihlásí se pod nickem fóra v tipovačce. Pokud je přihlášen na hlavní stránce v komentářích či na foru, tak se stačí jen kliknutím na název "tipovačka" přepnout a měl by zůstat přihlášen.
Co je důležité, tak Tipovačka se uzavírá automaticky. Jakmile začne první utkání kola (z pravidla to bude v pátek v 18 hodin), tipovačka se uzavře a již nepůjde tipovat.


Stejně jako předchozí ročníky, tak i pro tento ročník věnoval ceny do soutěže eshop pro aktivní fanoušky, jehož celou nabídku najdete na adrese eshop.hooligans.cz.

eshop.hooligans.cz

Přehled cen do soutěže:
1. Mikina, šála, 2x tričko, nálepky, placky
2. šála, 2x tričko, nálepky, placky
3. 1x tričko, šála, nálepky, placky

Nebudou pevně danné motivy, ale vítězové si sami určí jaký motiv, barvu a velikost budou pro sebe chtít.

Additional information