Jaký tým se podle vás nejlépe prezentoval po ultras stránce v podzimní části Synot ligy? Hlasovat můžete do 19.01.2015 - 19:00 (hlasovat může pouze přihlašený uživatel)

{jvotesystem poll=|4|}

 

42 fotografií z tradičního Silvestrovského derby veteránů mezi Spartou a Slavií. K vidění byly dýmy i ohně:

Email od Svěrkyho pro hooligans.cz, i ostatní fanoušky "Hezké vánoce a nový rok bez paragrafů_Svěrky" + v článku najdete koledu na vánoce a nový rok.

 

Video z nedohraného hokejového utkání Prostějov - AZ Havířov (20.12. 2014)

Fotokoláž ze včerejší hokejové bitvy mezi Prostějovem a Havířovem, které se nedohrálo. Hostů do Prostějova dorazilo 6 autobusů.

Prvních pár fotek z dnešní hokejové bitvy mezi Prostějovem a Havířovem, které se nedohrálo. Hostů do Prostějova dorazilo 6 autobusů, více fotek a informací brzy.

13.12.2014 provedli chachaři tradiční protipolicejní výšlap na Lysou Horu, kde krom transparentů odpálili i pyro:

Dnes je 13.12. a jistě víte, kdo má svátek. Všechny odrostlejší nemanželské děti, jenž mají divné zaměstnání. Tak tedy Happy ACAB day!

Začal advent a s ním jsou každoročně spojené nákupy dárků pro Vaše nejbližší. Mnozí budete nakupovat dárky v internetových obchodech. Proto bych na Vás chtěl apelovat a vlastně i poprosit, abyste při nákupech preferovali eshopy, které dlouhodobě podporují web hooligans.cz, některé už více jak sedm let.

Díky nim web funguje a přináší Vám informace ze světa ultras a hooligans přes 15 let. Zároveň u těchto eshopů máte záruku poctivosti a spolehlivosti, že se Vámi vybrané zboží dostane v pořádku až k Vám.

Proto bych Vám chtěl eshopy připomenout a podporovatelům našeho webu takto i pomoci:

V prvé řadě je to hlavní sponzor webu eshop  FanaticShop.cz, který se specializuje na značky Doberman's Aggressive, Bulldogs, Musclemaker, Avanti, Gladiator, Benlee a další.

 

Další hlavní sponzor webu a soutěží je eshop Football-factory.cz specializující se na vlastní motivy, které se objevují na mikinách, tričkách i teplákovkách, ale také na zakázkové výrobě nálepek, šál, vlajek atd.

 

Nový eshop, přinášející Vám produkty ze světa ultras a hooligans je Shopultras.cz.

 

Podporovatel provozu forum.hooligans.cz je eshop streetwearshop.cz, prodávající značky Pitbull, La Vida Loca, Hooligan, Mentalita Ultras či Troublemaker.

 

Další podporovatel webu je eshop amstaffshop.cz, specializující se značku Amstaff, ale prodávající i značky Lonsdale, Rage, Tapout, Blood In Blood, Soulider Tatto či Surplus.

 

Dlouholetým podporovatelem webu je i eshop Vagabund Store prodávající značky Wand, Thor Steinar, Ben Sherman, Lonsdale, Nibelung, Pretorian, Umbro a další.

 

Dalším dlouholetým sponzorem je eshop Mighty Warrior, který prodává mikiny, trička, polokošile, čepice a další doplňky značky Mighty Warrior.

 

Web podporuje také internetový obchod Streetwear.sk, který prodává značky Adidas, Alpha Industries, Benlee, Blackhawk, Bustagrip, Pittbull West Coast, Thor Steinar, Yakuza.

 

Dalším sponzorem webu je eshop VanDycks.cz, který prodává luxusní povlečení výhradně české výroby s motivy různých vlajek států - např. Anglie, Norska, Švédska a mnoha dalších. A dokonce nechybí ani perlička v podobě vlajky jižanské Konfederace. Veškeré motivy najdete na www.vandycks.cz

 

Tyto všechny eshopy umožňují provoz webu a budu rád, když jim oplatíme jejich celoroční podporu hooligans.cz

 

Díky

 

Správce

Skupiny Neretein Grassels,Prossnitz Skinheads(Olmutz-Prossnitz) vyhlašují nulovou toleranci jakychkoliv drog jak na chuliganské scéně tak i politické v poslední době se jak v našem táboře tak i jiných vyskytuje používání drog na domluvené střety a jeste vic alarmující tak i na zábavu ve volném čase lidem ,kteří toto praktikují vyhlašuje totální nenávist a podle toho s nimi bude i naloženo!!!

Závěr akce chuligánů Sparty, kteří před zápasem útočí na cca. 20ku Neapole, která zabíhá do hotelu a brání vchod

Additional information