Šťastný a úspěšný Nový Rok 2016! A co nejméně problémů se stále jebnutějšími represivními složkami! Správcové hooligans.cz

Veteranos Pirates & friends - PF 2016 (Sparta Praha), v článku najdete pár fotek

Fanoušci Bohemians 1905 uspořádali sbírku na nemocné děti na onkologii v Motole, při které se vybralo se přes 40000 kč a dalších x dárků v hodnotě desítek tisíc korun (notebook, playstation, herní konzole atd...)

Pohled South Legion na včerejší střet s Olmutz-Prossnitz Skinheads. Na místo dorážíme dřív než soupeř, trošku se rozcvičíme a po pár minutách doráží i O-P. 10x10 po cca. minutě vyhrává O-P.

13.12.

Začal advent a s ním jsou každoročně spojené nákupy dárků pro Vaše nejbližší. Mnozí budete nakupovat dárky v internetových obchodech. Proto bych na Vás chtěl apelovat a vlastně i poprosit, abyste při nákupech preferovali eshopy, které dlouhodobě podporují web hooligans.cz, některé už více jak sedm let.

Díky nim web funguje a přináší Vám informace ze světa ultras a hooligans přes 16 let. Zároveň u těchto eshopů máte záruku poctivosti a spolehlivosti, že se Vámi vybrané zboží dostane v pořádku až k Vám.

Proto bych Vám chtěl eshopy připomenout a podporovatelům našeho webu takto i pomoci:

V prvé řadě je to hlavní sponzor webu eshop  FanaticShop.cz, který se specializuje na značky Doberman's Aggressive, Bulldogs, Musclemaker, Avanti, Gladiator, Benlee a další.

 

Další hlavní sponzor webu a soutěží je eshop Football-factory.cz specializující se na vlastní motivy, které se objevují na mikinách, tričkách i teplákovkách, ale také na zakázkové výrobě nálepek, šál, vlajek atd.

 

Relativně nový eshop, přinášející Vám produkty ze světa ultras a hooligans je Shopultras.cz.

 

Podporovatel provozu forum.hooligans.cz je eshop streetwearshop.cz, prodávající značky Pitbull, La Vida Loca, Hooligan, Mentalita Ultras či Troublemaker.

 

Další podporovatel webu je eshop amstaffshop.cz, specializující se značku Amstaff, ale prodávající i značky Lonsdale, Rage, Tapout, Blood In Blood, Soulider Tatto či Surplus.

 

Dalším dlouholetým sponzorem je eshop Mighty Warrior, který prodává mikiny, trička, polokošile, čepice a další doplňky značky Mighty Warrior.

 

Web podporuje také internetový obchod Streetwear.sk, který prodává značky Adidas, Alpha Industries, Benlee, Blackhawk, Bustagrip, Pittbull West Coast, Thor Steinar, Yakuza.

 

Tyto všechny eshopy umožňují provoz webu a budu rád, když jim oplatíme jejich celoroční podporu hooligans.cz

 

Díky

 

Správce

V dřívějších letech mohutně navštěvované utkání, teď jen údajně 3280 diváků. Důvodů několik - Baník beznadějně poslední, hráno na stadionu ve Vítkovicích, bojkot a nechuť fanoušků vyjádřená vůči vedení klubu. Kotel hostů dojel a prezentoval se ohni. Více v článku na 19 fotografiích:

 

Fotoreport ze zápasu Sparty se Zbrojovkou Brno. Domácí kotel v čele s old school vlajkou HOOLIGANS se prezentuje v zápase pyrotechnikou a choreografií k 6 výročí skupiny Youth Firm (Jedná se doposud o nejpropracovanější choreo v novodobé historii uskupení Ultras Sparta). Z Brna dorazilo do Prahy 20-30 kusů.

15 fotografií z utkání druhé ligy, kde se velmi solidně prezentovali domácí:

V článku 44 fotografií z utkání týmů z chvostu tabulky. Přesto bylo na co se koukat po ultras stránce. Hosté vyvěsili ukořistěnou vlajku Bohemky a prezentovali se nápisy proti Islamistům. Domácí se prezentovali velkých choreem s nápisem Ani Cihla Ani Beton, dnes jedem na plný výkon. Kotel Bohemky na konci odpálil pyro a dýmovnice. Na utkání bylo 4952 lidí, tedy téměř vyprodáno.

Oslavy 122. výročí pražské Sparty na Václavském náměstí. Po akci najíždí několik antónů a zadržuje několik sparťanů. Pyro www.shop.ultras.cz

První zápas osmifinále poháru MOL skončil vítězstvím domácích 2:1 před 5836 diváky. Domácí kotel se prezentoval francouzskou vlajkou a otázkou "Ještě to není dost?". V článku 15 fotek:

Additional information