Šťastný a úspěšný Nový Rok 2018! A co nejméně problémů se stále jebnutějšími represivními složkami! Správcové hooligans.cz

Tento rok byl pro nás úspěšný, jak na sociálních sítí, tak na webu hooligans.cz (sociální sítě, facebook, Celkový počet To se mi líbí stránky k dnešnímu dni: 44 246, z toho tento rok +8.000 sledujících, Instagram: viz. foto, instagram založen roku 2015, aktivně na něm pracujeme poslední 2 roky - 25.700 sledujících), v novém roce chceme také více aktivně mířit na web hooligans.cz, mapovat zápasy, více reportů a všeho, zvednout znovu sledovanost webu né jen na sociálních sítích, ale také zde. Tímto vám chceme poděkovat, že nás jíž několik dlouhých let, co se snažíme pro vás tvořit přehled chuligánských aktivit podporujete, a oceňujete naší práci, která neni rozhodně pouze jen o klikání a přidávání příspěvků.

Přejeme všem táborům z Česka, Slovenska mnoho úspěchů v roce 2018, více aktivit, a hlavně málo/žádné §.

tímto bych ukončil souhrn, který byl sepsán na vánoční svátky 24.12.2017

Vzhledem ke zprávám, které kolují mezi SKS a především členy SM, se musíme vyjádřit k události z posledních dní:

Pár dní zpět nás napadá dvacítka Slavie. Všemu předchází příchod jednoho z nich, který se ptá, kolik nás je a že čekají v nějaké ulici, ať tam přijdeme. Dostává se mu odpovědi, že nás je tu víc, ale musíme se svolat. Z této ústní domluvy však záhy sejde, když SKS během pár vteřin vybíhají zpoza rohu. V tu chvíli nás je 7. Od nás se zapojují všichni, z řad Slávie se někteří do boje moc nemají, asi je to dáno tím, že v sestavě mají docela mladý kluky. Na naší straně však mládí převládá též. Během pár vteřin nás doplňují čtyři kusy a v tu chvíli tedy můžeme mluvit o nějákých 20-25 (?) sks x 11 acs. Začíná nepřehledná situace, padá několik ran. Přibíhá policie a většina účastníků se stahuje. Náš údajný útěk a prohru skvěle vystihuje situace, kdy čtyři slávisté ustupují před jedním ACS a neragují na výzvu, ať si to rozdají. Na zemi a dokopaní taky končí někteří SKS, nikoliv Sparta, takže tolik k té naší vymyšlené prohře. Uznání pro SKS za akci, palec dolů za neskutečně zkreslenou realitu.

Sparta Hooligans.

Den před zápasem (4.12.) se střetávají v centru Lisabona chuligáni Basileje s místními

Fotoreport ze včerejšího zápasu Slavia Praha vs Baník Ostrava, Chacharů z daleké Ostravy do prahy dorazilo přes 1000 fanoušků podpořené družbou z Katowic, kteří celý zápas fandí a v první části se prezentují choreografií, která byla doplněná pyrotechnikou, po které došlo do potyček s PČR, která se dostala i do sektoru pro hosty. Domácí celý zápas fandí a ke konci odpalují větší množství pyrotechniky. Po ultras stránce povedené utkání.

 

Chuligáni Sparty na dnešním tréninku klubu - předání jednosměrné letenky do itálie a tričko na památku

Schazime se +/- kolem 100ks (FCB+GKS+ROW)a jedeme znovu navštívit Opavské.Dnešní návštěvu nám nechce umožnit PČR , která hlídá všechny příjezdové cesty a opisuje několik z nás ! Na nabídku střetu a przizpusobeni počtu Opava po par sms přestává reagovat tak vše rozpoustime . Jebat Opavu

Ultras - Slavia Praha a její Oslava 125 let existence klubu

Včera navštěvuje 11 mladé sestavy Ol-Pv Skinheads Havířov po jejich četných návštěvách u nás ,voláme píšeme sms ,ale nikdo nereaguje aspoň vyzdobujeme město a jedeme domů.

Střety v Mostní ulici ekipy Baníku a Opavy po zápase

Sobotní Praha: další z akcí na souseda z Vršovic přinesla velké množství šál a vlajku "Tornado boys".

Nedělní UH: domácí se ozývají s nabídkou střetu. Regulujeme počet a je z toho 9 na 9 za lehce extrémního počasí. Výhra SKS do 30 sekund + nějaké drobné na cestu. Plus Slovácku za domluvu a odhodlání.

Původně jsme se nechtěli nějak více, než ve zkratce, vyjadřovat k tomu, co se dělo v průběhu druhého poločasu v útrobách a okolí našeho stadionu, ale po nehorázně lživém pohledu ze strany FCB nám nedalo nereagovat.
V průběhu druhého poločasu je zaházen prostor vedle hlavní tribuny, kde se nachází stánky s občerstvením (čili žádné zahazování sektoru!), racemi. Nutno taky podotknout, že chachaři nedojeli někde do Příbrami apod., kde je nulová atmosféra a bylo by slyšet pokřiky i deseti členné ekipy, ale do Opavy, navíc k dobře fotbalově naladěnému zápasu, kdy fandil velmi často celý stadion, takže krom svítících rací mohli slyšet pokřikování jejich skupiny maximálně lidé v blízkém okolí celého incidentu. Jakmile se k nám dostává informace, že akce s racema je dílem chacharů, kteří stojí v parku u hlavní tribuny, tak se okamžitě přesouváme k danému místu. Zde musím podotknout, že kotel a starší aktivní zlobivci, kteří chodí za bránu, to nemají k danému místu pár kroků. Lidi se nabalují a náš dav čítá na sto hlav. Problém nastává i u východu ven, protože je otevřená jen jedna branka. Celkem rychle je sice proražena i vjezdní brána, ale to vše taky zabralo několik sekund. Každopádně když už jsme venku, tak před sebou vidíme cca 30 člennou skupinku, která stojí a čeká. Na nic nečekáme a i přes "odpor" asi 5 měšťáků (státní se mobilizuje v prostorách u hlavní tribuny, kde došlo k incidentu) běžíme vstříc skupině chacharů. Zde narážíme na další nehoráznou lež. Každý soudný člověk musí uznat, že když nabíhá sto členný nažhavený dav na cca třicítku soupeře, tak určitě nebude váhat, ale naopak využije své značné přesily. Chachaři se okamžitě dávají ne na ústup, ale bleskurychlý útěk!!!!!!! před námi, nikoliv PČR!!!!! PČR totiž zůstává stále na místě, kde byla asi i proto, že jich nebylo kdo ví kolik, aby mohli adekvátně zasáhnout, a tak asi dávají prioritu ochraně stadionu. Běžíme za prchající skupinou několik desítek metrů absolutně bez PČR!!! Sprinteři se ztrácí v parku a my se vracíme pomalu zpět. PČR stojí stále na stejném místě, akorát si nás natáčí. Vracíme se zpět na stadion, dál už se nic neděje.
 
autor: SFC h.
 
Popis situace na onlajny.com zde - viz 63.minuta:

SFC Opava vs. Olympia Praha (28.10.2017) (pohled Opavy)

během druhého poločasu zahazuje cca 30 členná skupina Chacharů část stadionu racema (část stadionu,kde je občerstvení,z kotle a okolí to je přes půl stadionu). Během chvilky vybíhá ze stadionů dav cca 100 Opavaků, který probíhá přes hlouček policajtů ke stojící skupině chacharů, ti prchají velmi rychle pryč

Pohled ChzB (Baník Ostrava)

po odpadnutí domluveneho střetu s ACS se rozhodujeme navštívit utkání našich sousedů. Ve 35 se vydáváme pod sektor který zahazujeme za křiku jebat opavu racemi , čekáme zhruba 3 minuty , kdy vybíháji Opavsti kteří stojí a váhají s konfrontaci .. mezitím se začala sjizdet policije takže se stahujeme .. PS: Jebat Opavu !!

Additional information