Zkrášlování okolí Stadionu Sparty v podání Brněnského JKG

V roce 1999 vznikl tento web, čímž se zařadil mezi jeden z nejstarších trvale působících webů o radikálních fanoušcích na světě. Všem našim čtenářům díky za přízeň a večer nezapomňte zapít naše osmnácté narozeniny.


 

Pohled Hradce

Při příležitosti hokejového zápasu Hradec Králové – Mora Olomouc jsme kontaktování hokejovou Olomoucí jestli si nechceme zpříjemnit pátek nějakým tím houbařením mladých sestav, na tuto nabídku přistupujeme . Na obě strany se staví 7 houbařů. Za Hradec se staví většina lidí, kteří nemají žádné zkušenosti z domluveného houbaření. Po zhruba třech minutách je boj zastaven s tím, že jeden houbař z Olomouce leží v ?bezvědomí?, boj pravděpodobně remízový, nutno ale dodat, že Olomouc ze začátku tahala za delší konec... Nabízíme druhé kole, ale Olomouc na druhé kolo nepřistupuje. Děkujeme do Olomouce za domluvu férový boj! Někdy na viděnou.

Pohled Olomouce

S Hradeckými se domlouvame na 7 kusech na obou stranách mladých sestav, po necelych třech minutach opravdu tvrdého a kvalitniho boje se střet přerušuje, ne však kvuli zraněnemu houbaři, ale někteří hradečtí se vrací do boje i po tom co byly dokopavani..z našeho pohledu jsme měli jasně navrch a hradečtí využili naši hlouposti chtit ..vést férový boj..na místě je domluvena remíza..diky do Hradce za jako vždy dobrou domluvu, dalšímu měření sil v Hradci se bránit nebudeme.

V médiích a na sociálních sítích už toho bylo napsáno dost. Nyní je řada na nás - Ultras ACS. Situaci nechceme v žádném případě zlehčovat. Když se mezi sebou poperou Sparťani, je to vždy špatně pro celý tábor a vyhrát nemůže ani jeden ze zúčastněných. V první řadě vás však chceme vyzvat k tomu, abyste nevěřili médiím, kde se pořádá hon na fans ACS a každý se předhání v tom, kdo napíše větší senzaci. Nikdo neskončil v nemocnici ani v sanitce. Inzultovaný odešel ze sektoru po svých. Do sanitky nastoupit odmítl a místo toho vyložil před stadionem všechny karty na stůl PČR. Zároveň musíme vyvrátit lživá tvrzení o tom, že normální fanoušek byl napaden poté, co odmítl skandovat pokřiky proti našemu současnému trenérovi a vedení. Do těchto pokřiků není nikdo nucen. Každý si musí o současném stavu Sparty vytvořit názor sám. Není však možné, aby někdo na tyto pokřiky reagoval urážlivými gesty, naznačoval někomu, že ho podřízne a čekal, že vše zůstane bez odezvy. Každá akce má svoji reakci. Také se musíme ohradit proti tvrzení, že pokyn k inzultaci vydal sám support leader. To je nesmysl.

Tento ani jiné konflikty v kotli neobhajujeme a pevně věříme, že poškozený je v pořádku.

Jedná se o ojedinělý konflikt v našem kotli za poslední dobu a taky věříme, že poslední. Nestojíme o rvačky v našem kotli ani na ostatních tribunách. Teď musíme táhnout za jeden provaz, jako nikdy předtím. Nesmíme se nechat rozdělit!

 Fotoreport ze včerejšího derby mezi Slavií Praha a Spartou Praha, hosté na toto derby dostávají pouze 1000 lístků, v černém zaplňují roh stadionu v Edenu. Během začátku druhé půle zapalují ohně a dýmovnice a zápas se na malou chvilku přerušoval, po pyroshow hostů přišla pyroshow domácích a k choreografii odpalují na celé TS ohně, behem zápasu několikrát. Ve video které je v článku najdete pyroshow, support obou táborů.

Sekuritka na Sigmě Olomouc je známá tím, že si honí na malých klubech, které nemají početné výjezdy. Už v zápase Sigma - Brno se snažila vyvolat potyčky, dnes s teleskopama tvrdě narazila na chuligány Slavie, a jak rychle přišla k hostům do sektoru, tak i tak rychle letěla zpět. Více ve videu.

 

V pátek, 8. 9. to je přesně 95 let, kdy se v hostinci U Dubu sešla dvacítka horníků z blízké kolonie, a po bouřlivé debatě dali vzniknout klubu, jenž se nesmazatelně zapsal do srdcí statisíců fanoušků. V tento den byly položeny základní kameny k životu SK Slezská Ostrava, tedy nynějšího Baníku

 

Dnešním dnem zařazujeme na našem novém Youtube kanálu novou rubriku "Best of", kde bude sestřih toho nejlepšího z takřka všem klubů světa. Derby pražských "S" se blíží, a tak vám přinášíme video "Best of" z tribun Sparty Praha. Video z tribun Slavie Praha pod timto článkem. 

Dnešním dnem zařazujeme na našem novém Youtube kanálu novou rubriku "Best of", kde bude sestřih toho nejlepšího z takřka všem klubů světa. Derby pražských "S" se blíží, a tak vám přinášíme video "Best of" z tribun Slavie Praha. V Další díle se můžete těšit na sestřih z tribun Sparty Praha.

Pohled South Legion: South Legion 14 (Budějovice) vs SKS 14, Domluva suprová,naprosto bez problémů. Sestava na straně sks byla naprosto topova! Myslím že hodně,hodně dlouho takovouhle neměli! Po necelé minutě si výhru připisuje sks.

Video dne, video ze včerejšího zápasu kvalifikace mezi Českou Republikou a Německem, hrané v Praze - Eden, začátek Německé hymny začínají Nemečtí hools (cca 200-300 hools, Dynamo Draždany, Zwickau a další) pokřikem "Scheisse DFB (DFB = Německý fotbalový svaz), poté ke konci zápasu odpalují světlice a vše zakončují pozdravem k hráčům za dobrý výkon S.H. (pozdrav na konci videa), vše ve videu zde

Aktualizace, Mix několika německých ekip okolo 80-90 osob sedí v centru Prahy a obvolává postupně Brno, Spartu, Slavii a Baník a nabízí všem jmenovaným mezinárodní měření sil v jakémkoliv formátu. Čeští zástupci buď pokládají telefon nebo volání úplně ignorují nebo říkají, že budou připraveni až o víkendu. Jedná se tak o další porážku pro české hools, kteří se aktuálně nachází v kritickém stavu.

80-90 chuligánů v centru Prahy (Kategorie c)

Po dnešnim zápase Česko - Německo v blízkosti edenu proběhlo několik potyček (podle informací šlo o ekipu Drážďan), několik Němců zadrženo.

Additional information