Včera to bylo přesně 106 let od založení Zbrojovky Brno (14.01.2019), video z včerejších oslav:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Šťastné Vánoce a bohatého Ježucha! a pokud neumíte žádnou koledu, můžete si pod stomečkem zanotovat tuhle písníčku. A ještě rodině předvedete, že umíte i řeč anglickou:''Have a very Merry Christmas
and a Happy New Year,
We're FC United,
We're still fucking here!''

Uctění památky 13 mrtvých horníků. CHzB-PNG

Vyjádření Veteranos Pirates k nepovedenému vedení klubu

"Netradičním pojetím vyjádřili svůj pohled na věc a zároveň něco vzkázali majiteli fotbalového klubu AC Sparta Praha. Dle informací některým fanouškům z jedné ACS skupin ruply nervy. Vzhledem k současné aktuální situaci v klubu se nelze divit...někomu to je jedno a jiným zase ne..."

Pyroshow v podání Sparty dnes v zápase s Příbrami, článek bude aktualizován. V čele sektoru zástava "Sparta Jsme MY!"

Fotoreport ze zápasu SK Slavia Praha - FC Zenit Petrohrad, hosté jíž den před zápasem navštěvují Prahu s myšlenkou střetu, na tu nikdo nepřistupuje a tak to zkouší ještě po zápase a v jedné z uliček Vršovic čekají přes 2 hodiny bez dohledu v počtu 20 kusů, také bez střetu, fotoreport ze zápasu v článku.

Fotoreport ze zápasu SFC Opava - Slavia Praha (fotoreport) (03.12.2018) 

Report Ultras Sparta z 02.12.2018 "Přestože včerejší výsledek i počet fans nebyly ničím pozitivním, podařilo se nám alespoň ovlajkovat plot dle našich představ. Na domácích zápasech platí jasně daná pravidla o tom, jak mají vlajky viset na zábradlí. Proto apelujeme na všechny Sparťany, aby i na výjezdech toto respektovali a hlavní plochu nechávali pro přední zástavy. V sektorech hostí pak vždy zbývá i dost místa pro ostatní vlajky. Letenští."

Fotoreport z pohárového zápasu Slezský FC Opava - AC Sparta Praha, zápas sledovalo 6792 diváků z toho několik kusů z Prahy.

Chachaři.cz: První zápas po reprezentační pauze a snaha našeho klubu o zastavení herní i výsledkové krize. Bohužel opět se potvrdilo již otřepané, ale u trenéra Svědíka opravdu vhodné přísloví o novém koštěti, co dobře mete. Slovácko je již tak nějak prokletým soupeřem našeho týmu, kdy Baník na svého soka neumí zahrát delší dobu. Zápas přitom naši začali dobře, tlačili a hýřili aktivitou... Bohužel teda jenom první minutu, pak se z toho stal dost nevydařený zápas s pořádným KO.

Ve velmi nepříznivém a sychravém počasí si na stadion našlo cestu pěkných 9782 diváků, kteří čekali hladový Baník. Kromě první minuty ovšem dostali spíše Baník vyhladovělý, bez síly a energie. Před zápasem proběhla minuta ticha za zesnulého bývalého hráče Baníku Přemysla Krpce, který byl součástí mistrovského týmu z roku 2004. Odpočívej v pokoji! Fanoušci na tribunách se bavili po svém a snaha napravit nepříliš podařený zápas v Opavě byla evidentní a od začátku se hrálo ve velmi dobré fotbalové kulise. K výborně fandícímu kotli se přidaly také vzorně ochozy a atmosféra tak byla velmi dobrá. Zejména první poločas se odehrál bez výraznějších okének v dopingu, trochu pokles přišel ke konci poločasu, kdy Baník inkasoval branku.

K Hostům: Přicestovali k nám také hosté, kteří svým počtem a výkonem na tribuně rozhodně zklamali. Termín optimální, vzdálenost také, ale jejich počet - cca 30 - je velmi slabý. Slovácko nikdy nepatřilo mezi výjezdově respektované tábory, ale krize je u nich momentálně hodně patrná. Navíc působili nekompaktně a nějaké lepší fandění od nich také nepřišlo, přitom v dobách minulých jim nedělalo problém fandit a bavit se i v malém počtu.

Celý report najdete na chachari.cz

Ultras Sparta: Na závěr utkaní s Jabloncem jsme si přichystali velkou pyroshow po celém našem sektoru. V úvodu jsme se také prezentovali choreem s legendami klubu - Burianem, Bergerem, Kvašňákem a Peškem. Před zápasem opět proběhl výběr do kasiček choreofondu, děkujeme všem přispěvatelům. Díky vám můžeme realizovat tyto aktivity.

V úvodní minutě včerejšího zápasu jsme uctili památku velkého Sparťana, který nás opustil minulý týden. Odpočívej v pokoji, Danieli.

Additional information