Zbrojovka Brno: Poslední prvoligový výjezd Zbrojovky na půdu ostravského Baníku měl solidní účast hostujících fans. Kromě ZBROJOVÁKŮ přijeli i družební přátelé ze Slovanu Bratislava a přátelé z Austrie Vídeň. Jak bývá zvykem, již od Brna je převeliká aktivita dalších našich věrných družebních přátel - zakuklených jednotek POLICIE, kterým samozřejmě věříme, že to dělají jen a jen pro naše bezpečí... :) Ve Vítkovicích nás čeká plný stadión Baníkovců, kteří ženou svoje hráče k vítězství, protože jenom to jim může zajistit setrvání v první lize. Naše rozbíhající se fandění utne nesmyslné a zbytečné zranění jednoho fanouška, který je převezen do nemocnice...:( Po závěrečném hvizdu vbíhají Baníkovci na trávu a slaví výhru. Policie má vše pod kontrolou a tak dojde jen na dálku k výměně názorů a vztyčené prostředníčky. Kromě výše zmíněných klubů, byli na cestě do Ostravy i přátelé z Polska - GKS Jastrzebie a Piast Gliwice ( 90lidí ), ale policie je v Českém Těšíně zastavuje a musí se vrátit zpět. Hráči k našemu sektoru nedorazili, což je škoda, a tak jsme nemohli předat důležitý vzkaz na závěr... MY JSME ZBROJOVKA - VY NEJSTE NIC !!! Děkujeme VŠEM PŘÁTELŮM a KAMARÁDŮM, kteří se tohoto výjezdu zúčastnili a hlavně brzké uzdravení zraněným...

Fotoreport ze zápasu Bohemians 1905 vs Sparta Praha, oba tábory se prezentují dýmovnicemi, odpalují ohně. Po zápase se obě chuligánské ekipy potkávají při hledaní nějaké akce, článek obou pohledů na akci si můžete přečíst ZDE

(Mladá Sparta při cestě na zápas s Bohemians)

Pohled Sparty Praha: Po zápase s Bohemkou projíždíme Vršovice ve snaze najít nějakého soupeře. Potkáváme však na první pohled starší ekipu Bohemians. Jdeme vstříc a začína tak zajímavý grill odhadem 30x15ks. Převaha jde rychle na naší stranu a poté, co téměř polovina soupeřů leží bezvládně na zemi a zbytek couvá, se stahujeme. Střet mohl trvat celkově kolem 30 vteřin.

Sparta Hooligans

Pohled Bohemians: Po zápase s ACS se do potemnělých ulic Vršovic vydává skupina čítající zhruba 15 hlav. Brzy registrujeme projíždějící auta soupeře - v té chvíli ještě nebylo jasné, zda se jedná o SKS vracející se z Teplic anebo Spartu. Protivníky vyzýváme a necháváme zformovat. Brzy se ukazuje, že stojíme proti cca 30 ACS. Jdeme soupeři vstříc a začíná slušná mela, ve které bohužel nakonec taháme za kratší konec a výhra putuje na stranu ACS.

Bohemians

Fotoreport ze zápasu FK Teplice - SK Slavia Praha (fotoreport) (26.05.2018)

Fotoreport z posledního domácího zápasu SFC Opava - MFK Frýdek-Místek. Domácí poslední domácí výhrou potvrzují postup po 13 letech do první ligy. Po zápase se pochod fanoušků Opavy za vůně pyrotechniky přesunuje na horním náměstí, kde se slaví dále s hráči. Příští sezónu se tak můžeme těšit na derby rivalů Opavy a Baníku Ostrava. více fotogalerie v článku.

Report z sektor1905.cz: K poslednímu výjezdu letošní sezóny jsme vyrazili do Liberce. Všichni jsme doufali v první (a poslední) venkovní výhru na jaře, zelenobílé božstvo však naše tužby nevyslyšelo a i z Podještědí jsme se tak nakonec vrátili s nulou v klokaní kapse. Během týdne vyhlašujeme autobusový zájezd na sever. Kapacita se však plní pomalu, a proto hrozí, že budeme muset společnou výpravu zrušit. Opravdu nepochopitelné, že se nenajde dostatek fanoušků, kteří by vyrazili podpořit Bohemku na poslední výjezd sezóny. Nakonec však riskujeme, potvrzujeme dopravci náš zájem a čekáme, kolik lidí se nakonec v neděli ukáže. Všechna místa nakonec zaplněna nejsou a my musíme sáhnout do vlastní kapsy, abychom uhradili naše závazky. Nikomu neúčast nevyčítáme, řada klokanů jela do Liberce po vlastní ose už ráno, přesto však na tento „incident“ myslete, až se zas rozjede diskuze, proč Sektor nezařídil bus tam či onam…

Report z Chachari.cz: Na poslední výjezd v tomto ligovém ročníku se náš milovaný klub vydal do nedaleké Karviné, kde se odehrálo malé Slezské derby. Zápas byl důležitý i z hlediska pohledu na tabulku, oba celky jsou namočeny do bojů o záchranu, takže stále bylo o co hrát a napětí bylo vidět jak na hřišti, tak i v hledišti. O tomto zápase se mluvilo dlouhou dobu, protože poptávka o lístky byla několikanásobně vyšší než nabídka. Stadion v Karviné je sice nový, vcelku útulný, ale kapacitně na takový zápas zcela nevyhovující. Vedení Karviné udělalo vstřícný krok vůči fanouškům Baníku a vyhradili nám celou tribunu za bránou, tímto bychom chtěli poděkovat za vstřícnost. Uznání a poděkování zaslouží také všichni aktivní a zainteresovaní, kteří počet vstupenek vyjednali. K další distribuci lístků mezi Chachary bylo napsáno již mnoho, bohužel stadion není nafukovací, a tak se nemohlo dostat na všechny.

Fotoreport ze zápasu Slavia Praha vs FK Jablonec, Tribuna Sever se prezentuje supportem, odpalují dýmovnice, ohně, z dalšího severu dorazilo také několik fanoušků Jablonce. Fotogalerie v článku.

Fotoreport z posledního domácího zápasu Sparty Praha proti Sigmě Olomouc, domácí se prezentují choreografií směřující na končícího Davida Lafatu, odpalují ohně a fandí, hosté z Olomouce se prezentují supportem, Fotogalerie v článku.

Dnešní testování terénů ze strany domácích v zápase proti rivalovi ze Zlína, vše bohužel zahání fízlové a celá zábava končí. (podle infa na hřiště vbíha asi 30-40 lidi, z toho Puchov 10-15 kusů)

Fotoreport z finále poháru mezi Sk Slavia Praha vs Jablonec

 Více v článku po rozkliknutí!

Fotoreport ze zápasu Slovácko vs Teplice,hosté se prezentují choreografií, mávací vlajky a fandí celý zápas ve slušném počtu. Domácí sektor se prezentuje také velice slušně a celý zápas fandí, co dodává zápasu skvělou kulisu

 Více v článku po rozkliknutí!

Additional information