Fotoreport ze zápasu Slavia Praha - Jablonec, při kterém došlo k incidentu mezi SKS vs pořadatelská služba, Text Tribuny Sever k této potyčce:

Asi většina z Vás ví o incidentu, který se odehrál v sobotním utkání. Již před utkáním byla spousta sešívaných počastována od dotyčného různými nadávkami. Když ale dotyčný ve svém chování pokračoval i přímo pod Tribunou Sever, nikdo se nemůže divit, že celá situace takto vyeskalovala... Důvodem incidentu bylo naprosto amatérské jednání pořadatelské služby. Velmi smutnou zprávou je, že nemalé množství kluků bylo zatčeno a někteří z nich obviněni z dvou trestných činů a hrozí jim teď vězení. Důvod tohoto vzkazu je, že už teď se několik fanoušků Slavie zaručilo, že stíhaným klukům finančně pomůže. Možná se v tomto směru objeví nějaká výzva, nebo se klasicky bude vybírat na stadionu, proto je fér, aby případní zájemci věděli, jak na tom kluci bohužel jsou.

Chtěli bychom také apelovat na všechny chytráky a ostatní, co o tom nic nevědí a kteří třeba nesouhlasí s finanční pomocí, aby se zdrželi případných negativních komentářů. Nikdo nikoho do ničeho nenutí, tak není třeba ještě vyvolávat zlou krev. Kdo chce, tak pomůže, kdo ne, tak ne.

Additional information