S www.octagonshop.cz: Tak jak jsme slíbili, tak i plníme... připravujeme pro všechny pravověrné fotbalové fanatiky druhou sérii triček OCTAGON&HOOLIGANS, která by měla přijít do prodeje nejpozději na konci února.

Trika budou dostupná v obou našich kamenných prodejnách (Ostrava, Žilina) a dále také na webu Hooligans.cz, který koupí trika podpoříte

Ke konci roku zde pro vás máme TOP 10 nejčtenějších článků na hooligans.cz za rok 2019 (články jsou řazené podle počtu zobrazení (nejvíce)), většina článku je poměrně vydaných v nedávné době, ale díky mediálnímu zájmu přeskočila i články které jsou 5 měsíců nebo i straší.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Při posledním zápase s Bohemians probíhala na Andrově stadionu vánoční sbírka pro nemocné děti na Dětské klinice ve Fakultní nemocnici Olomouc. Vybíraly se hmotné dary a finanční prostředky na zakoupení stolních her, plyšáků, výtvarných potřeb,... Konkrétně se vybralo 12 754 Kč a několik krabic hraček, omalovánek atd. Děkujeme vám všem, kteří jste přispěli, jak na zápase, nebo jste nás kontaktovali a předali nám dary osobně! Díky vám, jsme mohli dnes (23.12. 2019) navštívit Dětskou kliniku a pokusit se zpříjemnit svátky nemocným dětem, které je bohužel musí trávit v nemocnici. Velké díky patří také sdružení Šance Olomouc, které nám pomohlo zprostředkovat tuto akci.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Dnes proběhl střet mezi Brno + Slovan Bratislava vs Púchov + Slovácko + Sigma Olomouc, U21, v počtu 15x15, kde po 50 sekundách jde výhra na stranu Slovanu a Brna.

Pohled SPS:

Dnes odpoledne se uskutečnilo setkání mladých sestav do 21 let mezi Brno&Slovan a koalici SPS (Sigma-Puchov-Slovacko). Po vyrovnaném začátku se po minutě projevují zkušenosti Ocelové družby, která vyhrává. Na straně SPS několik zranění, všem účastníkům respekt a díky za bezproblémovou dohodu. SPS

Pohled Brna:

Dnes proběhl domluvený střet slovenskočeských chuligánských koalic Brna&Slovanu proti Slovácko&Púchov&Sigma Olomouc do 21 let v počtech 15×15  po vyrovnaném a tvrdém začátku si výhru do 50s připisuje koalice Brna&Slovanu, díky soupeři za férový boj a dobrou domluvu! Děkujeme bratrům do BA

Fotoreport ze zápasu 1.FK Příbram - 1. FC Slovácko. Zápas sledovalo 1268 diváků.

Fotoreport ze zápasu Baník Ostrava - Sparta Praha. Fotbalisté i diváci Baníku a Sparty v utkání 20. kola první ligy uctili památku oběti úterní tragédie. Na obou stranách nechybí pyrotechnika, na straně domácích uctili transparentem památku dlouholetého fanouška, který podlehl těžké nemoci a také připravují pláštěnky v barvách klubu -  "FCB". Zápas sledovalo 13.535 diváků.

Fotoreport ze zápasu SK Sigma Olomouc - Bohemians 1905. Zápas sledovalo 2412 diváků.

Dnes je 13.12. a jistě víte, kdo má svátek. Všechny odrostlejší nemanželské děti, jenž mají divné zaměstnání. Tak tedy Happy ACAB day!

Fotoreport ze zápasu FK Teplice – FC Fastav Zlín. Zápas sledovalo 1524 diváků.

Tipovačka - 19.kolo (vyhodnoceno) + přidané 20.kolo

Nejlepší tipér 19.kola: maraticewood 1 s 27 body!

Více v sekci - Fortuna liga -> Tabulka -> na stránce www.tipovacka-hooligans.cz

- 20.kolo jíž vypsané! 

O co se hraje?

Pro tento ročník věnoval ceny do soutěže eshop www.octagonshop.cz a www.streetwear.sk, tímto jim děkujeme!

Přehled cen do této tipovací soutěže:

1. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 100€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

2.Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 50€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

3. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 33€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

Fotoreport ze zápasu Sparta Praha - Mladá Boleslav. Domácí prezentují plachtu přes kotel s koláží skupiny Youth Firm 09, která slaví 10 let na scéně, poté odpalují pyrotechniku, více v článku.

Právě teď derby ve Vídni

Cca 15 Brno, cca 45 Slovan v sektoru Austrie

Additional information