Dnes je tomu 37 let od události, která nejvíc ovlivnila evropskou hooligans scénu. Na základě této události začal boj proti fotbalovým chuligánům, který vlastně dodnes neskočil. S železnou pravidelností se objevuje v každém novinovém článku o chuligánech. Řeč je o finále Poháru evropských mistrů z 29.5.1985 mezi FC Liverpool - Juventus Turín v Bruselu na Heysel stadionu. Pojďme si připomenout, co se tehdy stalo:

Slavia Praha vs Basilej, 12x12, po minutě boje jde výhra na stranu SKS (na fotce)

Děkujeme všem, kteří si zakoupili naše tričko "Sláva Ukrajině" !

Všem moc děkujeme! Vybrali jsme úžasnou částku, přesně 55.330 Kč! (2200 eur). Tato částka bude do týdne odeslána klukům z Dynama Kyjev (Ti jsou v kontaktu s ostatníma, Dněpr, Kharkov atd.), kteří ji následně rozdělí těm, kteří ji nejvíce potřebují, nebo za ni nakoupí potřebné věci! Pokud byste chtěli v budoucnu finančně přispět, kontaktujte nás! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Thank you to everyone who bought our "Glory to Ukraine" t-shirt !

Many thanks to everyone! We raised an amazing amount of money, exactly 55.330 CZK! (2200 euro). This amount of money will be sent within a week to the boys from Dynamo Kyiv, who will then distribute it to those who need it the most or buy the necessary things! If you would like to contribute financially in the future, please contact us! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hooligans.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Pro fanoušky, kteří žijí na území České / Slovenské republiky, máme důležité oznámení. Bratři! Záležitosti roku 2020, kdy šílený diktátor držel svůj trůn za asistence svého komplice z Kremlu, vytlačily mnoho mužů mimo Bělorusko. Víme, že mnoho běloruských fanoušků nyní žije v CZ/SK a dalších zemích. V dnešní době, kdy se obyvatelé Ukrajiny brání ruské okupaci, potřebujeme jeden druhého! Jen ti nejstatečnější mohou bojovat se zbraní v ruce a bránit Ukrajinu (a Bělorusko). Můžete být užiteční, i když jste mimo Ukrajinu! My, fanoušci Dynama Minsk, oznamujeme založení dobrovolnického centra běloruských fanoušků, kde může kdokoli svým dílem přispět k celkovému vítězství!

Fanoušci/kluby podporující Ukrajinu ve válce proti Rusku:

HNK Rijeka (Chorvatsko):

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Včera proběhlo měření sil mladých sestav mezi HTF (Dynamo Kyjev) vs Baník Ostrava + Spartakem Trnava v počtu 8x8, kde si po tvrdé bitce, která trvala 5minut připisují výhru chuligáni Dynama Kyjev.

Report CHzB: Uplynulý víkend vyrážíme s naší omladinou z důvodu nedostatku soupeřů na naší scéně na Ukrajinu, aby se poměřili s místní jedničkou, konkrétně s kyjevskou skupinou HTF. Sestavy jsou domluvené do 21 let po 8 osobách. V naší sestavě nastupují dva členové trnavské skupiny RBA.

Samotný fight byl tvrdý a velmi vyrovnaný, po zhruba 3 minutách boje máme výhru téměř na naší straně, ovšem soupeři se daří průběh otočit ve svůj prospěch a po více než pěti minutách tak Dynamo vítězí.

I přes prohru hodnotíme fight velice pozitivně, chlapci si sáhli na své dno a soupeři byli více než vyrovnaným soupeřem. Zcela určitě předvedli nejlepší výkon na naší scéně proti chuligánům z východu. Dynamu děkujeme za super domluvu a organizaci.

G16 & RBA

Dnes 02.11.2021 je to 25 let od vzniku družby Baník Ostrava & GKS Katowice

Připomeňme si, jak tato dobře fungující družba vznikla:

HISTORIE DRUŽBY GKS - FCB

Všechno to začalo od návštěvy fanoušků GKSu v Ostravě. Více méně v polovině 96 tého roku. Pár "GieKSiarzů" poznalo fanoušky Baníku během prázdnin. Češi nás pozvali na obhlídku jejich stadionu. Do Ostravy měla přijed velká ekipa "žluto-zeleno-černých", více méně okolo 30 lidí. Bohužel plány selhaly a nakonec na Bazaly zavítalo 5 fanoušků GieKSy. Domácí se ukázali být nadmíru pohostinní a měli jsme s nimi i hodně společných témat. S komunikací nebyly problémy...no i ta slabost Čechů pro pivo. To všechno způsobilo že v rámci oplaty pozvali naší fanoušci Baníkovce na náš stadion.

Fanoušci Baníku využili naší nabídku a přijeli na derby mezi GKS Katowice a Górnikem Zabrze. Dost velký údiv vyvolali fanoušci Baníku, kteří se ukázali na Katovickém náměstí pár hodin před zápasem. Pamatuji si, že dokonce pár z nich přišlo (na chvíli) o své klubové barvy. Každý si myslel, že když jde ekipa v modro-bílých šálách že se jedná o Ruch Chorzów. Po vyjasnění situace byly šály vráceny. Pamatuji, že tehdy to byla ekipa dost barevná. Měli čapky, šály v klubových barvách a někteří vyvolávali opravdu šok, když na sobě měli jeansové oblečky s našitými znaky klubu (jako němečtí fandové). Z Baníku tehdy přijelo okolo 20 osob. Po skončeném derby si fanoušci mezi sebou vyměnili klubové barvy a od té doby se datují regulérní kontakty mezi fanoušky obou klubů.

Dnešní vydaření utkání mezi CSKA Sofia a Lokomotivem Plovdiv, kde nechyběla old school páskovačka

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Info Sparta: Brondy se ukazuje blízko stadionu v cca 20 lidech. Neváháme a skrz policii nabíháme v okolo 40 kusech. Přední linie se střetávají a Brondby se dává na útěk a inkasuje. Policii střet po nějaké době ukončuje. Respekt domácím za akci

basel hammarby 1

Fotoreport ze zápasu Basel - Hammarby:

www.ultraspiro.com - Nejlepší pyrotechnika!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

4 fanoušci Randers vs Galatasaray (4 fanoušci Randers provokující u sektoru hostů), výsledek zde na videu:

Additional information