Dohodnutý boj na dnešní den mezi MesOs Reims (Francie) vs Anderlecht (Belgie) v počtu 25x25.

Anderlecht se na místě domluvení neukazuje.

Po několika voláních do Anderlechtu stále odmítají přijít a bojovat.

Druhý Český zástupce v KOTS!

V součtu více než 150+ fightů, tito dva top fighteři se setkají v nadcházející edici „RISE OF THE ASKARI“ KOTS!. Edye "LA SOMBRA", specialista na muay thai a reprezentant značky Randaoffensive, chuligán Španělského týmu Atletico De Madrid versus český chuligán reprezentant G16 (Baník Ostrava) a také pod naší stránkou hooligans.cz "KAPR"! velice zkušený fighter s dobrou technikou box & muay thai. Zápas bude bez pravidel, bez kol!

Kevin Werner (bývalý lídr BHD, Brondby - Dánsko) byl včera zatčen a obviněn ze znásilnění několika mladých chlapců

Oficiální prohlášení od BHD (Brøndby):

Tato situace se zasraným mrzákem Kevinem byla řešena interně.

Jako skupina jsme si nebyli vědomi jeho činů, a to nezapomeneme! Nechceme být spojováni s tou černou kundou.

Reorganizovali jsme skupinu a BHD je uzavřena a byla vytvořena nová skupina Called Brigade 26 (B26).

Od tohoto data jsem jediný, kdo potvrzuje informace skupin B26 a staré skupiny BHD Brøndby.

Jeden z fanoušků Corinthians zemřel v sobotu v Sao Paulu při střetu s příznivci jeho hořkého rivala na nádvoří Palmeiras, kteří se připravovali sledovat zápas svého týmu ve finále Copa Libertadores proti Santosu. Podle policejní zprávy bylo zatčeným fanouškům zabaveno 26 železných tyčí, jedenáct dřevěných a tři výbušniny středního doletu.

Včera došlo v Alžírsku k incidentu, který je velmi podobný událostem v Marseille o tomto víkendu.

Příznivci MK Alžírsko zaútočili na hlavní kancelář ropné a plynárenské společnosti Sonatrach a do značné míry ji zničili (alespoň venku a hlavní hala).

Sonatrach je státní a největší ropná a plynárenská společnost v zemi (zhruba řečeno, obdobně jako společnost Gazprom) a sponzoruje klub po mnoho let.

Důvodem nespokojenosti fanoušků je v poslední době špatný výkon. MK Alžírsko zaujímá v tabulce ligy 4. místo.

São Paulo - Coritiba (Série a), São Paulo mělo ve vedení ligy velký náskok, po špatném výsledku týmu (za posledních 5 zápasu žádná výhra) příznivci São Paulo dávají najevo svou nespokojenost.

před zápasem proti Coritiba se chuligáni São Paula rozhodli protestovat proti svému týmu a špatným výkonům trochu jinak, zde video:

Albánie,

Včera se zde odehrálo derby, ve kterém se setkaly FC Partizani a FC Tirana. Samotné setkání doprovázely nepokoje. Podle místních médií došlo ve městě ke střetům, a to jak mezi fanoušky obou klubů (většina z nich se odehrála u baru poblíž Elbasan Arena), tak mezi fanoušky a policií, kteří nedovolili vstup na stadion.

16.01.2021, Brondby během včerejšího dne tvoří graffiti kousek pro skupinu Unity k 20.výročí (Dortmund, ultras z Brondby jsou snima přátelé). Kodaň (ultras & hools) ho zničili ve stejný den viz fotka v článku. Doufali, že se objeví kluci z Brondby, ale bohužel nikdo se ten den neobjevuje.

Tvrdé střety v Brazílii mezi Santos vs São Paulo. Během střetu nechybí tyče a další různé předměty

Včerejší demonstrace "mužů v černém" v Dánsku proti vládě a způsobu řešení této „koronové“ krize, v Dánsku nezůstala žádná lidská práva. Zatčeno bylo několik desítek lidí po potyčkách s policií.

VIDEO - BEST OF 2020 - sestřih momentů z roku 2020 (EU)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Bitka mezi La louvière + FFA (Belgie) vs PSG (KOB, Francie), v počtu 14x14, po tvrdé bitce jde výhra na stranu PSG

Additional information