Při příležitosti zápasu Teutonia 05 - Holstein Kiel II (hrané v Hamburku) napadá ekipa HSV v počtu 50-70ks ekipu Kiel, kterých je podle informací 15ks, po chvilce si výhru připisuje banda HSV

Dnes došlo v dopoledních hodinách k bitce Bochum vs Schalke v počtu 17x17, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Bochumi. Schalke  si tak po prohrané bitce s koalicí HSV&Kodaň připisují další prohru.

Dnes došlo k bitce v parku mezi Hamburg & Copenhagen vs Schalke. ~40x~65, po minutě boje výhra na straně koalice

Na včerejšim zápase TSG Hoffenheim - 1. FC Köln tratí hosté na úkor chuligánů Borussie Mönchengladbach známou vlajku "Boyz Köln". Cca 8-10 chuligánů Borussie Mönchengladbach využilo dýmovnice v sektoru hostů, více na videu.

Ekipa Köln & Dortmund napadají hodinu před pulnocí bandu Bayernu Leverkusen, ti v boji mají převahu a prohání rivala ulicemi. Dnes 18.03.2018 se odehraje derby Köln vs Leverkusen

Partyzánka Bochumi na vlak fanoušků Bielefeldu vracející se z výjezdu z Duisburgu

BVB&Köln vs HSV Hamburg 60x200~ (více informací bude později)

Credit: @správce3

Střety mezi Werder Bremen a FSV Mainz05 po dnešnim zápase ve městě (další informace budou aktualizované později)

Před zápasem (4.12.) Bayern Mnichov - Paris Saint-Germain (hraný dnes 5.12.) se potkávají ekipy Bayern Mnichov & Bordeaux ~40-50 vs. Karsud Paris (PSG) ~30-35, ve stanici metra Mnichov, po minutě výhra PSG. Foto ILUSTRAČNÍ

Německo - Regionalliga - Nordost - Derby Lok Leipzig - Chemie Leipzig - 50.minuta derby, po spálení vlajky LOK v kotli Chemie se domácí snaží prolomit plot mezi sektory, oba tábory se zahazují pyrem. Zápas byl na 15 minut přerušen, zasahovala policie a dvě vodní děla v pohotovosti

Dnes nové rap video Německých chuligánů z Union Berlin hooligans

Dnešní pohárovou atmosféru utkání Magdeburg a Borussie Dortmund vám live přineseme. Hostů se očekává víc než dost, tak jak je u BVB zvykem.