close(x)

Před začátkem nové sezony došlo k měření sil ekip Köln & Dortmund a Bielefeldu, mladé sestavy v počtu 14x14, po tvrdé bitce jde výhra na stranu koalice BVB a Köln 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Před zápasová potyčka, která bohužel na konec končí zásahem fízlů

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Střety hostů s pořadatelskou službou a policií 

Credit: @správce3

Hosté z Norimberku zavítávají v den zápasu v plné síle cca v počtu 300 osob do Rostocku a naráží na ekipu domácích (~50), po tvrdé bitce vše ukončují fízlové a zatýkají a zabavují různé věci, od kukel až po chrániče zubů.Credit: @správce3

Střety mezi hostující Herthou Berlín a policie u sektoru. Článek bude aktualizován

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

EL: Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol (fotoreport) (25.10.2018)

Včerejší show v podání SGD a také hostů SG Dynamo Drážďany - FC Erzgebirge Aue (fotoreport) (19.10.2018)

Chuligáni Herthy Berlín napadají hospodu s fanoušky Babelsbergu (10.10.2018), po pár minutách vše končí fízlové, 14 hools Herthy zatčeno.

Credit: @správce3

Německo: 1. FC Magdeburg - Dynamo Dresden (fotoreport) (06.10.2018)

Den před zápasem Eintracht Frankfurt - SS Lazio 03.10.2018, Frankfurt hooligans hledá ve městě ekipu Lazia (fanoušků Lazia přicestovalo na dnešní zápas 800)

(Lazio má dobré přátelské kontakty s ekipou Lokomotiv Leipzig a BFC (více jak 20 let) , Frankfurt naopak s Chemií Leipzig)

Online fotoreport z dnešního derby zápasu mezi Hamburger SV vs. FC St. Pauli. Článek bude během zápasu průběžně aktualizován.

Aktuální pohled na tribuny HSV

Již několik dní, probíhá hledačka obou skupin ve městě, kdy dochází k několika střetům. Ve většině případů je ale policie rychle na místě a tak zamezuje střetům obou táborům. Včera skupinka HSV v počtu 30~ osob prochází město, dává o sobě vědět, ale policie je prolustruje dřív, než je spatří protivník, a tak vše končí za doprovodu. Za dva dny nás čeká dlouho očekávané derby, kdy ve městě má být a dohlížet na obě ekipy přes 1500 fízlů, dají se tak očekávat i možný represe z jejich strany.

Týden zpět hledá HSV v počtu 100ks rivala ze St. Pauli.

Additional information