close(x)

Včerejší show v podání SGD a také hostů SG Dynamo Drážďany - FC Erzgebirge Aue (fotoreport) (19.10.2018)

Chuligáni Herthy Berlín napadají hospodu s fanoušky Babelsbergu (10.10.2018), po pár minutách vše končí fízlové, 14 hools Herthy zatčeno.

Credit: @správce3

Německo: 1. FC Magdeburg - Dynamo Dresden (fotoreport) (06.10.2018)

Den před zápasem Eintracht Frankfurt - SS Lazio 03.10.2018, Frankfurt hooligans hledá ve městě ekipu Lazia (fanoušků Lazia přicestovalo na dnešní zápas 800)

(Lazio má dobré přátelské kontakty s ekipou Lokomotiv Leipzig a BFC (více jak 20 let) , Frankfurt naopak s Chemií Leipzig)

Online fotoreport z dnešního derby zápasu mezi Hamburger SV vs. FC St. Pauli. Článek bude během zápasu průběžně aktualizován.

Aktuální pohled na tribuny HSV

Již několik dní, probíhá hledačka obou skupin ve městě, kdy dochází k několika střetům. Ve většině případů je ale policie rychle na místě a tak zamezuje střetům obou táborům. Včera skupinka HSV v počtu 30~ osob prochází město, dává o sobě vědět, ale policie je prolustruje dřív, než je spatří protivník, a tak vše končí za doprovodu. Za dva dny nás čeká dlouho očekávané derby, kdy ve městě má být a dohlížet na obě ekipy přes 1500 fízlů, dají se tak očekávat i možný represe z jejich strany.

Týden zpět hledá HSV v počtu 100ks rivala ze St. Pauli.

Při příležitosti zápasu Teutonia 05 - Holstein Kiel II (hrané v Hamburku) napadá ekipa HSV v počtu 50-70ks ekipu Kiel, kterých je podle informací 15ks, po chvilce si výhru připisuje banda HSV

Dnes došlo v dopoledních hodinách k bitce Bochum vs Schalke v počtu 17x17, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Bochumi. Schalke  si tak po prohrané bitce s koalicí HSV&Kodaň připisují další prohru.

Dnes došlo k bitce v parku mezi Hamburg & Copenhagen vs Schalke. ~40x~65, po minutě boje výhra na straně koalice

Na včerejšim zápase TSG Hoffenheim - 1. FC Köln tratí hosté na úkor chuligánů Borussie Mönchengladbach známou vlajku "Boyz Köln". Cca 8-10 chuligánů Borussie Mönchengladbach využilo dýmovnice v sektoru hostů, více na videu.

Ekipa Köln & Dortmund napadají hodinu před pulnocí bandu Bayernu Leverkusen, ti v boji mají převahu a prohání rivala ulicemi. Dnes 18.03.2018 se odehraje derby Köln vs Leverkusen

Partyzánka Bochumi na vlak fanoušků Bielefeldu vracející se z výjezdu z Duisburgu

Additional information