Aktuálně z druhé Německé ligy, kdy zápas ještě probíhá (19.09.2017, 20:00), domácí chuligáni pokouší získat některé ze zástav hostů, což se jim daří, ale při útěku před policií cestou zpátky do sektoru jsou jim odebrány úlovky hostujícími hráči (některé úlovky)

Videoreport ze včerejších dvou zápasu 3.ligy a to Zwickau přivítal Magdeburg, oba tábory se v zápase prezentují pyrotechnikou, na straně domácích několik desítek Dynama Drážďany. Druhý report, zápas druhé ligy, Union Berlín přivítal Braunschweig, plný stadion, parádní vlajkoniáda v sektoru a doplněná pyrotechnikou, i to může nabízet v Německu 3 liga!

Dnešní velice povedené derby po všech stránkách v Německé třetí lize FC Rot Weiß Erfurt vs FC Carl Zeiss Jena, domácí se prezentují na začátku zápasu choreografií a pyrotechnikou, kterou nešetří celý zápas. Hostů se v sektoru sešlo 1000 kusů a v modrých tričkách odpalují dýmovnice a celý zápas fandí, to samé i domácí, více ve videu, kde je v úvodu videa také pochod domácích.

Video ze zápasu U23 mezi Chemií Leipzig a Schalke 04 II. 800 hostů se v zápase prezentovalo pyrotechnikou, supportem a odpalují také modro-bílé dýmovnice. Pohled ve videu je také na domácí kotel, který celý zápas fandí.

Pochod a fandění hostů na Hannoveru 96, videoreport v článku.

V Německu poslední kola (ale né jen tyto kola ale celý sezóny, jen toto kolo to je více hromadné) probíhají protesty proti DFB - Deutscher Fußball-Bund (Německý fotbalový svaz), na tribunách v Mnichově, Drážďanech a dalších stadionech se objevují transparenty "FICK DICH DFB" a transparenty. (proti korupci atd. dá se říci, že DFB je stejně mafiánsky organizovaná jako všude jinde, včetně fačr) na videu videa z akcí, fotky.

Dnešní pohár v Německu nabídl velice zajímavý zápas mezi Hansou a Herthou Berlin, ti se během zápasu přehazují světlicemi a zapalují ohně, více ve videu.

 

O víkendu (12.08.2017) se v Německu uskutečnilo několik střetů. První střet se odehrál mezi ekipami Kaiserslauternu a Hansou Rostock (Rostock, Nordisshe WÜD), kdy si po 1,5 minutě tvrdého boje připisují přemožitelé i Baníku Ostrava - Nordisshe WÜD z Rostocku.

Dále se uskutečnil grill mezi Kaiserslautern vs Kiel, kdy si vítězství připisují Kaiserslautern a poslední střet byl mezi Hansou Rostock a Kielem, kde si druhé vítězství připisují chuligáni z Rostocku.

Chuligáni Düsseldorf & Anderlecht napadají hospodu s fanoušky Aston Villa

Při příležitosti demonstrací proti G20, se potkávají ve včerejších večerních hodinách (23:30) skupiny chuligánů Lubeck & Hamburg (pravice) (50) rozhánějí u stadionu St. pauli + levice z Itálie, Řecka (30)

Fri Sport (Brøndby, Dánsko) vs Dortmund & Köln (Německo), 20x20, 1 min., po tvrdé bitce výhra Brøndby

Včerejší zápas o záchranu v Mnichově sledovalo 62 tisíc fanoušků a za stavu 0:2 pro hosty přerušují zápas a zahazují sedačkami fízly pod sektorem. Po zápase vyšel druhý výsledek a to 10 zraněných fízlů. Domácí si tak připisují nakonec aspoň cenu útěchy. Mnichov 1860 sestupuje do 3.ligy.

 

Additional information