Dnes nové rap video Německých chuligánů z Union Berlin hooligans

 

Dnešní pohárovou atmosféru utkání Magdeburg a Borussie Dortmund vám live přineseme. Hostů se očekává víc než dost, tak jak je u BVB zvykem.

LIVE přenos:

 

Na začátku videa bitka mezi Hannoverem (vlevo) a Eintracht Frankfurt (vpravo). Pak následuje choreografie hostů.

Video od Ruských chuligánů o chuligánech Hansy Rostock - Nordische Wut, ekipa, která také měřila síly s Baníkem Ostrava ve formátu 30x30 (článek Zde)

Aktuálně z druhé Německé ligy, kdy zápas ještě probíhá (19.09.2017, 20:00), domácí chuligáni pokouší získat některé ze zástav hostů, což se jim daří, ale při útěku před policií cestou zpátky do sektoru jsou jim odebrány úlovky hostujícími hráči (některé úlovky)

Videoreport ze včerejších dvou zápasu 3.ligy a to Zwickau přivítal Magdeburg, oba tábory se v zápase prezentují pyrotechnikou, na straně domácích několik desítek Dynama Drážďany. Druhý report, zápas druhé ligy, Union Berlín přivítal Braunschweig, plný stadion, parádní vlajkoniáda v sektoru a doplněná pyrotechnikou, i to může nabízet v Německu 3 liga!

Dnešní velice povedené derby po všech stránkách v Německé třetí lize FC Rot Weiß Erfurt vs FC Carl Zeiss Jena, domácí se prezentují na začátku zápasu choreografií a pyrotechnikou, kterou nešetří celý zápas. Hostů se v sektoru sešlo 1000 kusů a v modrých tričkách odpalují dýmovnice a celý zápas fandí, to samé i domácí, více ve videu, kde je v úvodu videa také pochod domácích.

Video ze zápasu U23 mezi Chemií Leipzig a Schalke 04 II. 800 hostů se v zápase prezentovalo pyrotechnikou, supportem a odpalují také modro-bílé dýmovnice. Pohled ve videu je také na domácí kotel, který celý zápas fandí.

Pochod a fandění hostů na Hannoveru 96, videoreport v článku.

V Německu poslední kola (ale né jen tyto kola ale celý sezóny, jen toto kolo to je více hromadné) probíhají protesty proti DFB - Deutscher Fußball-Bund (Německý fotbalový svaz), na tribunách v Mnichově, Drážďanech a dalších stadionech se objevují transparenty "FICK DICH DFB" a transparenty. (proti korupci atd. dá se říci, že DFB je stejně mafiánsky organizovaná jako všude jinde, včetně fačr) na videu videa z akcí, fotky.

Dnešní pohár v Německu nabídl velice zajímavý zápas mezi Hansou a Herthou Berlin, ti se během zápasu přehazují světlicemi a zapalují ohně, více ve videu.

 

O víkendu (12.08.2017) se v Německu uskutečnilo několik střetů. První střet se odehrál mezi ekipami Kaiserslauternu a Hansou Rostock (Rostock, Nordisshe WÜD), kdy si po 1,5 minutě tvrdého boje připisují přemožitelé i Baníku Ostrava - Nordisshe WÜD z Rostocku.

Dále se uskutečnil grill mezi Kaiserslautern vs Kiel, kdy si vítězství připisují Kaiserslautern a poslední střet byl mezi Hansou Rostock a Kielem, kde si druhé vítězství připisují chuligáni z Rostocku.

Additional information