close(x)

GKS Piast Nowa Ruda - KS Górnik Wałbrzych (fotoreport) (10.10.2018), GKS Piast Nowa Ruda napadající sektor Gorniku Wałbrzych.

Polsko: Wisła Sandomierz - Korona Kielce (PP) (fotoreport) (03.10.2018)

Polsko: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (fotoreport) (06.10.2018)

V Polsku se v lize odehrálo několik zajímavých zápasů, takže i příležitostí. První byl zápas Widzew ŁódźSiarka Tarnobrzeg, který se hrál 29.09.2018. Na tento zápas přijela Siarku Tarnobrzeg podpořit Wisloka Debica (LSE) (48 osob), kterou při cestě zpět napadá koalice Stal Stalowa Wola, kdy výhra putuje na stranu koalice.

Online fotoreport z dnešního derby zápasu mezi ROW Rybnik a Ruchu Chorzow. Článek bude během zápasu průběžně aktualizován.

ŁKS Łódź - GKS Tychy (fotoreport) (22.09.2018)

Měření sil na jedné z dálnic (A2), mezi Widzewem a Legií, kdy Legie tahá za kratší konec.

Grilování tentokrát v Polsku v počtu 150x130  Śląsk + Miedź + BKS Stal Bielsko-Biała vs. Legia Varszawa + Olimpia Elblag, kdy si výhru připisuje koalce Śląsku, vše bez účasti policie a férově.

Krátce před domluvenou bitkou došlo také k měření sil na jedné z dálnic (A2), mezi Widzewem a Legií, kdy Legie tahá za kratší konec.

Před zápasem Miedź Legnica - Legia Varšava (22.09.2018) (Akce chuligánů Widzewu Lodž). Legia Varšava dnes odehraje ve 20:30 zápas s Miedź Legnica, na tento zápas mají vyprodaný sektor (700), aktuálně se potkávají na dálnici A2 na cestě na tento zápas ekipy Legie Varšava vs Widzew Lodž (80 Widzewu cca), podle informací Widzew tento den má výrazně navrch. Článek bude aktualizován a přidané bližší info

Domácí chuligáni BKS před začátkem utkání napadají hostující sektor Goralu, poté, co pár hostů přibíhá pod sektor domácích, ti reagují a vybíhají soupeři naproti, na straně hostů několik KO, nakonec zasahuje policie.

Před zápasem Legia varšava vs Lechia Gdansk , před zápasem se ekipa Lechie vydává k sektoru domácích, kde čekají na lístky fanoušci Legie, ti po chvilce začínají utíkat několik jich inkasuje a dostávají KO

Fotoreport z prvního zápase kvalifikace LM, kde Spartak Trnava vycestoval do hlavního města Polska, Varšavy, kde se utkal s Legií Varšava. V sektoru pro hosty se sešlo 500 Spartakovců podpořeno 50 ks z Korony Kielce. Za příznivého stavu a celozápasového, více než dobrého supportu si Spartak do odvety veze z Varšavy výhru 0:2 a má šanci se dostat dále , kde je možný soupeř Crvena Zvezda. Na zápas Spartak Trnava doma s Legií Varšava budeme monitorovat v online fotoreportu od fotografa ultras.cz/hooligans.cz, tento zápas je také týden před tímto zápasem vyprodaný. Více v článku.

 

Additional information