Info GKS: Ekipa GKS Katowice potkává na dálnici při cestě (Ruch na cestě na derby do Rybnika) rivala z Chorzowa, ti se ale nemají do měření sil a ujíždí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Týden do derby v Gdyni, chuligáni Lechii Gdansk (CHWM) včera v noci napadají tvorbu chorea Arky Gdynia, ti se dávají na útěk a na místě zanechávají choreo a věci na tvorbu. Ze strany Arky je to jíž druhá ztráta chorea na úkor chuligánů z Gdanska, naposledy tomu bylo roku 2016 při podobné akci chuligánů Lechie.

Info GKS Katowice: GKS Katowice, Gornik Zabrze, ROW Rybnik a Banik Ostrava (300) u stadionu GKS před zápasem proti Elana Toruń (rival - družba s Widzewem Lodž, -> Wisla Krakow -> Ruch Chorzow)

Na tento zápas vycestovalo podpořit domácí GKS 160 fanoušků Baníku Ostrava.

33.000 diváků sledovalo nedělní derby Krakowa - Wisla Krakow vs Cracovia Krakow, derby se odehrálo bez hostů. Domácí prezentují choreografie, dýmovnice a pyroshow.

Losování Polského poháru přineslo další zajímavý zápas a to Widzew Lodž přivítá Legii Varšava, zde v článku několik starších střetnutí obou ekip:

Widzew vs Legia rok 2010

Fotoreport z pohárového zápasu mezi MZKS Chrobry Głogów vs. KKS Lech Poznań, zápas sledovalo 1494 diváků.

Zápas Widzew vs Slask začal a poté vše začlo, v sektoru hostů pyrotechnika a zásah fízlů, článek bude aktualizován.

Druhý fotoreport z derby mezi Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin, zápas sledovalo 20.434 diváků z toho 1000 hostů, kde je také zastoupení družebních přátel z Arky Gdynia, Odra Opole a také nechybí vlajka Polonie Bytom která na tomto zápase má početný zastoupení. Na straně domácích v sektoru také nechybí spřátelené kluby jako Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Motor Lublin a další. Na obou stranách připravená choreografie, pyrotechnika, více v článku.

Při příležitosti včerejšího zápasu Lech II Poznań – Widzew Łódź hosté vytahují jednu z vlajek (celkem Lech Poznań roku 2018 tratí po návratu ze zápasu ze Štětína 7 top vlajek) a následně svůj "remake" vlajky "Lech Poznań – No one like us” předělaný do barv Widzewa "Widzew Lodz – No one like us”.

Fotoreport ze včerejšího derby mezi Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin, zápas sledovalo 20.434 diváků z toho 1000 hostů, kde je také zastoupení družebních přátel z Arky Gdynia, Odra Opole a také nechybí vlajka Polonie Bytom která na tomto zápase má početný zastoupení. Na straně domácích v sektoru také nechybí spřátelené kluby jako Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Motor Lublin a další. Na obou stranách připravená choreografie, pyrotechnika, více v článku.

Polsko-České měření sil o repre pauze.

V neděli proběhlo grilování ChzB (Baník Ostrava, Generace 16) x Koróna Kielce (Young Boys Hooligans 01) ve formátu 20 na 20. Po 1:30 vítězství na straně Koróny. Děkujeme soupeři za super fight!

Bitka mezi Pogoń Szczecin vs koalice Hamburger SV & FC København, 20x20, výhru si připisuje Pogoń Szczecin (bitka U24)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Additional information