První gala VENDETTA I (První galavečer je plánován na druhé čtvrtletí roku 2021) se bude skládat ze sedmi duelů různých týmů (z chuligánského prostředí), cílem každého z nich je vyhrát tři zápasy (fráze popisující duel), které se skládají ze dvou nebo tří kol. Počet kol závisí na stavu zápasu. Pokud po dvou zápasech dojde k nerozhodnému výsledku, o vítězi rozhodne prodloužení, během něhož budou týmy moci postavit pouze jednoho zástupce. Prodloužení, stejně jako v předchozích duelech, se budou konat bez časového omezení a bez váhového omezení.

Podle pravidel, každý tým má sedm bojovníků, sestava každé ekipy během každého kola závisí pouze na strategii konkrétního týmu. Federace Vendetta nezakazuje vyřazení stejných bojovníků ve dvou kolech. Podobně po prvním kole je možné vyměnit všechny tři hráče. Předpokládáme, že čím menší přerušování z naší strany bude, tím lépe pro show ...

Celá soutěž se bude konat ve vyřazovacím systému, tzn. Jakýkoli prohrávající tým bude z turnaje automaticky vyřazen. Výběr soupeřů proběhne losováním, které proběhne za přítomnosti kapitánů týmu. Cesta k vítězství je zcela jasná, jako tým musíte vyhrát tři boje a přitom utrpět co nejmenší ztráty. To vám umožní vyhrát finále a vyhrát hlavní cenu 50 000 PLN (287.952 CZK)

HOOLIGANS.CZ je oficiálním mediálním partnerem FEDERACJA VENDETTA

20.2. nás čeká zajímavé gala v Polsku OCTAGON No Mercy 10: Gold Edition, kde uvidíme bojovat v kleci podle pravidel MMA a K-1 chuligány hned z několika klubů - Banik Ostrava, LKS Lodž, Widzew Lodž, Gornik Zabrze, ROW Rybník, Pogon Lebork, Zaglebie Sosnowiec a Ruch Chorzow.

Link na PPV:

http://octagon-nomercy.pl

Velké zatýkání v Polsku. Obchodování s drogami probíhalo ve čtyřech polských městech. Celkem policie zadržela 5 lidí. Mezi zadrženými jsou lidi z klubů Legia, Widzew a jeden z vůdců Elany Torun - Krystian 'Tyson' Kuzma, známy z Gromda (gala podobné do stylu KOTS)

Letos tomu bylo 28 let, co si umazali ruce od krve fans z Krakova.

Poprvé o nožířích z Cracovie bylo slyšet 29.4.1993, když Craxa zabila Andrzeje Kujawa z Pogoně Štětín.
Namátkou vybíráme z krakovského kalendáře:
Rok 2003 - Cracovia zabijí 2 kluky z Wisly. Wisla zabíjí jednoho kluka z Cracovie
Rok 2004 - Cracovia zabíjí fanouška Wisly zvaného "Fudzin"
Rok 2006 - Cracovia zabíjí jednoho fanouška Wisly
Rok 2007 - Wisla zabíjí fanouška Korony Kielce zvaného "Malpa"
Rok 2008 - Cracovia zabíjí fanouška Wisly
Rok 2010 - Cracovia zabíjí 3 fans Wisly, 2 kluci z Wisly a 1 kluk z Cracovie jsou zraněni
Rok 2011 - Wisla zabíjí jednoho z šéfů Cracovie zvaného "Czlowiek"
Rok 2011 - Wisla zabíjí 3 fans Cracovie
Rok 2012 - Cracovia zabíjí fanouška Wisly zvaného "Dziekan"

Rok 2013 - 23letému fanouškovi z Krakova useknutá pravá ruka mačetou, na což vykrvácel.

V dalších letech do dnes bylo také několik útoku z obou stran mačetou, která končí zraněním nebo smrtí.
 

23.12.2013 skončil proces s vrahy "Człowiek", který byl jedním z vůdců chuligánky Cracovie Krakow. Obžalováno bylo 11 lidí. Osm lidí dostalo tresty v rozmezí 8-10 let vězení. Další tři dostali podmíněné tresty. Všichni obžalovaní přijali verdikt soudu s úsměvem. Jeden z obžalovaných zpíval soudci "ty seš blázen".


Útok na Tomase C. (přezdívka "Człowiek") byl spáchán 17.ledna 2011. Skupina fans Wisly se pokusila v Kurvanově zablokovat auto oběti. "Człowiek" se pokusil útočníkům ujet, ale narazil při úniku do stromu. Utekl z auta a pokusil se schovat v kabině popelářského auta. Fans Wisly ho však vypátrali a způsobili mu celkem 57 zranění, které skončili jeho smrtí po převozu do nemocnice.
 

V článku najdete fotky z místa kde byl "Człowiek" zabit, fanoušci Cracovie poblíž k místu zapalují svíčky a odpalují ohně (NENI TO FOTO Z DNEŠNÍHO DNE, ČLÁNEK BUDE AKTUALIZOVÁN O FOTKY Z DNEŠNÍ AKCE), + fotky z roku 23.12.2013 z procesu s vrahy "Człowiek" + video ze zabití Człowiek

Fanoušci Jagiellonie Białystok aktuálně v centru Białystoku oslavují 101 let od založení klubu a odpalují světlice.

09.01.2021 se v polských Gliwicích konal turnaj pořádaný fanoušky Piastu. Zúčastnili se ho také fanoušci BATE z Běloruska. Fanoušci GKS Jastrzębie byli také hosty turnaje.

Polští fanoušci podpořili během turnaje člověka z BATE, který je nyní odsouzen po událostech v srpnu loňského roku.

Dnes je to 23 let od smrti fanouška Czarnych Słupsk 13. letého Przemka Czaie.

V lednu 1998 po zápase v basketu mezi Czarnych Słupsk a AZS Zagaz Koszalin vypukly v ulicích Słupsku několik denní nepokoje. Bezprostřední příčinou byla smrt jednoho z fanoušků Czarnych Słupsk 13. letého Przemka Czaie, kterého zabil/umlátil obuškem fízl. Od začátku nepokojů bylo zraněno 72 fízlů , 239 lidí bylo zatčeno a 22 zničených policejních aut.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Včerejší akce v Polsku. Ruch Chorzow ("Szajka Południe" & BPM) vs Gornik Zabrze ve formátu 18x30. Po minutovém boji Gornik dostane několik knockoutů a pokusí se bojovat se slzným plynem v rukou proti soupeři. Ruch je povzbuzuje, aby bojovali pouze s čistými rukama. Po druhém kole se navzdory početní výhodě někteří z řad Gorniku dávají na ústup. Výsledek: výhra Ruchu

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Září, GKS Katowice vs Bohemias 1905 (BHS) (u18), 6x6, výhra GKS po 35 sekundách (foto)

Report BHS:

I když původní domluva byla taková , že se na internetu žádné reporty neobjeví, musíme ve zkratce reagovat na dnešní zveřejnění střetu BHS vs GKS. V září proběhla prověrka s polským soupeřem, ve formátu 6v6 U18. Výhra po cca 35s putuje do Polska.

Listopad, GKS Katowice vs Pogoń Szczecin (u19) 11x11, 2.30min, výhra GKS Katowice

Polsko - Varšava:

Dnes je ve Varšavě tradiční pochod na oslavu Polského dne nezávislosti. Kvůli karanténním omezením museli organizátoři akci nejprve zaregistrovat jako automobilový závod. To znamená, že by zde vůbec neměli být chodci. S důrazem na závažnost záměrů místních orgánů byla zablokována dokonce i část centra hlavního města. Ale samozřejmě tomu nikdo nevěnoval velkou pozornost. Pochod byl naplánovaný na 14:00 místního času, začal pozdě a první střety s policií, která použila slzný plyn, začaly velmi rychle.

Zajímavá akce, která se stala během dnešní události. Na balkóně jednoho z bytů v domě na cestě k pochodu si nacionalisté všimli symbolů LGBT a transparentu protestujícího proti zákazu potratů. Pochod reagoval světlicí, která symbol LGBT a transparent zapaluje (foto na konci článku + video).

Polská média však již o této situaci zahájila aktivní diskusi. Existuje názor, že se jednalo o předem naplánovanou akci, protože kamera byla poblíž, ještě před akcí.

Připomínáme, že dnes odehrají národní týmy Ukrajiny a Polska přátelské utkání, které začne v Chorzowě ve 21:45

Dnes se v Polsko koná POCHOD SVOBODY ve Varšavě, první potyčky s policií:

Policie zadržela několik osob, včetně Čechů.

Video z roku 2010, z bitky mezi Piast Gliwice vs Pogoń Szczecin v počtu 25x25, kde si po minutě boje připisují výhru chuligáni Pogoń Szczecin

Additional information