Před derby, která se odehraje 17 března mezi rivaly Resovia Rzeszów vs Stal Rzeszów napadají chuligáni Stalu Rzeszów přípravu chorea domácích z Resovie, ti inkasují a choreo putuje do rukou Stal Rzeszów.

Včerejší video z nedohraného derby zápasu mezi Gornikem Zabrze a Piastem

 

Polsko, Zagłębie Sosnowiec & BKS Stal Bielsko-Biała vs Igloopol Dębica & Unia Oświęcim & Hejnał Kęty (110x120), 2minuty, výhra Zagłębie Sosnowiec & BKSStal Bielsko-Biała

Jíž tradiční turnaj fanoušků Ruchu Chorzow v Radlině, který se aktuálně rozehrál. Nechybí Wisla Krakow (WSH), Widzew Lodz (DHW), Elana, Unia, Slovan Bratislava, CSKA Moskva (Jaroslavka) a další. Článek bude aktualizován.

 

V lednu 1998 po zápase v basketu mezi Czarnych Słupsk a AZS Zagaz Koszalin vypukly v ulicích Słupsku několik denní nepokoje. Bezprostřední příčinou byla smrt jednoho z fanoušků Czarnych Słupsk 13. letého Przemka Czaie, kterého zabil/umlátil obuškem fízl. Od začátku nepokojů bylo zraněno 72 fízlů , 239 lidí bylo zatčeno a 22 zničených policejních aut.

Pogon Štětín tratí vlajku při včerejší oslavě narozenin jednoho z lídru na úkor chuligánů Zagłębie Sosnowiec

Policejní antiteroristická jednotka dnes nad ránem zastřelila Adriana Z. (pseudonym "Zielony"). Jednalo se dle serveru onet.pl o jednoho z lídrů chuligánů Cracovie Krakov. Během zadržení měl napadnout jednoho z policajtů a měl se pokusit mu sebrat z ruky zbraň. Na základě toho policie zahájila palbu a na místě jej zastřelila. Ráno bylo zatčeno dalších šest lidí spojených s tímto případem. Policejní akce se účastnila antiteroristická jednotka mimo jiné z Kielc či Katovic. Policejní akce souvisela s aktivitami organizované skupiny fotbalových chuligánů Cracovie, jejichž členové se zapojili do vydírání a nedávno unesli muže, kterého mučili. Podle rádia RMF FM unesenému přelámali nohy, aby ho donutili zaplatit výkupné. "Nemohu potvrdit detaily. Mohu jen říci, že taková událost proběhla. Muž zaútočil na jednoho z policistů z protiteroristické jednotky a padl jeden výstřel. Přes okamžitou resuscitaci útočník zemřel" uvedla k případu policejní mluvčí. Další informace policie odmítla poskytnout.

 

V úterý 24.10.2017 došlo kolem 22. hodiny večerní k napadení pár fanoušků Górnika Zabrze početnější skupinou Ruchu Chorzów. Během akce byly použity teleskopy a basebalové pálky. Jeden z atakovaných - 26 letý Dariusz Pastor - byl v těžkém stavu transportován do nemocnice, kde ale svým zraněním nakonec podlehl.

R.I.P.

 

Dnes došlo k bitce Ruch Chorzow vs Zagłębie Sosnowiec & BKS Bielsko, 18x18, U27, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Zagłębie&BKS

Dlouho očekávané Slezské derby dvou rivalů GKS Katowic a Ruchu je po 14 letech tedy. Očekává se dost zajímavé derby, u domácích ekipy Gornik Zabrze, Baník Ostrava, RoW na straně Ruchu koalice Widzew, Ruch, Wisla a Elana Toruń. Jíž pár dní to na Polských sídlištích ožilo a oba tábory dělají akce (Szopienice, Mysłowice, Ligota a další). 21.10.2017 se ekipa GKS vydala před stadion do Chorzowa s transparentem a také F.C. Ruchu Szopienice v centru města podpaluje věci GKS +dalších x akcí na jiných částech měst. Zde vám budeme přinášet mapování celého dne derby, první vám přinášíme z 21.10.2017 fotky z pálení věcí GKS (F.C. Szopienice)

LIVE:

Včera na konferenci a vážení bojovníku UFC pro media, konkrétně u Anthony Hamilton vs. Adam Wieczorek (Adam znám jako "Siwy" z Ruchu Chorzow) se také účastnila početná ekipa chuligánů Lechie Gdansk (rival Ruchu (Lechie -> družba Slasku, Wisla ex družba Slasku/Lechie a nová družba Ruchu, aktuálně jíž rival Lechie, Slasku), UFC ihned vydalo přeložení zápasu do Sydney, kvuli riziku že by došlo ke střetům obou koalicí. Zde mobilizace Lechie Gdansk na tento přeložený zápas do Sydney 19.11.2017

 

Dnes došlo k domluvené bitce mezi GKS Katowice & ROW Rybnik (F.c. Żory) vs Ruch Chorzow (Żory, Południe), v počtu 30x30, výhru si připisuje ekipa GKS Katowice & ROW Rybnik (F.c. Żory)

Additional information