Na tento zápas měla Korona Kielce uzavřen sektor odůvodněno bezpečnostními důvody (podle starosty Belchatowa by došlo k možným střetům nepřátelských týmů (GKS Belchatow, Rakow Częstochowa, Rakow aktuálně hraje v na stadionu GKS Belchatow v azylu). Zde aktuálně video z právě hraného zápasu Rakow - Korona, kde po několika minutách zápasu se domácí ekipa Rakowa rozhodla vpustit "nebezpečné" hosty k sobě do sektoru.

Video z dnešního turnaje MUCHA CUP 2019, který pořádá Elana Toruń na počest fanouška který zemřel 23.07.2014 po vážné nemoci - Marcin Muchewicz "Mucha", velký fanoušek Elany a bývalý viceprezident Elany. Na turnaji nechybí ekipy Ruchu Chorzow, Wisly Krakow, Slovanu Bratislava, KKS Kalisz, Unia Oświęcim, KS Myszków, Unia Leszno, Karpaty Krosno, Stal Rzeszów

Fotoreport ze zápasu Cracovia Kraków - FC DAC Dunajská Streda, v sekotru pro hostys přes 800 fanoušků DAC Dunajská Streda 

Piast Lechia 1

Polsko: Super Pohár - Finále

Super pohár mezi Piast Gliwice a Lechií Gdańsk. V sektoru domácích nechybí ekipa GKS Jastrzębie, BATE Borisov (BATE hned několik svých vlajek), v sektoru hostů Slask Wroclaw.

Zápas se hrál na Městském stadionu v Gliwicích, 550 km od Gdańsku.

Návštěva: 6791.

 

Dnes došlo k dohodě o boji bezezbraní mezi ekipami Igloopol Dębica a Wisłoka Dębica. Došlo k nastavení určitých pravidel a zásad. Tento pakt o boji bezezbraní je po 4 letech znovu aktuální (roku 2015 byl ze strany Igloopol a Wisłoki Dębica zrušen)

Policie ve včera přerušila domluvenou bitku chuligánů LKS Lodž vs Legia Varšava v počtech 35x35.

Jak je vidět na obrázku, bitka se měla odehrát na louce v lese, kde nikdo nikoho neohrožoval, přesto Polská policie udělala úchvatný zásah pro média a zabránila "krveprolití", kde si 70 sportovců chtělo poměřit síly. Koho tím tak mohlo těchto 70 sportovců ohrozit? zvířata? či jiný zvláště chráněný druh živočichů?

Celá situace proběhla v neděli večer na ulici Igołomska v Krakově. Poté co v jednom z autobusů veřejné dopravy jel šestnáctiletý fanoušek v tričku Tarnovii Tarnów. Na autobusové zastávce vpadla skupina několika lidí (Wisla Krakow), která za pomocí mačety a pepřového spreje napadla autobus a chtěla se dostat do vnitř, což se podařilo a šestnáctiletý fanoušek Tarnovie byl několikrát seknut mačetou.

polonia odra 1

6 Polská liga! 

Okurková sezóna začíná a tak vám přinášíme pohled do minulosti, zde staré fotky Górniku Wałbrzych z bitek rok 2000, 01, 02. Pokud máte nějaké domácí fotky z bitek, které ještě nebyly publikované a stojí v okurkové sezóně za zveřejnění, sem s nimi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stalo se před: Arka Gdynia vs Petra Płock 20x20, výhra Arka Gdyna (fotky), rok 2002-2003 (??)

Starší fotky z Polska ze zápasu Ruch Chorzow - Legia Warszawa (2002/2003),vyvolané v dobré kvalitě fotky z "awantur" mezi Teddy Boys 95 a Ruchem Chorzow! v článku 43 fotek.

Starší fotky z Polska ze zápasu Polsko: Lech Poznan - GKS Katowice (2003/2004), v sektoru GKS několik členů SGD Dynama Dresden

Additional information