close(x)

Pohled Niebieskie Katowice (Ruch Chorzow):

Pokud jde o včerejší události u nemocnice Ligota - fakt - porážka na naší straně. Pokud jde o čísla, nebudeme se vyjadřovat. Jsme rádi, že se všechno dělo bez zbraní za čestných podmínek. Bitva se ztratila, ale válka pokračuje dále.

Nepotvrzené informace: po útoku na PF byla údajně GKS Katowice odmítnuta ustawka. Na straně Chorzowa u nemocnice bylo cca 30 lidí. Toto však oficiálně nevyšlo.

Pohled Katowice:

Dnes se uskutečnil střet dvou největších rivalů GKS Katowice a Ruchu Chorzow v počtu 40 na 40, po TVRDÉM boji jde výhra na stranu GKS-u!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Koalice (Zaglegie Sosnowiec, BKS Stal Bielsko Biala, Beskid, Polsko) napadají vracející Spartak Trnava z Bruselu

Komentář k akci

"Zablokovali v cca 30+ kusoch priamo na diaľnici mikrobus s 12 ľuďmi. Išlo im hlavne o to či vnútri není niekto z Korony Kielce. Vysypali nám batohy a zobrali si suveníry... Musím konštatovať, že to bola profesionálne zorganizovaná akcia..."

Dnes byl dohodnut "pakt antysprzętowy" (tedy dohoda o boji bezezbraní) mezi chuligány Ruchu Chorzow a GKS Katowice, tedy dvou rivalů. Veškeré střety obou ekip budou probíhat pouze na "ruce", podle dohody, kdo použije v boji nějakou zbraň (tyče atd.) bude spacifikován vlastníma.

TS Podbeskidzie Bielsko- Biała vs. GKS Katowice

Včerejší akce chuligánů Lechu Poznaň nebyla ta z vydařených a po nočním hledání ekipy RTS je většina bandy zatčena

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotoreport ze zápasu Legie Varšava - Gornik Zabrze, na Zyletě (tribuna, kotel domácích) se objevují velké bannery s textem Polské národní hymny "Mnoho Poláků špatně zpívá národní hymnu.." a další bannery. (11.11.2018 - 100 let polské nezávislosti).

Nová sbírka chuligánů Widzewu Lodž, jedná se o top vlajky Lechu Poznaň, dlouholeté, některé ze skupin již ukončily fungování.

Dnešním dnem (28.10.2018) byl na zápase Korona Kielce - Cracovia Krakow oficiálně utvořen "uklad" (smír; respektive chuligánská spolupráce) mezi Korona Kielce a Spartakem Trnava

Wisla Krakow cestou do Varšavy

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Widzew FC Tomaszów Mazowiecki a Ruch Chorzow před dnešním zápasem který začíná v 18:00, článek bude průběžně aktualizován.

GKS Piast Nowa Ruda - KS Górnik Wałbrzych (fotoreport) (10.10.2018), GKS Piast Nowa Ruda napadající sektor Gorniku Wałbrzych.

Polsko: Wisła Sandomierz - Korona Kielce (PP) (fotoreport) (03.10.2018)

Additional information