Fanoušci Legie Varšava na zápase s Lechem oznámili dobročinnou sbírku na nákup nové sanitky pro dětské zdravotnické středisko. Fanoušci Legie během zápasu s Lechem vybrali téměř 50 tisíc zlotých (315.794 CZK !). Tyto skutečnosti ze světa fanoušků v mediích NEUSLYŠÍTE, BOHUŽEL!

Před zápasem se hosté scházejí s družební chuligánkou Wisly Krakow v hospodě „U Wiśkaków” a odtamtud se vydávají pochodem na stadion Craxy. U stadionu došlo k menším potyčkám s fízlama, kde bylo ze strany "psů" použito pepřového spreje. Po prohře 2:0 při děkovačce ze sektoru Ruchu zní "vypadněte!" "Ruch to MY, ne vy" "pokud sestoupíme tak vás zabijem". 

Nálepky hooligans.cz k dostání, stačí nám napsat do zpráv na hooligans.cz facebooku adresu (https://www.facebook.com/Hooliganscz-154702421224447/) zasíláme na dobírku!

13.05.2017 kdy LKS cestovalo na zápas s Motor Lubawa se pokouší rival Widzew napadnout LKS u dálnice A1, bohužel fízlové mají jiný plán jako vždy a zadržují 22 chuligánů Widzewa z toho jeden je na vazbě. 17.05.2017 se odehraje derby Lodži kde Widzew přivítá na novém stadioně rivala LKS, bohužel bez hostů, ale i tato skutečnost nezabrání nějaké srandě ve městě před i po zápase.

Akce chuligánů WSH&PF, kde banda čeká u stadionu v čas kdy ultras GKS připravují choreo. Po chvilce se banda WSH&PF vydává vstříc a jdou naproti GKS, ti utíkají a schovávají se v místnostech po celé budově přičemž jeden z GKS nestíhá utéct a dostává "oklep" a pod tlakem dobrovolně odhaluje tajný úkryt na vlajky Gieksy. Na konto WSH&PF se v tu dobu připsalo 44 vlajek GKS Katowic, v tom i vlajka Baníku Ostrava.

V ranních hodinách (2:00) se chuligáni Wisly a Ruchu vydávají do Katowic do skladu GKS Katowic, kde získávají přes 40 vlajek. Na obrázku pod textem fotka z dnešního odpoledne s textem "Kde máte vlajky?" a písmeno G otočeno (znak G - GKS Katowice). V článku ještě foto skladu.

Dnes to jsou 2 roky od smrti fanouška Concordie Dawida (02.05.2015 - 02.2017), který byl zastřelen fízlem při zápase Concordia Knurów - Ruch Radzionkow (2.5.2015). Zde článek z Českých stadionů, kde tato tragédie vyvolala obrovskou podporu, jak u nás, tak na Slovensku a všude ve světě. (článek ZDE). Zde fotka z dnešního pochodu Torcidy Gornik Zabrze

O repre pauze v Polském Trójmieście (GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA) probíhají akce na graffiti Lechie a Arki Gdynia. V každém městě, jak v Gdansku (Lechia), tak v Gdyni (Arka) bylo zníčeno několik desítek graffitů. (Arka Gdynia níčí gráfka Lechie v Gdansku, Lechie níčí gráfka Arki v Gdyni, pro neznalce)

Práce Arki v Gdansku

Střety v zápase Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Widzew Łódź (omluvte kvalitu videa)

Využíváme toho, že Wisłoka bude v Zabrze na derby, stavíme se u silnice a dochází k boji Wisłokou. Bojujeme s nimi na ruce, ale soupeř utíká a po chvilce se vrací k nám, tak jim jdeme na proti ale soupeř jde se zbraněmi (paintball zbraňe). Vracíme se do aut pro zbraně a Wisłoka dostává znovu. Nás 30 (na cestě byla také Wisla, ale nepodařilo se včas dostavit) Wisłoki také okolo 30 kusů. Naše výhra. Škoda, že u ekipy Wisłoki neexistují žádná pravidla a nejdou s námi do boje na ruce.

Dnes ráno došlo ke střetu koalic Ruchu&Wisly (PF, WSH) v počtu (100 osob), která číhala na jedoucí ekipu Wisloki Debica a Siarki Tarnobrzeg jedoucí na turnaj Torcida Cup 2017. Těm za nedlouho kazí plány koalice Legie Varšava, Zaglebie a Radomiak v počtu (200), kteří na ně dělají přepadovku, a následný boj vyhrávají.

Dnes ráno došlo ke střetu koalic Ruchu&Wisly (PF, WSH) v počtu (100 osob), která číhala na jedoucí ekipu Wisloki Debica a Siarki Tarnobrzeg jedoucí na turnaj Torcida Cup 2017. Těm za nedlouho kazí plány koalice Legie Varšava, Zaglebie a Radomiak v počtu (200), kteří na ně dělají přepadovku, a následný boj vyhrávají.

Výběr bitek z Polských ustawek (bitek), od starších střetů až po střety rok 2009, omluvte kvalitu některých videí. Ve videu najdete střety chuligánů Lecha, Ruchu, LKS Lodz, Motoru atd.,další video plánujeme publikovat ze střetů z Českých a Slovenských bitek , starších, i nových.

Additional information