Před zápasem 29.09.-30.09.2021, chuligáni Sturm Graz hledají hosty z PSV, to se jim po chvilce daří a v nedaleké hospodě v centru Graz nachází 30-40 PSV, 10 PSV před hospodou před útokem zpozorují domácí a zabíhají do hospody, po pár minutách dobývání hospody na místo přijíždí policie (až po příjezdu policie jde PSV z hospody ven).

Fotoreport z úvodního zápasu 2. předkola Ligy mistrů, fotoreport ze zápasu Rapidu Vídeň - Sparta Praha. Zápas sledovalo 19.500 diváků (600 fanoušků Sparty)

kuchi austria 1

Fotoreport z 3 Rakouské ligy mezi SV Kuchl - SV Austria Salzburg, zápas sledovalo 733 diváků z toho 400 hostů, ti se v zápase prezentují pyrotechnikou a supportem.

Fotoreport ze včerejšího zápasu Red Bull Salzburg - KRC Genk , v sektoru hostů se během zápasu objevuje pyro, po zápase dochází k menším potyčkám Belgických fanoušků a místní policie (video na konci článku).

Fotoreport ze včerejšího derby Austria Vídeň - Rapid Vídeň, na zápas dorazilo 2000 hostů, na obou stranách povedené pyroshow, choreografie, transparenty a pálení věcí rivalů. V sektoru Austrie - Hooligans Brno. Po zápase dochází k několika potyčkám. Zápas sledovalo 14.615 diváků. Více v článku.

rapid lask 1

Rakousko: 15 let skupiny Lords Rapid 

 

Povedené choreografie ze strany skupiny Lords Rapid, tento rok zatím nejlepší prezentace ze strany Rapidu.

Fotoreport z druhé Rakouské ligy mezi Floridsdorfer AC - Grazer AK, zápas sledovalo 2.338 diváků z toho 700 hostů!, více v článku.

Fotoreport z přátelského zápasu dvou týmu, jehož fanoušci mají spolu družbu - SK Rapid Wien - 1. FC Nürnberg, více fotek z družebního zápasu v článku. Zápas sledovalo 12600 diváků.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Včera proběhla v Rakousku bitka mezi Austria Wien vs SV Ried v počtu 8x8, po minutě jde výhra na stranu Austrie

Austria Vídeň vs Wacker Innsbruck, ~20x~30, po 3 minutách vše končí bez vítěze, remízaCredit: @správce3

Chuligáni Austrie Vídeň si před derby připisují vítězství, kdy v centru naráží na soupeře

Včerejší zápas mezi Rapidem Vídeň a Chelsea, který byl odehrán při příležitosti otevření nového stadionu Rapidu Vídeň. Před zápase se potkává skupinka Chelsea Headhunters a napadá u stadionu domácí. V sektoru pro hosty je celkem poté na zápase ze skupiny Chelsea Headhunters přítomno 20 kusů +-. Více z pohledu domácích, pyrotechniky, choreografie a dalších ultras aktivit zde ve videu.

Additional information