Dnes došlo po příjezdu Spartaku do Petrohradu ke střetu mezi Spartakem Moskva (TheUnion) vs Zenit (Music Hall) 45x30, výhra Spartaku

Video ze starší bitky mezi Capitals (Dynamo Moskva) vs Shkola (school) (Spartak Moskva) (2014), výhra Dynama

Credit: @správce3

Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno.

 Více v článku po rozkliknutí!

Včerejší derby mezi Dynamem a Spartakem se neobešlo bez potyček. Na tribuně, kde byl převážně vetší počet Dynama, se našlo pár kousků fanoušků Spartaku Moskva, ti následně inkasují. K potyčce poté došlo také ve VIP sektoru, kde to bylo ve stejném provedení, jak na videu (převaha Dynama)

Online foto report z dnešního derby a dne mezi CSKA Moskva a Spartakem Moskva. 

Článek bude mapovat veškeré dění v ulicích i na stadioně. Zde aktuální fotky z dnešního dne, kdy Spartak "odhalil" část chorea CSKA a trofeje CSKA ze včerejšího dne.

Dnes to je přesně 6 let od smrti fanouška Spartaku Moskva. Yuru Volkova (23) zabil občan čečenského původu, což vyvolalo vlnu emocí. Dva znich byli navíc za podivných okolností pár dní nato propuštěni. Do ulic vyšlo na 3000 lidí, mezi kterými byli jak fanoušci Spartaku Moskva, tak i příznivci konkurenčních klubů, Dynama a CSKA Moskva. Vrah Ahmedpasha Aydaevo, rodák z Grozného je na 17 let ve vězení s maximální ostrahou.

 

Po filmu Okolofotbalu přichází od skupiny RuUltras další nový film, zaměřen na hools scénu. Na tomto filmu se podílejí také herci a chuligáni z Okolofotbalu 1. Zde oficiální ukázka.

Další a lepší video přímo ze střetu mezi chuligány Spartaku Moskva a CSKA Moskva. Verze CSKA Moskva: Jaroslavka + mladí + Zarja + Shady Horse (50 osob) naráží na více jak 80 chuligánů Spartaku ze skupiny Unionu (+ dalších). Více jak polovina skupiny CSKA leží, druhá polovina utíká. Akce trvala minimálně minutu. Vítězí Spartak Moskva

Dnes (31.1.2016) na sebe narazily v ulicích Moskvy dvě ruské top ekipy. Jednalo se o náhodný střet v souvislosti s hokejovým derby. Verze CSKA Moskva: Jaroslavka + mladí + Zarja + Shady Horse (50 osob) naráží na více jak 80 chuligánů Spartaku ze skupiny Unionu (+ dalších). Více jak polovina skupiny CSKA leží, druhá polovina utíká. Akce trvala minimálně minutu. Vítězí Spartak Moskva.  

Bitka v městě, Voroněž vs Arsenal Tula, po chvilce tvrdého boje výhra Voroněže

Video k 19-ti letům Gladiators Firm 96, Spartak Moskva (12.10.2015)

Den před oslavou 19-ti let dochází ke střetu ve stanici metra Gladiators Firm 96 + Shkola (Spartak Moskva) vs 9-ka+ Batalon (Dynamo Moskva), 70x50, výhra Spartaku Moskva

Capitals (Dynamo Moskva) vs Banda X (Spartak Moskva), ~20x27, po 30 sekundách jasná výhra Dynama

Additional information