Před včerejším zápasem Stade Brestois - FC Metz, domácí se snaží napadnout hosty v jedné z hospod

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zápas francouzské ligy mezi Lyon - Nantes byl naplánován na neobvykle brzy - počáteční hvizd rozhodčího byl ve 13:30. To provedla fotbalová federace pro pohodlí diváků z Číny. To se fanouškům Lyonu nelíbilo, že zájmy Číňanů jsou nad zájmy těch, kteří chodí na stadion každý zápas či x let, a rozhodli se připravit neobvyklé choreo pro Tibet (FREE TIBET) před začátkem zápasu. (Choreo "Free Tibet" - Čína tvrdí, že Tibet patří k její říši nejméně sedm set let. Tibet ale v roce 1912 vyhlásil nezávislost)

lyon psg 1

Francie: Velký zápas mezi Lyonem a PSG

Na tento zápas vycestovala také početná ekipa Ultras Sur (Real Madrid) která podpořila domácí Lyon (Ten den hrál Real Madrid se Sevillou venku, ale díky zákazu byla vybraná možnost Francie a zajímavý zápas Lyonu proti PSG). 

Pfc Youth (Paris FC): Děkujem všem, kteří nás během těchto dvou let respektovali. Díky La Louvière, Nancy, Rodě, Štrasburku, Spartě Rotterdam, Standard Liege, Millwallu. Včerejší bitka mezi PFC a La Louvière byla náše poslední ... Ještě jednou děkujeme všem těm, kteří nás během těchto dvou let následovali, dali nám sílu pokračovat, jít dále a překonat nás.

Dnes proběhl ve Francie domluvený boj mezi Rennes (v červeném) vs Tours (v černém), 8x8, po tvrdé bitce a dvou minutách jde výhra na stranu Tours

marseille asse 1

zápas v Marseille mezi dvěma velkými soupeři OM a Saint-Etienne!

Nejstarší francouzská skupina Commando Ultra 84 oslavila své 35. výročí a Marseille Trop Puissant (MTP) oslavila své 25. výročí. Zápas se hrál bez hostů.

Po včerejšim utkání EL dochází ke konfrontaci domácího Strasbourgu s Karlsruhe (vlevo) proti Frankfurtu (vpravo) 70x90

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

AC AJACCIO

Aktivní skupiny: L'orsi ribelli 2002, I Sanguinari

Přátelé: Kontakt s Lyonem

Nepřátelé: GFC Ajaccio, Le Havre

Politická orientace: Pravice, Korsičtí nacionalisté

Rennes vs PSG (Zouaves Paris + Millice Paris), 8x8, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Rennes

Před zápasem Brest - Nantes došlo k potyčkám mezi fanoušky obou klubů, po pár minutách vše končí fízlové. Článek bude aktualizován - přidané video.

Fotoreport ze zápasu St.Etienne vs. Lyon, na straně domácích ekipa Hajduku Split, která ma dobré vztahy se skupinou Magic Fans St.Etienne.

Pohled na zadní řady Rennes při bitce s Brestem, 50x50

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Additional information