hajduk dinamo 1

Fotoreport ze včerejšího derby mezi Hajduk Split - Dinamo Zagreb. 

Bitka Bad Blue Boys (Dinamo Záhřeb, zpravé strany) vs Torcida (Hajduk Split, levá strana)

Hajduk Split dnes hraje ve Velika Gorica (nedaleko Záhřebu)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Bitka v centru Záhřebu, Dinamo Záhřeb vs Legia Varšava v počtu cca 200x150, podle infa BBB jde výhra na stranu Dinama (BBB) Legia se po dobrém, tvrdém boji dává na útěk

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Během pohárového zápasu NK Graničar Županja - HNK Hajduk Split se střetává Torcida Split s místní policií (video zde nahoře) v sektoru, kde dochází k vytlačení a potyčkám. Před zápasem napadá Torcidu (Torcida v počtu 20 lidí) vs cca 30 BBB (Dinamo Záhřeb), z obou stran létají světlice. (video zde dole v článku), článek bude aktualizován.

dinamo hajduk 1

Včera večer proběhlo největší chorvatské derby odehrálo se na stadionu Maksimir v Záhřebu. Vzhledem k pandemii Covid-19 a že dvě tribuny nejsou 100% bezpečné kvůli zemětřesení, které zasáhlo Záhřeb v březnu, bylo povoleno zúčastnit se méně než 6000 fanoušků. Bad Blue Boys protestovali proti Zoranovi Mamićovi (bratr Zdravko Mamiće), který se stal novým trenérem Dinama Záhřeb. Rovněž je usvědčen z krádeže penězů z Dinama. Bad Blue Boys opouští zápas po 10 minutách házení světlic na hřiště a zanechávají nápisu „MCOIS“ na plotě, což znamená „Mamiću cigane odlazi iz svetinje“. Zoran už byl v Dinamu jako sportovní ředitel a řídil se pokyny svého bratra. Po špatných výsledcích letos v létě změnilo Dinamo trenéra a Zoran Mamić se stal novým dočasným trenérem, jak říká jen do konce sezóny (zbývají dvě kola).

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Skupina "Armada" je fotbalová ultras skupina, která podporuje klub HNK Rijeka. Podporují také další sportovní kluby Rijeky, jako jsou RK Zamet (házená), Primorje EB (vodní pólo) a KK Kvarner 2010 (basketbal).

Název "Armada" bylo uděleno v roce 1987 v baru v nákupním středisku „Ri“ v Rijece a první zápas, kterého se skupina pod názvem Armada zúčastnila, bylo finále jugoslávského fotbalového poháru proti Hajduku Split v Bělehradě 9. května 1987. Jejich největší soupeři jsou BBB (Bad Blue Boys), Torcida a Kohorta.

V domácích zápasech se členové Armady shromažďují na západním tribunu u Stadionu Kantrida, odkud silně podporují svůj klub. Pravidelně také podporují Rijeku na venkovních zápasech. Pravidelně se prezentují ultras produkcí a v zápasech odpalují velké množství pyrotechniky.

Motta Armady jsou: Sami protiv svih - proti všem, a Krepat, ma ne molat - Zemři, ale nevzdávej se.

Ve města Rijeka a jeho okolí se nachází mnoho maleb/graffiti, které ukazují podporu a lásku každého souseda ke klubu. Graffiti, forma městského umění, sahají od Jelšane ve Slovinsku na severu, Novi Vinodolski na východě, Malinska, na ostrově Krk na jihu a Lovran na západě. Fotografie graffiti a maleb najdete na oficiálních webových stránkách Armady.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

BBB (Dinamo Záhřeb) dnes pomáhá lidem na ulici po silném zemětřesení, které dnes zasáhlo Záhřeb

Fotoreport ze zápasu Hajduk Split - Dinamo Záhřeb, domácí se prezentují choreografií a odpalují velké množství pyrotechniky, která končí jak je zvykem na balkáně, na atletické dráze před hrací plochou. Do Splitu přicestovala také početná skupina BBB kteří zaplňují celý sektor pro hosty. Více v článku (fotoreport bude aktualizován).

Torcida Split ve Varaždině na zápase Varaždin - Hajduk Split s Tornádo Zadar v sektoru hostů, kde se celkem sešlo 1000 hlav. Zápas celkem sledovalo 5043 diváků.

Včera před zápasem GNK Dinamo Zagreb - NK Osijek došlo ke střetům mezi dvěma skupinami BBB (Dinamo Zagreb) a Kohorty (Osijek) (na dálnici A3). Na videu jde vidět že obě strany jsou vyzbrojení kameny, tyčemi i dalšími předměty. Po 10 minutách boje přijíždí policie a vše ukončuje, zatčeno bylo několik lidí na každé straně (zatčeno bylo více než 15 lidí). Kohorta se po těchto střetech na zápas proti Dinamu Zagreb nedostala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Včerejší další povedený přátelský zápas mezi HNK Rijeka - HSK Zrinjski Mostar, Choreografie ze strany domácích, konfety, pyrotechnika, dýmovnice. Zápas sledovalo 8000 diváků z toho přicestovalo 150ks Mostaru.

dinamo atalanta 1

LM: Dinamo Záhřeb - Atalanta Bergamo

Na tento zápas přicestovalo z Itálie 3000 fanoušků Atalanty (i přes to že větší počet fanoušků mělo problémy na hranicích s policií)

Additional information