Inter Rapid 058

5000 hostů z Vídně přicestovalo do Milána na odvetu zápasu proti Interu Milán.

U domácích v sektoru je vidět, že mají vlajky obráceně, obraceny vlajky jsou v Italii znamení protestu proti represi (od smrti Dedeho nebo za bitku s Napoli a tak dale). Na Inter si teď v Itálii došlapují.

Včera se potkává ekipa Lazia a Sevilly v počtu 50 na 50~, kdy si výhru připisují Italové a Sevilla poté utíká.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Bitka Inter - Neapol, média informují o 4 pobodaných, 1 (Neapol) ve vážnějším stavu, pobodaný do břicha, ostatní 3 lehce zraněný

Aktualizace, Jeden z chuliganů Interu (resp. družebního Varese-skupina B&H) byl během bitky s Neapoli neštastně prejet dodavkou fans Neapole. Na následky zranění bohužel zemřel. R.I.P.

Prezentace na zápase MILAN - JUVENTUS 11.11.2018

Tento zápas byl pro domácí o něco víc něž obvykle a to proto, že ultras skupina Curva SUD slavila 50 let fungování

Fotoreport ze zápasu Italské ligy mezi AC Milánem a Juventusem. Tento zápas byl pro domácí o něco víc něž obvykle a to proto, že ultras skupina Curva SUD slavila 50 let fungování

Dnes je to 11.let od smrti fanouška Lazia Řím Gabriele Sandriho, kterýho při potyčkách v roce 2007 zastřelil policista. Čest jeho památce. Vzpomínkové video na celou událost a fotky z předchozích roků: 

(25.10.2018) Na výjezd do Marseille se připravujeme vzhledem k velké nenávisti mezi oběmi ekipami, již několik týdnů dopředu. Nakonec je náš počet stanoven na něco přes 100 (většinou ex Banda Noantri-rozpustena Italským zákonem) den před zápasem a všichni si bereme stejnej hotel. Den před zápasem dorazí část naší skupiny (cca 70-80) letadlem, bere autobus z letiště na nádro odkud se vydává pěšky na hotel, kde čekají další naši co dorazili autama. Již po cestě se kolem nás pohybují zvědové OM na skútrech a sdělují nám, že se potkáme v přístavu. Po ubytování se a srazů se zbytek se ihned (okolo 21:30) vydáváme se směrem přístav. Po cestě nás objevuje policie a blokuje nám cestu vpřed, mezitím se za našima zády objevuje početná skupina OM (80-100) a ihned nás napadá, když na nás začínají lítat dělobuchy, světlice atd. My se ale hned formujeme (nutno říct, že Lazio dalo dohromady jednu z nejlepších grup za posledních pár let) a ihned do nich nabíháme, což OM absolutně nečeká a volí zběsilý úprk, což nezachraňuje některé z nich, kteří velice tvrdě inkasují. K našemu překvapení policie absolutně nereaguje, ani v jediný moment se nepostaví mezi nás a vůbec nezasahuje (ke smůle OM). Po konečném ukončení celé akce se vydáme zpět k hotelu, hlavní skupina se vrací, ale někteří z nás se ztrácejí v uličkách (cca 20), kde opět narazí na skupinky OM a probíhá několik menších bitek 1 na 1, 5 na 5 atd. OM do nás několikrát zkouší najíždět skůtrama a atakuje nás házením objektů z balkonu, nicméně ve všech přímých bitkách jasně vítězíme a OM dostává velice tvrdý oklep, což někteří z nich také odnášejí nuceným pobytem v nemocnici. Velice úspěšná akce pro nás, i vzhledem k tomu, že nedošlo k žádnému zatčení! V den zápasu policie obsazuje náš hotel a je zde hrozba, že by mohlo dojít k identifikaci a zatýkání lidi za včerejší akce pokud by se vydali na stadión. Většina chuligánky se tedy vydává raději zpět do Řima, zatímco zhruba 40ka jde na fotbal, kde není vpuštěna vlajka IRR a ani další vlajky a část z nás proto zůstává v útrobí stadionu po dobu zápasu a hlídá vlajky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

rivalita mezi OM a Laziem se datuje už do roku 1993, kdy Lazio při přáteláku přímo na stadionu ukořistilo jednu z nejdůležitějších vlajek "ULTRAS" od OM. 9 let poté se oba týmy znovu potkali v LM a Lazio vyvěsilo zmíněnou vlajku, následovali velké bitky po zápase a především pak při odvetě v Marseille. Rivalita je to o to větší vzhledem k politické orientaci obou grup.

Marseille je celý týden oblepené plakáty "Marseille je antifašistické".

Bitka po zápase Italské ligy dva dny zpět (21.10.2018), kdy se oba soupeři potkávají ve městě, při cestě ze zápasu

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Střety před zápasem mezi AS Řím a CSKA Moskva (CSKA za podpory Widzewu Lodž z Polska)

Credit: @správce3

Dnes jedna z nejstarších fungujících skupin Lazia - Irriducibili slaví 31 let od svého založení 18.10.1987

Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno. V průběhu včerejšího a dnešního dne se napadá hosty jak ve městě tak po barech ekipy Juventusu, Lazia a Říma

 Více v článku po rozkliknutí!

Additional information