close(x)

Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno. V průběhu včerejšího a dnešního dne se napadá hosty jak ve městě tak po barech ekipy Juventusu, Lazia a Říma

 Více v článku po rozkliknutí!

Včerejší střety na dálnici mezi Fiorentina vs Ternana (Ternana na cestě do Bergama)

S.S.Lazio dnes slaví 118 let od založení , video z oslav fanoušků zde (09.01.2018)

Střety obou ekip před zápasem Italské serie D mezi Potenza vs Cavese

Střety před zápasem Napoli - Hellas Verona, chuligáni Napoli napadají fízly a hostující Hellas Veronu v autobusech.

Dnes je tomu 10 let co byl zastřelen policajtem fanoušek Lazia Gabriele Sandri. Dnešní vzpomínkové akce Ultras Lazia pod domovskou Curva Nord se zúčastnili bratr a otec Gabrieleho a kromě družeb Lazia, také delegace většiny významných táborů z celé Itálie, včetně těch největších rivalů. Proslov měl třeba i legendární a silně perzekuovaný vůdce Atalanty Bergamo, Bocia.

Před zápasem Lazio vs OGC Nice, cca 200-300 hostů z Francie napadá kordon fízlů, zahazují je kamením a dýmovnici.

Včerejší derby v Italské serii D, kde došlo ke střetu, kdy jeden z hostujících fanoušků vbíhá mezi plot, který rozděloval domácí/hosty, na to domácí vybíhají proti jednomu z hostů a napadají, více ve videu.

 

Videoreport z tribun ze zápasu Neapol - Atalanta, pyro, fandění, to nechybělo v tomto zápase, na zápas dorazilo několik desítek hostů, vice video.

Při příležitosti přátelského zápasu se střetávají dvě skupiny před zápasem, nechybí při střetu nějaký ty nástroje jako tyče, kamení atd. vice ve videu.

Curva Sud AC Milán na tréninku svých hráčů před startem ligy

Ultras Lazia si po výhře v semifinále poháru nad as řím a následně další výhře v derby tropí žert z fans a hráčů svého největšího rivala. Před týdnem navštívili treninkové centrum asr a "ozdobili" ho nápisy naznačující zánik druhého římského klubu doplněnými mrtvými siluletami postav na parkovišti před centrem. Včera večer pak u kolosea zavěsili z mostu několik oběšených figurín v dresech asr a doplněných transparentem "jedna rada, bez urážky, spěte s rozsvíceným světlem". Celá akce měla očekávaný efekt a italské noviny ji hromadně presentují jako "hrůzostrašné" výhrůžky fans as řím svým vlastním hráčům.

Additional information