Exkluzivní video z bitky z roku 2012, který dnes bylo prvně publikováno.

Green Monsters+XVI.szektor+Party Brigád+Ligeti Egység+Új Generáció+II.szektor+Aryan Greens+Eastern Greens (Ferencváros) - Capitals + Trudovoi Reserve + Terror Family (Dynamo Kyjev), 29x29, za 2,5minuty vítězí Dynamo Kyjev

Dnes proběhla domluvená bitka mezi ekipami Diósgyőr vs. Debrecen na každé straně 17 chuligánů, po minutě boje jde výhra na stranu Diósgyőru (na fotce ekipa Diósgyőru v červeném, v černém Debrecen)

Ultras Ferencváros v neděli (05.11.2017) na derby proti Debrecenu po 3,5 letech přerušil bojkot. Ale "skupina" (Halhatatlanok), která 3,5 nebojkotovala a podporovala klub dále, byla během přestávky napadena ex-capem u občerstvení (nožem), poté se také přidala skupina Fradi ultras a tvrdě také "Kubatov boys" napadají. Dva lidé mají vážná zranění a jeden z nich je ve vážném stavu. (Ex-capo (útočník) ve velmi špatném stavu)

Halhatatlanok = "Kubatov boys" (skupina co nebojkotovala a byla financovaná od majitele klubu Ferencváros)

 

Credit: @správce3

Dnešní derby Ferencvaros vs Debrecen, po letech bojkotu se na tribuny vrací ultras Ferencvaros, zde video z prvního zápasu po bojkotu

Kultura ustawek (tedy domluvených bitek na počty) se v chuligánské scéně objevuje v mnoha zemích Evropy. Bitky na počty probíhají u nás, na Slovensku, v Polsku, Rusku, Švédsku, Dánsku, Německu, Holandsku, Belgii, Bulharsku a dalších. A probíhají i v Maďarsku. Zde se vyznačují poměrně menšími počty okolo tuctu účastníků na každé straně, častěji však míň. Hlavním propagátorem ustawek a suverénem jsou chuligáni Fradi. Poslední roky už je jim Maďarsko malé a pokukují v měření sil po okolních státech. Článek se pokouší zmapovat všechny ustawki včetně videí či fotek, které v Maďarsku od roku 2010 proběhly:

Velice povedená svatba, jak má být (!) fanouška Fradi (Old school ekipa Green Monsters Ferencváros), za použítí pyrotechniky z eshopu www.shopultras.cz !

25 chuligánů Gyoru se vydává a proráží hostující bránu a napadají domácí a se sekuritkou, ti se bez jakýhokoliv přemýšlení berou nohy na ramena, Gyor následně napadá pár hostů, kteří se snaží konfrontovat

18.11.2015 Ferencváros (Green Monsters+Új Generáció) vs. Nyíregyháza (Mastiffs+Elit), 18x18, výhra Ferencvárose

 

Fotoreport ze včerejšího velmi sledovaného zápasu mezi Maďarskem a Rumunskem. Již den před zápasem se skupina cca. 300 chuligánů domácích prochází městem a obchází hotely, kde by se mohli nacházet hosté, ale naráží u jednoho z hotelů jen na těžkooděnce, kteří ihned po spozorování bandy snaží domácí zastrašit obušky, domácí chuligány to naopak nakoplo a vyhecovalo ke konfrontaci a tak se místní speciální jednotka bránící hotel s hosty z rumunska musí bránit světlicím a 300 chuligánům. V den utkání se celkem 800 hools domácích přesouvá do fans zóny, kde dochází k potyčkám s těžkooděnci, na zápase během utkání se v sektoru hostů domlouvá grilování mezi Sud Steaua a Front48 z PCH v sektoru, po bitce zůstává několik zraněných, jeden viz. foto v článku člen Dinamo Bukurešť. Po střetu v sektoru je kus v sektoru obklíčen těžkooděnci aby nedošlo dalším střetům mezi jednotlivými skupinami. Po zápase ještě pokračují střety jak mezi domácími hools, tak hosty a pozadu nezůstává ani policie, kdy končí 6 fízlů v nemocnici, celkem bylo 32 zraněných (17 fans a 15 fízlů), 42 zatčených osob a 21 zapálených policejních aut.

Na 300 Maďarských chuligánů z celé země vyrazilo včera večer hledat do centra Budapeště soupeře z Rumunska. V centru ekipa naráží na cca 60 příslušníku policie a dochází ke střetu, po kterém zůstáva zatčeno 17 lidí. Dnes zápas Maďarska budou v centru na velkoplošné obrazovce sledovat tisíce lidí včetně hlavní ekipy.

Před několika dny přišla Maďarská scéna o lídra ultras Debrecenu. V článku najdete fotky z pohřbu a video, které bylo přehrané po zápase EL fanouškům, kteří poté odpalují ohně.

Skupiny Maďarských hools/ultras jsou připraveni. V Maďarsku se poslední dny situace s přistěhovalci začíná vymykat z rukou a tak se mobilizují hools/ultras skupiny. Článek a podrobnosti budou zde aktualizované.

 

Additional information