(Foto z dnešního zápasu Aris - AEK)

Devatenáctiletý fanoušek fotbalistů Arisu Soluň přišel o život poté, co byl s dalšími dvěma mladíky napaden před stadionem klubu. Na trojici zaútočila skupinka ze dvou automobilů, které projížděly kolem. Jednoho z mladíků muži pobodali tak, že vykrvácel. Další dva zranění byli převezeni s bodnými ranami do nemocnice.

Tričko "Only losers use Weapons" dostupné na www.hooligansczwear.com

olympiacos panathinaikos 1

Fotoreport z derby mezi Olympiakos - Panathinaikos (bez hostů):

Během karantény chuligáni Olympiacosu pronikly na zápas proti Ofi, aby vzdali úctu 21 obětem z 2.8.1981, kteří byly součástí slávy GATE 7 (ušlapáno 21 fanoušků G7 při oslavách velké výhry nad AEK Athens)

Dnes k večeru proběhla v Aténách akce chuligánů Gate 7 ( Olympiakos), kteří napadají u stadionu Panathinaikosu fanoušky Gate 13 (Panathinaikos) při tvorbě graffitů, jak to vše probíhalo můžete vidět zde na fotce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fanoušci PAOKu s masivním protestem

Vše začalo začala před pár dny doporučením Výboru pro profesionální sport (EEA) vyloučit PAOK a Xanthi z řecké super ligy. Faktem je, že majitel PAOK Savvidi, kterého všichni dobře známe, je obviněn z podílu v obou týmech, což je podle pravidel zakázáno. Klub ze Soluně popírá všechny poplatky a fanoušci jsou tímto rozhodnutím EHP samozřejmě pobouřeni. Dav tisíců se shromáždil zpívající útočné skandování u řeckého premiéra Kyriakosa Mitsotakise, náměstka ministra sportu Leutherise Avgenakise a majitele Olympiakos Vangelise Marinakise.

Panionis Atromitos 006

Řecko: Světlice, slzný plyn a molotov!

V neděli odpoledne proti sobě hrály dva menší kluby z Atén. Domácí tým zvítězil 1-0 a fanoušci obou klubů se střetli na stadionu.

Policie musela přerušit boj na tribunách za pomocí slzného plynu. V tomto střetu byl použit také alespoň jeden molotov

paok aek 008

Řecko: Vlajky spálené fanoušky PAOKu

Fanoušci PAOKu spálili ukradené vlajky a další věci fanoušků AEK během zápasu. Domácí fanoušci měli také obrovskou pyro show na začátku zápasu (video na konci článku).

Po vítězství je PAOK na druhém místě s jedním bodem méně než Olympiakos (PAOK 43 bodů aktuálně, .Olympiakos  44)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Střety před zápasem Olympiacos - Panathinaikos

Fanoušci Olympiakosu u svého stadionu, jelikož se zápas odehrál za zavřenými dveřmi, aby podpořili svůj tým. Poté přijel autobus s hráči Panathinaikosu který rozhněval chuligány Olympiakosu, ti se snaží autobus napadnout, poté zasahuje policie slzným plynem a střetává se s chuligány Olympiakosu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Smutné zprávy z Řecka (čekáme na oficiální report ze strany Botevu). Na fotce Botev a Aris po včerejším zápase s PAOkem.

Tentokrát zprávy přicházející z Řecka, kde byl zabit 28 letý Bulhar (Botev), fanoušci PAOK ho zasáhli autem, zraněním po srážce bohužel zemřel.

Skupina Botev Plovdiv je v Soluni od včerejšího dne kde podporovala Aris v derby proti PAOKu

Dnes proběhlo další derby, ale v basketbalu.

Podle informací z Řecka Aris / Botev (cca 12-15) napadají kolem 16:00 chuligáni PAOKu (25-30). Další dva lidé, o nichž se mluví, že jsou také Bulhaři, jsou v nemocnici kvůli pobodání

aris paok 002

Řecko: Derby v Soluni

Úžasná pyroshow fanoušků Arisu v derby - zápasu v Soluni!

Užijte si tyto fantastické fotky a videa z dnešního zápasu.

Jako obvykle, žádní fanoušci hostů v tomto derby.

Gate 7 (Olympiakos) dnes napadají ekipu Gate 13 (Panathinaikos), boj trvá několik minut za pomocí světlic a dalších předmětů, po chvilce vše končí policie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Během dnešního zápasu Olympiacos U19 vs Bayern München U19 (youth league) dochází k riotům, domácí vbíhají na plochu a dochází k potyčkám (při této akci získavájí i několik vlajek Bayernu), zápas byl na několik minut přerušen.

Aktualizace:

Včera, 2 hodiny před zápasem Ligy mistrů, se Olympiakos na motocyklech rozhodl zaútočit na fanklub Panathinaikosu v Petraloně, ale Panathinaikos se začal bránit útoku a bojovat. Olympiakos po chvilce boje musel utéct. Ztráty Olympiakosu: 2 motorky a jeden zraněn.

Ten den to byl druhý útok Olympiakosu (tentokrát neúspěšný). Dříve Olympiakos zaútočil na fanoušky Bayern Munchen během zápasu mládeže, akce si vyžádala 4 zraněné na straně Němců (Olympiakosu ten den 80).

Additional information