zvezda partizan 1

Finále Srbského poháru

Bělehradské derby, Zvezda vs Partizán 23.05.2019 

Včerejší střety dvou znepřátelených frakcí Grobarů (Partizán) (Novi Sad), střet si vyžádal 4 zraněné z toho 2 vážné.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

zvezda sabac 1

Fotoreport ze zápasu FK Crvena Zvezda - Mačva Šabac (fotoreport) (30.03.2019)

Partizan Zvezda 003

Srbsko: KK Partizan - KK Crvena Zvezda (basket) (30.03.2019)

Bělehradské derby Partizan vs Crvena Zvezda (Basket) (bez hostů).

Domácí ekipa Buducnosti napadá během utkání, derby zápasu v basketbalu  (ABA liga) hostující fanoušky Zvezdy. Na konci zápasu dochází následně ke střetu dvou podskupin Varvari a policie

Fotoreport z oslav 19 let skupiny JUŽNI FRONT a 73 let klubu FK Partizán

Před dnešním zápasem se střetávají ekipy Taurunum Boys (Zemun) ~40 vs Delije (Zvezda) ~40 (boj na ulici), výhra Delije

Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno.

Fotoreport ze včerejšího zápasu třetího kola kvalifikace LM mezi Crvenou Zvezdou a Spartakem Trnava. Spartak Trnava za podpory fanoušků Polské Korony Kielce v sektoru hostů se schází ve slušném počtu. Ze začátku zápasu si fanoušci Spartaku získávají domácí fanoušky chorálem "Kosovo je srdce srbije...", poté se domácím začala vařit krev po zaslechnutí melodie, kterou proti nim v derby používá rival Partizán "načo kukate kurvy ciganské..." (viz videa na konci článku), poté dochází k menším potyčkám policie a sekuritky v sektoru, více v článku. Fotogalerie v článku.

Fotoreport a také vyjádření Ultras Sparty k událostem z Nového Sadu, kde přichází o 3 vlajky na úkor Vojvodiny (Firma) "Internetem se šíří všelijaké zprávy o událostech v Novim Sadu. Je třeba uvést věci na pravou míru. Nikdo místními fans nebyl napaden. V noci ze středy na čtvrtek bylo na parkovišti rozmláceno sklo u jedno z našich aut, z něhož se odcizilo několik vlajek (Český lev, Letenští, US)". Po zápase došlo také ke konfrontaci mezi vedením klubu Sparty a fanoušky, viz foto v článku (poslední fotka v článku). Více v článku.

 

Dnešní střety při příležitosti zápasu Zvezda vs Partizán (mládež) hrané v Zemunu, v ulicích se střetávají obě ekipy, nechybí světlice, kamení a vše co je po ruce, vše ukončuje policie, po potyčkách několik zraněných. Situaci budeme sledovat a článek aktualizovat. (VIDEO V ČLÁNKU)

Fotoreport ze zápasu Crvené Zvezdy v zápase proti Voždovac, tradiční prezentace domácích ze severu, pyrotechnika a dýmovnice v masivních počtech, které tvoří výborný efekt k oslavám titulu, to vše se poté přesouvá do ulic Bělehradu a slaví se až do dnešních odpoledních hodin. Při oslavách byl dokonce zapálen autobus hráčů, který nejspíše byl zapálen dohořívající pyrotechnikou od hráčů (viz foto v článku). Fotogalerie v článku.

Additional information