Incidenty před zápasem při pochodu Lazia městem. Večer před zápasem se nic neděje, jelikož Lazio vzhledem k požáru na jednom z Římských letišť dorazí do Španělska až v pozdních hodinách, hned na letišti je navíc čeká delegace italského kripa a na hotelu jsou ihned zablokováni španělskou policií, která je hlídá celou noc.

Po zápase Realu Betis - Real Madrid, kde došlo k potyčkám na straně domácích mezi skupinami Betisu - United Family a Supporters Gol Sur, po bitce jsou dva pobodaný.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

13.01.2019, Fight between two groups of Betis United Family and Supporters Gol Sur after the game Betis - Real Madrid.2 people were stabbed

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Skupina Viejo Fondo (Logroñés) napadají mnohem větší skupinu Juventudes Verdiblancas (Racing Santander), kteří pijí v jedné z hospod, ti(Juventudes Verdiblancas ) nakonec zahání domácí ekipu která se poté dává na útěk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotoreport z derby ve druhé Španělské ligy mezi Real Oviedo - Sporting Gijón (17.11.2018), S domácí ekipou nechyběla Slovenská ekipa Žilina. Zápas sledovalo 23.175 diváku, oba kluby dělí 30 km. Více v článku.

Po prvním napadení Sigmy se Sevilla (BN) vrací na místo a napadá Sigmu Olomouc ve 40lidech. První skupinka co Sigma prohnala byla Gate 22 (malá skupina Biris)

 

Credit: @správce3

Španělsko: Athletic Bilbao vs Spartak Moskva

Aktuálně z Bilbao, Spartak Moskva (60~) poblíž stadionu napadá hosty (Antifa skupinu Trouble Motion) v počtu 150-200

Sevilla Hooligans napadá bar s ekipou United Family (Betis Hools, pravice), po akci 24 zatčených chuligánů z toho jeden Sevilly zraněn.

Střety po zápase osmifinále Copa del rey mezi Brigadas Amarillas (Cádiz) vs Biris Norte (Sevilla) 

 

Před stadionem Santiago Bernabéu došlo k měnší potyčcce fanoušků Legie vs policie, aktuálně 

Policie se ve španělské Coruña před zápasem Deportivo - Levante snaží zahnat domácí Riazor Blues a ostatní fanoušky Deportiva, ti ale stejnou mincí oplácejí a tak se fízlové dávají na útěk, za zhlédnutí tak stojí obě videa.

Riot před zápasem Athletic Bilbao - Olympique Marseille, kdy domácí napadají hostující chuligány vším, co je při ruce.

Additional information