stockholm derby 2022

Derby mezi DIF a Hammarby jíž před zápasem přineslo jeden výsledek, z pole. Před zápasem se potkávají obě bandy v počtu 34x34, kde si výhru připisuje Hammarby. 

hammarby fans

Fotoreport ze zápasu Hammarby IF - Helsingborgs IF:

aik djurgardens derby

Fotoreport z derby AIK Stockholm vs Djurgardens IF:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Aktuálně, Hammarby (normal fans) napadají Basel. Respekt chuligánum ze Švýcarska že se staví domácím, ikdyž je porazili normal fans Hammarby, poté zasahuje policie.

Video sestřih z bitek Malma proti Brondby, Aalborg, Göteborg, Esbjerg, Midtylland, Hammarby (FC), Brondby (BHY), Aarhus, Hammarby (FC), všechno výhra (u23, u20, u25).

VIDEO Z TĚCHTO BITEK ZDE

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Hammarby před hospodou DFG (Djurgårdens IF). DFG (Djurgårdens IF) odmítají dnes domluvený boj, tak jsme to udělali po oldschool a zaútočili na ně v hospodě. DFG (Djurgårdens IF) Bohužel nechtěli vyjít z hospody.

Švédsko, Djurgårdens Yngsta, U24 vs White Boys Stockholm, U20, 1 minuta, 5х5, výhra Djurgårdens Yngsta

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Bitka U20, Youth Generation Gothenburg (YGG, Wisemen) vs AYS (AIK Stockholm), 12x12, 2 minuty, výhra AIK

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Helsingborg 𝕳ooligans vs KGB Bajen. 2 kola

1 kolo: 10x10, 2 kolo: 5x5. Výhra KGB

Aktuálně, bitka U19, Youth Generation Gotheburg vs Bofors, v počtu 7x7, výhra YGG (v červeném)

K.O.T.S. - "KING OF THE STREETS FIGHT CLUB" je nový fenomén, přímo ze Švédska. Jedná se o bitky v kleci, kterých se zúčastňují dá se říct všechny fotbalové ekipy z celé Evropy, ale i normální street fighteři, kteři bojují o prize-money. Každá taková "gala" má své kouzlo takové "garážové" bitky. Oktagon, klece okolo a holé pěsti a to vše většinou za podpory svých příznivců z různých koutů světa. Poslední již čtvrtého boje v kleci se zúčastnil například chuligán Maďarského Dorogu, Německého Jungblut Kiel, Španěl Estebanez (Alaves), který bojoval právě proti Maďarovi z Dorogu. Další z mnoha byl chuligán SK Wallis, KBG Hammarby, chuligán z Francouzského LOSC ARMY LILLE, či neporažený Simon z Brondby FRI SPORT, který má skóre 4-0!.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Hammarby ultras & hools pořizují skupinové fotografie před hospodou, kde seděli ultras z Djurgårdenu a Osnabrücku. Místo toho, aby vyšli ven bojovat, zamykaji se uvnitř hospody.

Additional information