Ve čtvrtek (23.3.2017) se setkali zástupci Ultras Hradec s vedením klubu FC Hradec Králové. Po schůzce, kde ultras žádali odstoupení předsedy představenstva hradeckého klubu Jana Michálka, ředitele klubu Richarda Jukla a šéfa marketingu Milana Šedivého, bylo ze strany ultras Hradce sděleno, že bojkot bude dál pokračovat. Vedení totiž odmítlo odstoupit s tím, že celý proces změny majitele je už probíhá, ale bude dokončen až v polovině roku.

 Vzhledem k mnoha telefonátům a zprávám musíme reagovat.Tato skupina z Olomouce mající družbu s polským Jastrzebie nemá a nikdy nebude mít nic společného s OL-PV Skinheads!Na stadionu ani jinde nejsou bez PL schopni aktivity

V sobotu (11.2.2017) zastavila policie 90 chuligánů Borussie Dortmund mířících na výjezd do Darmstadtu ve 2 autobusech a jednom minibusu. Dle policie měli jiné záměry, než jet sledovat fotbalový zápas. Někteří zadržení byli pro německé policajty známé tváře za násilí na stadionech. Policie našla pyrotechniku, kukly a další bojovou výbavu, drogy, ale i léky proti bolesti. Samotný klub Borussie Dortmund ve svém prohlášení tvrdil, že právě klub dal policii informaci o autobusech s chuligány.
Fans Borussie byli pod zvýšeným dohledem úřadů od minulé soboty, kdy v domácím zápase s Lipskem házeli kameny, láhve a plechovky od piva na fanoušky hostů. Média a policie tvrdí, že za incidentem stála nová skupina chuligánů Dortmundu s názvem "0231 Riot". Ta se měla nacházet i ve včera zadržených autobusech. Policie toto vyvozuje podle zabavených kukel. Byť vlajka této skupiny na stadionu v zápase s Lipskem nevisela. Mezi ultras Borussie se členům této skuiny říká "Riots" nebo "Čtvrtá skupina" (dle toho, že nepatří do žádné ze tří tradičních ultras skupin Borrusie). Většina z nich trénuje bojová umění a má ultrapravicové názory (v minulosti při finále poháru v Berlíně zpívali antisemitské písně).
Klub si je této skupiny vědom a už minulý týden odsoudil nasilí a snaží se proti nim prosadit přísné tresty. Německý fotbalový svaz, který vyšetřuje incident z minulého týdne, dal Dortmundu za výtržnosti trest - uzavření na jeden ligový zápas slavné jižní tribuny s kapacitou 25 000 míst, kde se schází nejtvrdší jádro fans. Klub by měl zítra trest buď příjmout, nebo se odvolat. I takto, kolektivními tresty, německý svaz bojuje s násilím, aby tvrdé jádro postavil proti chuligánům.

Dne 11.8.2016 oznámil KSZO Ostrowiec, že ukončil se Slovanem Liberec svoji družbu z důvodu generační propasti a nedostatku vzájemných kontaktů. Družba mezi Slovanem Liberec a KSZO Ostrowiec trvala od srpna 2000.

Krátké info z ulic: nějakou dobu po zápase se ve Vršovicích potkává sešívaná juniorka (30) se zlobivcema ze Sparty (20). Sparťané bez boje reagují útěkem. Přiznáváme, že pár jedinců z řad SKS při náběhu háže sklo, ale nebylo jich víc jak prstů na jedné ruce.

Včera (7.8.2016) proběhl gril mezi chuligány Trnavy a Žiliny ve formátu 11 na 11. Do minuty výhra Trnavy.

Willem II Tilburg (Holandsko) vs. Standard Lutych (Belgie), 3 kola, formát 16x16, výhra Willemu II Tilburg.

Dne 24.6.2016 proběhla grilovačka mezi FC Viktoria Plzeň (Young Service) + Zbrojovka Brno (Cheeky Boys) vs. Slavia Praha (Sešívaná Mládež) do 18ti let ve formát 10 na 10. Po 2,5min vítězí koalice Plzně a Brna.

Byli jsme s klukama se podívat v Saint Etienne, protože makáme asi cca 80km od města u Lyonu. Byli jsme domluveni ve třech kusech že pojedeme na blind do Saint Etienne a uděláme nějaký ten bugr. Den před zápasem se mi ozvali další dva kusy z Mostu, že jedou stopem do Francie, a že mají dva lupeny, který nám nechají za původní cenu s tím, že třetí ani na fotbal nechce. Jedeme dřív z práce, abychom to stihli včas za neustálého zdravení negrů typem jak vysoko nám vyrostla pšenice se dostáváme na dálnici, kde nás po chvíli dohoní dva opravdu rodilí Francouzi v dresech (odhaduju Alžirsko a Uganda) a ukazují že nás podříznou. Na to je jim odpovězeno ve 130km/h rychlosti hozeným pivem a začíná honička a přehazování ruzných předmětů na dálnici. Vidět to Simír tak se posere, i když to byl možná jejich bratranec. Po chvíli už jsme tak nasraný, že se je snažíme vybrzdit a rosekat přímo na dálnici, ale bohužel nám ujíždějí u sjezdu. Na fotbale nic extra krom již zmiňovaného konfliktu na Vašich stránkách v sektoru hostí a debilních párkožroutů, kteří již tradičně na naše poměry fandí až po vstřelení prvního gólu.. Na vyvolávání konfliktů Chorvati vůbec nejsou. Jsou přátelští jak v gay baru a tak máme jen jednu čepičku a to je vše. Po zápase míříme do fan zóny, kam se dostáváme až asi po šestém zadržení někoho z nás kvůli kérkám druhé světové :D nebo ACAB. Ve fanzóně, když zjišťujeme, že je tam hodně Turků, neustále řveme "FUCK ISIS FUCK Turkey". Když už se na nás formuje asi 80ti členná skupinka Kebubáků a vypadá to, že konečně bude grilovačka 3 Češi vs. Istambul, tak na nás nabíha plno tajných s těžkooděncema a znovu nás prohledávají a zadržují. Den na píču bez pořádnýho střetu.

Autor: Čermi (Most)

Více než 200 hooligans, kteří přijeli (29.4.2016) podpořit argentinský klub Boca Juniors na utkání Copa Libertadores s klubem Cerro Porteno, bylo zadrženo za vandalismus. Místní policie uvedla, že tyto skupiny byly zadrženy na okraji hlavního města Asunciónu. Hooligans, kterým se ve španělštině říká Barra Bravas, vystoupili z autobusů a začali napadat kolemjdoucí a rozbíjet skla na autech. Rovněž u nich bylo zajištěno velké množství alkoholu, mariuhany a kokainu.

Organizované skupiny AS Řím, které bojkotovaly celou sezónu Serie A, Ligy Mistrů i italský pohár, to vše na domácích zápasech, se vracejí na stadion. Příjdou na poslední utkání AS Řím - Chievo, ale nebudou fandit. Ultras AS Řím bojkotují své domácí zápasy na protest proti bariérám, které rozdělily jejich kotel v oblouku stadionu. Což byl důsledek tvrdé linie státních orgánů v boji s ultras. Ultras AS Řím též oznámili, že si koupí permanentky na přiští sezonu.

V prvním dubnovém víkendu proběhlo grilování mezi hools Lyonu a Toulouse ve formátu 15 na 15. Vítězství si připsali hools Lyonu.

Další grilovačka proběhla mezi hools Tours FC vs. Paris FC, ve formátu 11 na 11. Vítězí hools Tours FC.
 

Additional information