Dnes v počtu 200 osob Widzew, Ruch, Wisla čekáme na Śląsk, který byl pozván do Sosnowce na turnaj kde hrál jejich klub. Nakonec se ekipa Śląsku na turnaji neukázala. Po tomto zjištění se rozhodlo jít do Sosnowce k hale, kde se turnaj koná. Dáváme jedno auto a vydáváme se poinformovat ekipu Zagłębie aby se vydala před halu poměřit síly. Po debatě Zagłębie měření odmítá, dostávají také možnost střetu na počty, to také odmítají. Zagłębie tento den uznává porážku.

 

Slask s Lechií napadají sektor Arky, díky rychlé reakci hostů vlajky nemění majitele.

Akce chuligánů Legie Varšava a Radomiaku na rivala z Polonie Varšava. Okolo 22 hodiny napadá 70-80 chuligánů Legie Varšava a Radomiaku setkání Polonie v kavárně Czarna Koszula se zbraněmi. Nejprve jsou robitá okna u aut, která jsou v okolí + okna u zmíněné kavárny, kde byl sraz, poté i lidí, co jsou u kavárny.  Podle informací, Polonie byla také připravena, a vyzbrojena na útok, i přes početní převahu odráží a brání hlavní vchod a vytlačuje Legii a Radomiak za hlavní bránu klubu.

Video ze včerejšího derby Krakowa Wisla - Cracovia, video ze sektora hostů, kde došlo k menším potyčkám s policií

Jaworzno - (sídliště GKS Katowic a Ruchu Chorzow) Dnes došlo k bitce se zbraněmi, mezi GKS Katowice vs Ruch Chorzow, 30x30, po chvilce jde výhra na stranu Ruchu

Widzew Lodž tratí několik vlajek (které vlajky tratí je vidět na obrázku níže). Novými majiteli je městský rival LKS Lodž. LKS Lodž popsali pro jednu polskou stránku akci na vlajky takto:

Akce byla zorganizovana před barákem hned vedle služebny policie, kde má Widzew svoje vlajky. Jsme připraveni ve větším počtu a útočíme v momentu, kdy Widzew vynáší vlajky. Protivník utíká a sráží několik osob autami. Probíhá odchyt a taška s vlajkami mění majitele. My se zbraněmi, které byly připraveny k eventuálnímu získání vlajek z auta (není řeč o žádných ostrých zbraních). Widzew uznává ztrátu a porážku, takže žádné nesmyslné komentáře na tomhle fóru nebo kdekoliv jinde.

Videa ze včerejšího derby Arka - Lechia. Už před zápasem došlo ke střetům a to také pokračovalo na stadioně. Před začátkem zápasu odpalují hosté světlice a zahazují tim domácí sektor vedle. Arka koncem půle zapaluje vlajky, šály Lechie v sektoru. Druhý poločas se hosté prezentují choreografíí při ní odpalují ohně a znovu zahazují sektor Arky vedle, ti to vrací a vzniká tak přehazovaná, koncem zápasu se toto opakuje, viz video.

Gdynie, 22.10.2016 - kolem 4 hodiny ránno vyjela delegace chuligánů Lechie do Gdyni, kde naráží na Arkowce, ty na to nebudou vzpomínat zrovna nejlépe, Arka tratí choreo, sektorovku (Vše bylo připraveno na nejbližší derby), jeden z Arkowců dokonce skončil s přelámanými nohami

Předzápasové měřění sil mezi chuligány Górniku Zabrze a Stomil Olsztyn (z levé strany Gornik, z pravé Stomil )

Před gala se potkávají ekipy Górnik & GieKSA (360) x Ruch + Widzew+Wisła (200), vše bohužel odděluje policie. Fotky v článku.

Koalice GKS & KSG před halou čekající na kordon s koalicí Wisla, Widzew, Ruch, která je obklíčená fízlama. U haly dojde na menší pozdrav na dálku a policie zahání vodními děly domácí.

 

V základní skupině Ligy Mistrů měli chuligáni Legie Varšava zajímavý střet se sekuritkou při napadení sektoru hostů:

Additional information