Před tímto výjezdem se několik dní dopředu ozývají slávisti s nabídkou nějaké konfrontace sil. My přijímáme a domlouváme naše bojeschopné na výjezd do Varnsdorfu. Přes veškeré sliby se nás schází pouhých 9 mladé sestavy +3 ze starších. I přesto se domlouváme, že do akce půjdeme za každou cenu. První možnost střetu nám proklouzne mezi prsty, když několik kilometrů před Varnsdorfem dostáváme echo, že několik aut slávistů jede za námi. Proto zastavujeme autobus na co nejbližším možném místě a vyskakujeme na pole vedle silnice připraveni k boji. Ovšem slávisti nám nedůvěřují, když vidí plný autobus, šlo ale jen o ultras, kteří se této zábavy nezúčastňují a tak jen projíždějí.

Po příjezdu do Varnsdorfu jdeme na stadion ale během chvíle nám volají opět slávisti, že jezdí kolem stadionu, tak jsme šli ven a potkáváme jejich auta. Naskakujeme tedy dovnitř ale vzniká první konflikt s PČR a zatýkají jednoho z našich. My okamžitě odjíždíme na místo domluveného střetu. Na místě nějaký čas čekáme na druhou skupiny a když konečně dorazí domlouváme se, že počty se nebudou řešit.

Nás se staví 9 kusů proti silnější sestavě Slávie, cca 15 kusů. Boj trvá něco kolem minuty a po tvrdém střetu jde vítězství na stranu Slávie. Po ošetření některých zranění odjíždíme zpět na stadion.

Díky slávistům za bezproblémovou domluvu a férový boj.

Autor: Brüx Vandals

Additional information