Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

LETNÍ NOVINKY

 
FOOTBALL FACTORY

Ve zkratce

Grilovačka Willem II Tilburg (Holandsko) vs. Standard Lutych (Belgie)

Willem II Tilburg (Holandsko) vs. Standard Lutych (Belgie), 3 kola, formát 16x16, výhra Willemu II Tilburg.

Plzeň+Brno vs. Slavia Praha (U18) (10x10)

Dne 24.6.2016 proběhla grilovačka mezi FC Viktoria Plzeň (Young Service) + Zbrojovka Brno (Cheeky Boys) vs. Slavia Praha (Sešívaná Mládež) do 18ti let ve formát 10 na 10. Po 2,5min vítězí koalice Plzně a Brna.

ČR - Chorvatsko (pohledem Mostu)

Byli jsme s klukama se podívat v Saint Etienne, protože makáme asi cca 80km od města u Lyonu. Byli jsme domluveni ve třech kusech že pojedeme na blind do Saint Etienne a uděláme nějaký ten bugr. Den před zápasem se mi ozvali další dva kusy z Mostu, že jedou stopem do Francie, a že mají dva lupeny, který nám nechají za původní cenu s tím, že třetí ani na fotbal nechce. Jedeme dřív z práce, abychom to stihli včas za neustálého zdravení negrů typem jak vysoko nám vyrostla pšenice se dostáváme na dálnici, kde nás po chvíli dohoní dva opravdu rodilí Francouzi v dresech (odhaduju Alžirsko a Uganda) a ukazují že nás podříznou. Na to je jim odpovězeno ve 130km/h rychlosti hozeným pivem a začíná honička a přehazování ruzných předmětů na dálnici. Vidět to Simír tak se posere, i když to byl možná jejich bratranec. Po chvíli už jsme tak nasraný, že se je snažíme vybrzdit a rosekat přímo na dálnici, ale bohužel nám ujíždějí u sjezdu. Na fotbale nic extra krom již zmiňovaného konfliktu na Vašich stránkách v sektoru hostí a debilních párkožroutů, kteří již tradičně na naše poměry fandí až po vstřelení prvního gólu.. Na vyvolávání konfliktů Chorvati vůbec nejsou. Jsou přátelští jak v gay baru a tak máme jen jednu čepičku a to je vše. Po zápase míříme do fan zóny, kam se dostáváme až asi po šestém zadržení někoho z nás kvůli kérkám druhé světové :D nebo ACAB. Ve fanzóně, když zjišťujeme, že je tam hodně Turků, neustále řveme "FUCK ISIS FUCK Turkey". Když už se na nás formuje asi 80ti členná skupinka Kebubáků a vypadá to, že konečně bude grilovačka 3 Češi vs. Istambul, tak na nás nabíha plno tajných s těžkooděncema a znovu nás prohledávají a zadržují. Den na píču bez pořádnýho střetu.

Autor: Čermi (Most)

200 barra bravas Boca Jr. zadrženo v Paraguai

Více než 200 hooligans, kteří přijeli (29.4.2016) podpořit argentinský klub Boca Juniors na utkání Copa Libertadores s klubem Cerro Porteno, bylo zadrženo za vandalismus. Místní policie uvedla, že tyto skupiny byly zadrženy na okraji hlavního města Asunciónu. Hooligans, kterým se ve španělštině říká Barra Bravas, vystoupili z autobusů a začali napadat kolemjdoucí a rozbíjet skla na autech. Rovněž u nich bylo zajištěno velké množství alkoholu, mariuhany a kokainu.

Tipovačka

1. maestro81191
2. HHHasan182
3. Plysak181
4. Tom H.181

Online

Právě přítomno: 559 hostů a žádný člen

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 24.07.2016

Česká republika

Vyjádření fanoušků AC Sparta Praha k nedělnímu incidentu v metru

Fanoušci AC Sparta Praha tímto prohlašují, že při nedělním incidentu v metru nešlo v žádném případě o lynč dvou sparťanů ze strany slávistické přesily. Sparťanů se zde nacházelo cca 15. Při celém incidentu nebyl nikdo zraněn, nedošlo ani k žádné újmě na majetku a nikdo z naší strany nepodal, a ani podávat nebude, jakoukoliv žádost o trestní stíhání slávistických fanoušků. Fanoušci AC Sparta Praha tímto žádají média, aby o celé záležitosti přestala spekulovat.
 


 

Stylové oblečeníwww.shopultras.cz
Pyrotechnika, kukly, šátky a další

• FanaticShop.eu •
Dobermans Aggressive
Musclemaker
Benlee
Gladiator


 

Výjezdový koeficient

Tabulka

Team
Points
1 Viktoria Plzeň 0
2 Sparta Praha 0
3 Jablonec 0
4 Mladá Boleslav 0
5 Teplice 0

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist