Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Krátce před koncem první půle domácí začali běsnit a během druhého poločasu se přesunuli za druhou bránu k našemu sektoru, připraveni k útoku, který nakonec přišel, a strhla se rvačka, které předcházely ještě nějaké ty provokace z obou stran. Pražané na nás za křiku 'Scheiße Deutschland' naběhli, přičemž brali i vlajky (nějaké ale nakonec vrátili).
Asi 15 našich drželo bránu, aby normálové (na zápase bylo hodně pikniků a vůbec všelijakých turistů, kteří byli v Praze na dovolené) stačili utéct ven. Situaci poté poměrně rychle uklidnilo pár pořadatelů a my nakonec mohli dokoukat zápas až do konce. Občas se ještě přehodila nějaká ta světlice. Při odjezdu pak došlo k napadení našeho autobusu, který stál v křižovatce na červenou, a kterou nakonec řidič raději projel a ujel pryč...

(Autor: Info z Norimberku)

Pohled Bohemians:

Sešli jsme se v naší hospodě v cca 15 lidech (jen Berserk + cca 3-4 chuligáni Slávie)
a na utkání dorazili až koncem prvního poločasu. Nic se neplánovalo, sešli jsme se jen popít a pokecat. Po příchodu na stadion nás překvapil velký počet hostů (cca 60), kteří se prezentovali velmi dobře: vlajky, ohně, dýmovnice, pokřiky. O poločase jsme se přesunuli na tribunu u tramvaje, jak bylo na Bohemce vždy zvykem.

Po chvilce nás od svého sektoru začalo provokovat asi 6 - 10 osob z Norimberku, vyšli jsme jim vstříc (cca 15-20 osob) a oni po nás hodili pár plechovek, kamenů a nějaké tyče. Na nic nečekáme a rozbíháme se na ně, po pár vteřinách je rozhodnuto, kdo neleží, utíká zpět do sektoru, který také atakujeme a vyháníme všechny fans FCN ze stadionu. V sektoru zůstala většina vlajek a pár batohů apod., ty vracíme všechny a i nějaké vlajky.
 Norimberk se pak již na stadion nevrací a odjíždí autobusem pryč, my také pro jistotu mizíme (začíná se sjíždět policie) zpět do restaurantu.

(Autor: Berserk_Original)