Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

V sektoru GKS se nás schází na 800, Polonie tak 500 posílené o Piast Gliwice. Domácí vyvěšují na plot své skvělé vlajky (jedny z nejlepších v Polsku) a 30-40 metrový pás sešitých šál svých konkurentů. Hráči jim přinášejí vlajky na tyčích, z kotle letí několik set konfet, zkrátka jejich sektor vypadá dost dobře.

Ve 20 minutě dává Polonia gól, její fans zapalují ohně, vyrvali bránu a vbíhají na hrací plochu. Zde začíná slušná, několikaminutová řež, kterou ochranka s policií ukončuje pomocí dvou vodních děl a jednotky s gumovými projektily. Celý sektor domácích je vyhnán za ochozy. Náš sektor se snaží zapojit také, ale stačí namíření asi dvaceti fízlů s projektily a každého přechází chuť.

Ve druhé polovině se na jiném místě stadionu opět vytváří domácí kotel, který při sporné penaltě GKS vhazuje do "šestnáctky" několik ohňů, když jednomu se sudí vyhýbá s velkými problémy.

Při cestě na nádraží si s námi trošku pohráli policajti. Náš průvod začali zepředu brzdit obrněnci a když jsme díky tomu zpomalili, začali nás zezadu mlátit obušky, tlačit radlicí obrněného vozu a najíždět do nás na koních. Po bocích nebylo taky úniku, docela slušný zmatek. Hlavně, že se bavili.

Autor: Č.N.L. from U.R.N. (Baník)