Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Pred sektorom nás prehľadali tamojší pokémoni a mohlo sa začať fandiť. No stalo sa to, čo nikto nečakal, ,,kone" strelili gól a prehrávali sme 1:0 . Nasledoval faul v šestnástke, loptu si postavil Ľubarskij a nepremenil. Napriek tome sme fandili celkom slušne a v druhom polčase sme zapálili tri ohne. Aj v tomto zápase sa ukázalo IQ zelených príslušníkov, ktorí dvakrát zasahovali v našom sektore. Na konečných 2:1 znížil Kožlej v 90 minúte. Mohli sme sa vybrať na cestu domov. Keď sme dorazili do milovaných Košíc, každý sa vybral svojou cestou. Celkovo to bol dobrý výjazd.

KDO BY MĚL ZE SLOVENSKÉ SCÉNY HOOLS/ULTRAS ZAJÍMAVÝ MATERIÁL (FOTO ATD.) KTERÝ BY BYL K PUBLIKOVÁNÍ, MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. NEBO ZPRÁVA NA FB.